Савченко Н.Д.

Савченко Наталія Дмитрівна, вчитель історії, категорія "вища", педагогічне звання "старший учитель", у закладі працює з 1980 року, на посаді директора з 2007 року.

На сьогодні гімназія - це інноваційний навчальний заклад у системі безперервної освіти, який має трьохрівневу структуру: 1 рівень - 1-3 класи (10-13років) базовий;  2 рівень - 4-5 класи (13-15 років) вибірково-конструтивний, на якому впроваджується поглиблене вивчення окремих предметів і формуються класи з орієнтацією на профільне навчання;  3 рівень - 5-7 класи (15-17років) навчання у класах фізико-математичного, суспільно-гуманітарного та економічного профілів.
Сучасне навчання гімназистів проводиться за допомогою новітніх мультимедійних та інформаційних технологій. Нещодавно створений сучасний кабінет-лабораторія хімії, облаштований мультимедійними системами, спеціальним програмним забезпеченням - "Віртуальною хімічною лабораторією" та необхідним для проведення уроків хімічним обладнанням, під’єднаним до локальної шкільної мережі та мережі Інтернет. Використання цього кабінету можливе і для проведення уроків біології, фізики.
Уроки інформатики проходять у двох  кабінетах, облаштованих потужними комп’ютерами та встановленим програмним забезпеченням для вивчення матеріалу, необхідного для подальшого освоєння профілюючих дисциплін. Поглиблене вивчення економіки проходить із застосуванням програмного забезпечення "Інтегрований електронний комплекс  "Економіка" (для гімназистів 6-7 класів). Налагоджені зв’язки із освітніми закладами Польщі у рамках дії Євроклубу на базі Червоноградської гімназії.
Колектив гімназії - це сучасний колектив менеджерів освіти, який впроваджує нові інформаційні засоби для забезпечення стабільного навчання гімназистів. Серед них - новий електронний комплекс побудови єдиного інформаційного середовища навчального закладу "Net-школа Україна", що включає у свою структуру електронні класні журнали (з можливістю їх публікації у мережі Інтернет), електронні щоденники, пов'язані з журналом (завдання, оцінки, відвідування); ведення обліку руху учнів та складання автоматичних оперативних звітів, складання шкільної системи документообігу та автоматизація складання статистичної звітності для управлінь (відділів) освіти, проведення додаткових індивідуальних занять засобом створеного електронного уроку та прикріпленого тестування тощо. Разом із "Net-школою" використовується програма автоматичного складання розкладу "aSc-розклад", що є надійним помічником та гарантією організованого початку нового навчального року. Для безперервного використання даних інформаційних технологій створено власну локальну мережу, яка охоплює півсотні персональних комп’ютерів та гімназійний сервер.

ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ ГІМНАЗИСТІВ!

Зорепад талантів - 2016

0
0
0
s2smodern