• 2016-2017 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.
    ІІ місце

    Волков Антон, 5-Б, з правознавства

    Сметана Андрій, 6-Б, із географії

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

    Войтович Володимир, 5-Б, із трудового навчання

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 7-А, з правознавства

    Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

    Волков Антон, 5-Б, із фізики

     

     

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.

    І місце

    Волков Антон, 5-Б, з фізики, правознавства

    Пістун Христина, 7-А, з історії, правознавства

    Кобзар Назар, 7-Б, з інформаційних технологій, астрономії

    Лучинець Марко, 4-Б, з математики

    Почаєвець Ірина, 4-Б, з історії

    Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

    Груба Христина, 6-А, з правознавства

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 7-Б, з біології, хімії, української мови та літератури

    Волков Антон, 5-Б, з хімії

    Лучинець Марко, 4-Б, з фізики

    Пелип Дмитро, 2-А, з математики

    Маковський Олександр, 6-Б з біології

    Сметана Андрій, 6-Б, із географії

    Саідов Назар, 7-Б, з екології

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

    Ващук Юлія, 4-А, з християнської етики

    Стеців Роман, 7-Б, з німецької мови

    ІІІ місце

    Марочканич Денис, 5-Б, з математики, фізики

    Гарасимчук Віталій, 5-Б, з математики, хімії

    Білик Богдан, 4-А, з географії

    Волков Антон, 5-Б, з математики

    Почаєвець Оксана, 5-Б, історія

    Стеців Роман, 7-Б, з географії

    Скоропада Христина, 7-А, з економіки

    Кошута Віталій, 7-А, з економіки

    Бабюк Анна, 6-Б, з правознавства

    Назарук Анастасія, 6-А, з трудового навчання

    Івашина Станіслав, 5-Б, з трудового навчання

    Павлик Соломія, 4-Б, з німецької мови

     

  • 2015-2016 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

    І місце

    Зіньків Любомир, 7-Б, з трудового навчання

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з біології

    ІІІ місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики, української мови та літератури, хімії

    Лучинець Марко, 3-Б, з математики

    Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій

    Сметана Андрій, 5-Б, з географії

    Волков Антон, 4-Б, з фізики

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

    І місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з української мови та літератури, хімії, інформаційних технологій, біології, фізики

    Пилипів Олександр, 2-Б, з математики

    Лучинець Марко, 3-Б, з математики

    Шумчук Світлана, 3-Б, з української мови та літератури

    Марочканич Денис, 4-Б, з математики

    Волков Антон, 4-Б, з фізики

    Дудкевич Вікторія, 7-Б, з економіки

    Гентош Роман, 7-Б, з математики

    Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій,фізики

    Зіньків Олесь, 7-Б, з трудового навчання

    ІІ місце

    Волков Антон, 4-Б, з англійської мови

    Сметана Андрій, 5-Б, із географії, фізики

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    Саідов Назар, 6-Б, з хімії

    Пістун Христина, 6-А, з правознавства, історії

    Кошута Віталій, 6-А, з правознавства

    Мечиташвілі Вікторія, 6-Б, з історії

    Топорівська Юлія, 7-Б, з економіки

    Бойко Олесь, 7-Б, з математики

    Миронова Ілона, 7-Б, з  української мови та літератури

    Бучинський Богдан, 7-Б, з географії

    Гудко Данило, 7-Б, з біології

    Мусій Олег, 7-А, з правознавства

    ІІІ місце

    Волков Антон, 4-Б, з математики, хімії, географії

    Буцко Богдан, 4-В, з географії

    Груба Христина, 5-А, з християнської етики

    Назарук Анастасія, 5-А, з трудового навчання

    Бабюк Анна, 5-Б, з  української мови та літератури, правознавства

    Маковська Анна, 7-Б, з екології

    Миронова Ілона, 7-Б, з історії

     

  • 2014-2015 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.

    І місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з історії

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформаційних технологій

    ІІ місце

    Бойко Олесь, 6-Б, з математики

    Марочканич Денис, 3-В, з математики

    Шажко Петро, 7-Б, з трудового навчання

    ІІІ місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з хімії

    Бойко Олесь, 6-Б, з інформаційних технологій

    Гентош Роман, 6-Б, з інформаційних технологій

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    Пелип Христина, 7-Б, з біології

    Сметана Андрій, 4-Б, з географії

    Саідов Назар, 5-Б, з хімії

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.
    І місце

     

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    Бойко Олесь, 6-Б, з математики

    Кобзар Назар, 5-Б, з історії

    Миронова Ілона, 6-Б, з історії

    Саідов Назар, 5-Б, з хімії

    Яцинич Тетяна, 7-Б, з хімії

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з німецької мови, фізики, хімії, математики, біології

    Сметана Андрій, 4-Б, із географії

    Пелип Христина, 5-Б, з біології

    Давидюк Інна, 4-Б, з біології

    Миронова Ілона, 6-Б, з  української мови та літератури

    Лучинець Марко, 2-Б, з математики

    Марочканич Денис, 3-В, з математики

    Дищенко Владислав, 4-Б, з математики

    Саідов Назар, 5-Б, з математики

    Гентош Роман, 6-Б, з математики

    Мечиташвілі Вікторія, 5-Б, з історії

    ІІІ місце

    Дищенко Владислав, 4-Б, із фізики

    Пелип Христина, 7-Б, з хімії

    Миронова Ілона, 6-Б, з географії

    Гай Софія, 7-Б, з української мови та літератури

    Давидюк Інна, 4-Б, з математики

    Авдійчук Святослав, 7-Б, з математики

    Маковський Олександр, 4-Б, з біології

    Мусій Олег, 6-А, з біології

    Гудко Данило, 6-Б, з біології

    Гентош Роман, 6-Б, з хімії

     

  •  

Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

  • 2016-2017 н.р.

     ІІ ЕТАП

    ІІ місце

    Саідов Назар, 7-Б, із хімії

    Кобзар Назар, 7-Б, з математики

    Давидюк Інна, 6-Б, з математики

    Пістун Христина, 7-А, з історії

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 7-А, з української літератури

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

     
     І ЕТАП

    І місце

    Кобзар Назар, 7-Б, з математики

    Запісоцька Роксолана, 6-Б, з математики

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформатики

    Фялковський Володимир, 7-Б, з фізики

    Блистів Уляна, 7-Б, з психології

    ІІ місце

    Давидюк Інна, 6-Б, з математики

    Пістун Христина, 7-А, з історії, української літератури

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

    Саідов Назар, 7-Б, з хімії

     

  • 2015-2016 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2015-2016 Н.Р.

    ІІ місце

    Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 6-А, з української літератури

    Саідов Назар, 6-Б, з хімії

     

     

    ПЕРЕМОЖЦІ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2015-2016 Н.Р.

     

    І місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

    Миронова Ілона, 7-Б, з української літератури

    ІІ місце

    Маковська Анна, 7-Б, з англійської мови

    ІІІ місце

    Топорівська Юлія, 7-Б, з математики

    Пістун Христина, 6-А, з української літератури

     

  • 2014-2015 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2014-2015 Н.Р.

    ІІ місце

    Процак Марія, 7-Б, з математики

    Жеруха Ольга, 7-Б, з математики

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    ІІІ місце

    Івашків Марія, 7-А, з історії

    Пелип Христина, 7-Б, з біології

     
    ПЕРЕМОЖЦІ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2014-2015 Н.Р.

    І місце

    Процак Марія, 7-Б, з математики

    Івашків Марія, 7-А, з історії

    Пелип Христина, 7-Б, з біології

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    ІІ місце

    Клуб Юлія, 6-А, з історії

    Мідянко Світлана, 6-Б, з математики

    Климюк Світлана, 6-Б, з математики

    ІІІ місце

    Маковська Анна, 6-Б, з англійської мови

    Жеруха Ольга, 7-Б, з математики

    Казмірчук Олександр, 7-А, із фізики

     

  •  

Переможці конкурсів

  • 2017-2018 н.р.

    Кравчук Олександра, гімназистка 6-Б класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Гніда Софія, гімназистка 7-А класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Михайлишин Матвій, гімназист 4-Б класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із попелу забуття"

    Шевчук Христина, гімназистка 4-Б класу, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

  • 2016-2017 н.р.

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", ІІ місце у Х Міжнародному фестивалі “Сонячна Болгарія-2017”, хореографія, народні танці, м.Балчик (Болгарія)

    Надільна Оксана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей", ІІ місце в І (міському) етапі фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я!", номінація "Плакат", І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Почаєвець Оксана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей", І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Наливайко Мар’яна, гімназистка 5-Б класу, за творчий підхід і оригінальність виконання конкурсних робіт в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей",  І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Бабюк Анна, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Дацюк Діана, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція", ІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

    Пиптик Андріана, гімназистка 2-А класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Кручкевич Яніна, гімназистка 2-А класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Стельмах Юрій, гімназист 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація  «Еко-реклама»

    Скоропада Роксолана, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Штикало Марта, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Гейко Анастасія, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація  «Еко-реклама»

    Дуган Анна, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція"

    Блистів Уляна, гімназистка 7-Б класу, ІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Графічна композиція"

    Шайнюк Анастасія, гімназистка 1-Б класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Шевчук Христина, гімназистка 3-А класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Сорока Анастасія, гімназистка 5-В класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Саідов Назар, гімназист 7-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище", номінація "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

    Волков Антон, гімназист 5-Б класу, ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Шеремета Ірина, гімназистка 6-А класу, переможець міського етапу конкурсу "Славетні імена України" - 2016. Михайло Грушевський" у номінації на кращий художній твір за нарис "Сон-марево про Михайла Грушевського"

    Федюра Олена, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце у міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

    Шкарупінська Вікторія, гімназистка 2-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція", номінація "Сюжетна композиція"

    Кіндяк Софія, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція", номінація "Сюжетна композиція"

    Козачок Юлія, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Український сувенір", номінація "Українська прикраса", І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг"

    Малюкіна Вікторія, гімназистка 2-А класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Черник Вікторія, гімназистка 3-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Петренко Яна, гімназистка 3-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Гентош Роман, гімназист 2-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Пістун Христина, гімназистка 7-А класу, І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка"

    Дікальчук Наталія, гімназистка 4-Б класу, ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру"

    Войтович Володимир, гімназист 5-Б класу, ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева"

    Дутко Юлія, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру"

    Пляцко Мартин, гімназист 1-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева"

    Пачковська Христина, гімназистка 2-В класу, І місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник", номінація "Тваринний світ"

    Грабовська Єлизавета, гімназистка 1-А класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя", номінація "Пейзаж з водою на тлі"

    Пянило Павло, гімназист 2-Б класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя", номінація"Символ води в скульптурі (Н2О)"

    Макутра Софія, гімназистка 1-В класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник", номінація "Рослини навколо нас"

  • 2015-2016 н.р.

    Пелип Дмитро, гімназист 1-Б класу, ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

    Шумчук Світлана, гімназистка 3-Б класу, ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

    Волков Антон, гімназиста 4-Б класу, ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

    Бабюк Анна, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

    Миронова Ілона, гімназистка 7-Б класу, ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

    Куриляк Наталія, гімназистка 2-Б, ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

    Фялковський Володимир, гімназист 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", номінація "Духовна спадщина мого народу"

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", І місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги",

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Осінній листопад”

    Дацюк Діана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги", І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"

    Гніда Софія, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги"

    Федюра Олена, гімназистка 3-Б класу, переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

    Демкович Катерина, гімназистка 4-В класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Малярство на склі";  ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"

    Дуган Анна, гімназистка 6-Б класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Вишивка традицій для даної місцевості"; І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Наливайко Юлія, гімназистка 4-А класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Флористика (панно)"

    Пелипів Ірина, гімназистка 4-В класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Витинанка"; І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Живопис"

    Дікальчук Наталія, гімназистка 3-В класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Матюх Тетяна, гімназистка 6-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Сичевська Катерина, гімназистка 4-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Чудійович Софія, гімназистка 2-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Художнє плетіння" та ІІІ місце у номінації "Писанкарство"

    Хомякова Інна, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Вишивка"

    Маковський Олександр, Сметана Андрій, Свистун Олександр, гімназисти 5-Б класу, членів гуртка "Просвіта", ІІ місце в міському етапі обласної пошуково-дослідницької експедиції "Герої не вмирають"

    Стельмах Анастасія, гімназистка 3-А класу,  І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Живопис"

    Майдюк Зоряна, гімназистка 2-Б класу, І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"

    Романовська Анна, гімназистка 4-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Витинанка", І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Халева Анна, гімназистка 4-В класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Блистів Уляна, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Родіонов Володимир, гімназист 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"

    Шокало Дмитро, гімназист 7-Б класу, ІІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Скульптура"

    Команда гімназії "Що? Де? Коли?", ІІІ місце у міському турнірі інтелектуальних клубів "Що? Де? Коли?"

    Зіньків Любомир, гімназист 7-Б класу, ІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», номінація «Фотографія»

    Кобак Ірина Миколаївна, вчитель біології, І місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація "Найкращий організатор біологічних свят: "Сценарії""

    Маковський Олександр, Давидюк Інна, гімназисти 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація «Майстер-клас: "Шпаківні і дуплянки своїми руками"»

    Павлик Соломія, Наконечну Вікторія, гімназисти 3-А класу, ІІІ місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація «Агітаційна робота: "Листівка"»

  • 2014-2015 н.р.

    Шумчук Світлана, гімназистка 2-Б класу, ІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

    Бабюк Анна, гімназистка 4-Б класу, ІІ місце у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Куриляк Наталія, гімназистка 1-Б класу, ІІ місце у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

    Волков Антон, гімназист 3-Б класу, ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Хахула Юлія, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка";

    Матюх Тетяна, гімназистка 5-А класу, ІІ місце у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; І місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру";

    Жеруха Ольга, гімназистка 7-Б класу, переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

    Федюра Олена, гімназистка 2-Б класу, переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

    Павлик Соломія, гімназистка 2-А класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

    Жигайло Юлія, гімназистка 2-А класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

    Геледчак Владислав, гімназист 2-Б класу,  ІІ місце у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

    Давидюк Інна, гімназистка 4-Б класу,  І місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг";

    Глондар Вікторія, гімназистка 5-Б класу, І місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг";

    Хомякова Інна, гімназистка 3-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка";

    Дікальчук Наталія, гімназистку 2-В класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру";

    Ярицький Роман, гімназист 2-А класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева";

    ГІМНАЗИСТИ 6-А КЛАСУ, ІІІ місце у міському конкурсі правоосвітньої та правовиховної роботи

  •  

Переможці спортивних змагань

  • 2017-2018 н.р.

    ADD_CONTENT_HERE
  • 2016-2017 н.р.

    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та І місце в конкурсному завданні "Олімпійська вікторина" 

    Ковальчук Діана,

    Сорокін Роман,

    Лобай Єлизавета,

    Горощук Богдан,

    Осіїк Богдан,

    Сидоришин Олександр,

    Геледчак Тарас,

    Ящишин Матвій,

    Курачин Юрій,

    Михальчук Віолета,

    Шульська Аліна,

    Василишин Руслан,

    Гарасевич Діана,

    Гірак Анна,

    Дукач Марія

    ІІ місце в міській туристсько-краєзнавчій спартакіаді, команда гімназистів 4(8)-Б класу

    Андрусяк Марко,

    Геледчак Владислав,

    Дікальчук Наталія,

    Іванчук Юрій,

    Лучинець Марко,

    Панасюк Ігор,

    Почаєвець Ірина,

    Семенюк Станіслав,

    Федюра Олена,

    Хахула Мар’яна,

    Хачатурян Вікторія,

    Шклянко Володимир,

    Шумчук Світлана,

    Козачак Юлія,

    Павлик Соломія,

    Романенко Віктор,

    Сенюк Олександр

    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Гірак Анна, 2-А

    Гарасевич Діана, 2-А

    Дукач Марія, 2-А

    Шульська Аліна, 2-Б

    Курачин Юрій, 2-Б

    Коваль Євген, 2-Б

    Геледчак Тарас, 2-Б

    Осіюк Богдан, 2-Б

    Василишин Руслана, 2-В

    Шклянко Віктор, 2-В

    Михальчук Віолетта, 2-В

    Сидоришин Олександр, 2-В

     
     
    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат
     
    Балакунець Аліна, 7-А
    Ковальчук Галина, 7-А
    Груба Христина, 6-А
    Казмірчук Вікторія, 6-А
    Назарук Анастасія, 6-А
    Панасюк Анастасія, 6-А
    Ковальчук Діана, 4-А
    Кречківська Анастасія, 4-А
    Наконечна Вікторія, 4-А
    Хачатурян Вікторія, 4-Б
    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків
     
    Кошута Віталій, 7-А
    Малиновський Володимир, 7-А
    Сухаревич Віталій, 7-А
    Біндарь Іван, 6-А
    Качкусь Ігор, 6-А
    Коломієць Сергій, 6-А
    Шевчук Ігор, 6-А
    Пенчак Роман, 6-Б
    Сазонський Олексій, 6-Б
    І місце у міському чемпіонаті з волейболу серед дівчат ЗНЗ
     
    Фіщук Тетяна, 6-А
    Деміховська Анастасія, 6-Б
    Муругова Юлія, 6-Б
    Пістун Христина, 7-А
    Гулик Ольга, 5-Б
    Померанцева Анастасія, 5-Б
    Лотоцька Наталія, 6-А
    Панасюк Анастасія, 6-А
    Запісоцька Роксолана, 6-Б
     
     
     

  • 2015-2016 н.р.

    Призер Чемпіонату України з легкої атлетики

    Гарасевич Володимир, гімназист 5-В класу

    ІІ місце в двоборстві:
    - біг 60м з результатом 07.99с,
    - стрибок у висоту з результатом
    1м 55см
    ІІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків
     
    Кошута Віталій, 6-А
    Малиновський Володимир, 6-А
    Марціновськийо Сергій, 6-А
    Сухаревич Віталій, 6-А
    Качкусь Ігор, 5-А
    Шевчук Ігор, 5-А
    Пенчак Роман, 5-Б
    Сазонський Олексій, 5-Б
    Переможці гімназійних змагань
     
    "Олімпійське лелеченя"
    І місце - 2-В
    ІІ місце - 2-Б
    "Снайпер"
    І місце - 3-Б
    ІІ місце - 3-В
    ІІІ місце - 3-А
    "Веселі старти"
    І місце - 1-В
    ІІ місце - 1-Б
    ІІІ місце - 1-А
     

  • 2014-2015 н.р.

    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та І місце в конкурсному завданні "Олімпійська вікторина" 
    Шклянко Володимир, 2-В
    Рожко Богдан, 2-В
    Благута віталій, 2-В
    Піхоцький Андрій, 2-В
    Дрозд Софія, 2-В
    Попчук Андріана, 2-А
    Панасюк Ігор, 2-А
    Вехрацька Надія, 2-А
    Новосад Андрій, 2-Б
    Кречківська Анастасія, 2-А
    Тарас Христина, 2-А
    Ковальчук Діана, 2-А
    ІІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу 3 х 3 серед юнаків за програмою Чемпіонату України

    Авдійчук Святослав, 7-Б

    Мазур Олександр, 7-Б

    Кошута Віталій, 5-В

    Бобела Тимофій, 5-Б

    І місце в обласних зональних змаганнях ІІ етапу чемпіонату України з баскетболу 3 х 3 серед команд юнаків

    Шажко Петро, 7-Б

    Мазур Олександр, 7-Б

    Давидович Артем, 7-Б

     
    І місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків

    Шажко Петро, 7-Б,

    Мазур Олександр, 7-Б,

    Давидович Артем, 7-Б,

    Авдійчук Святослав, 7-Б,

    Чиж Любомир, 6-Б,

    Бобела Тимофій, 5-Б,

    Кошута Віталій, 5-В,

    Білобран Максим, 5-В,

    Сухаревич Віталій, 5-В

    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат

    Біліба Анастасія, 7-Б,

    Вакуленко Олена, 7-А

    Станкевич Тетяна, 7-А,

    Андрущак Тетяна, 5-В,

    Балакунець Аліна, 5-В,

    Фарина Уляна, 5-В,

    Горак Яна, 5-В,

    Груба Христина, 4-В,

    Хачатурян Вікторія, 2-Б

    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

    Шклянко Володимир, 2-В

    Рожко Богдан, 2-В

    Квасниця Ігор, 2-В

    Піхоцький Андрій, 2-В

    Дрозд Софія, 2-В

    Піхоцька Ангеліна, 2-В

    Панасюк Ігор, 2-А

    Шумчук Світлана, 2-Б

    Засько Євген, 1-В

    Кречківська Анастасія, 2-А

    Тарас Христина, 2-А

    Ковальчук Діана, 2-А

     

Золотий фонд інтелекту гімназії

  • 2016-2017 н.р.

    ADD_CONTENT_HERE
  • 2015-2016 н.р.

    ADD_CONTENT_HERE
  • 2014-2015 н.р.

    ADD_CONTENT_HERE
  •  

Гордість гімназії

  • 2016-2017 н.р.

    ADD_CONTENT_HERE
  • 2015-2016 н.р.

    ADD_CONTENT_HERE
  • 2014-2015 н.р.

    ADD_CONTENT_HERE
  •  

0
0
0
s2smodern