Навчальний заклад було засновано у 1973 році, як середню школу №11. Першим директором школи був Онищук Микола Миколайович, за фахом вчитель історії. Працював з 1973 по 1985 роки. Його наступники: Павлівський Богдан Михайлович, за фахом вчитель математики, працював з 1985 по 1986 роки. Задорожна Ольга Владиславівна, за фахом вчитель історії, працювала з 1986 по 1987 роки. Ткачук Іван Григорович, за фахом вчитель історії, працював з 1987 по 1991 роки. Першими заступниками директора з навчально-виховної роботи були Сіомук Ірина Павлівна, вчитель математики, Кінах Марія Василівна, вчитель географії, Козак Мирослава Іванівна, вчитель української мови і літератури.
В 1999 році рішенням виконкому Червоноградської міської ради від 28.05.1999 було реорганізовано в Червоноградську гімназію Червоноградської міської ради.
Перший директор гімназії - Гомонко Ігор Іванович, за фахом вчитель хімії.
З 2007 року - директор гімназії Савченко Наталія Дмитрівна, вчитель історії.


 

  • 2016-2017 н.р.

    7(11)-А, куратор – Горошко Марія Богданівна
    1. Балакунець Аліна Віталіївна
    2. Балтарович Олег Юрійович
    3. Волинець Софія Русланівна
    4. Домашовець Діана Степанівна
    5. Жичинська Юлія Сергіївна
    6. Ковальчук Галина Володимирівна
    7. Кошута Віталій Ярославович
    8. Малиновський Володимир Володимирович
    9. Матюх Тетяна Володимирівна
    10. Михайлишин Дана Василівна
    11. Осміловська Тетяна Петрівна
    12. Пістун Христина Михайлівна
    13. Подлипінський Володимир Орестович
    14. Рожко Ілона Андріївна
    15. Скоропада Христина Мирославівна
    16. Соколик Юлія Андріївна
    17. Сухаревич Віталій Ігорович
    18. Тхір Андріана Ігорівна
    19. Щуцький Тарас Миколайович
    20. Якубук Софія Олегівна
    21. Ярмух Андрій Андрійович
    7(11)-Б, куратор – Бондар Любов Деонізіївна
    1. Блистів Уляна Михайлівна
    2. Бондар Дана Богданівна
    3. Бондар Катерина Василівна
    4. Волинець Катерина Олегівна
    5. Дуган Анна Анатоліївна
    6. Дутко Юлія Степанівна
    7. Заяць Валерія Михайлівна
    8. Кобзар Назар Олександрович
    9. Лучинець Максим Олександрович
    10. Мечиташвілі Вікторія Вікторівна
    11. Остапів Олександр Володимирович
    12. Петришин Діана Олександрівна
    13. Пилипів Ірина Володимирівна
    14. Плаксін Андрій Євгенович
    15. Родіонов Володимир Олексійович
    16. Саідов Назар Русланович
    17. Смага Олег Ігорович
    18. Стеців Роман Степанович
    19. Фялковський Володимир Андрійович
    20. Яремчук Роман Богданович
     

  • 2015-2016 н.р.

    7(11)-А, куратор – Луцик Ольга Миколаївна

    1. Булах Лоліта Русланівна
    2. Бутрин Світлана Ігорівна
    3. Возняк Юлія Володимирівна
    4. Запісоцька Роксолана Іванівна
    5. Клуб Юлія Романівна
    6. Кундик Христина Михайлівна
    7. Маркопольський Олександр Ігорович
    8. Мусій Олег Ігорович
    9. Нечипор Степан Ростиславович
    10. Полішко Анастасія Олександрівна
    11. Савчук Анастасія Андріївна
    12. Станкевич Алла Юріївна
    13. Сторощук Андрій Васильович
    14. Татохін Владислав Юрійович
    15. Туркевич Анна Сергіївна
    16. Турчиновський Юрій Михайлович
    17. Чиж Любомир Михайлович

    7(11)-Б, куратор – Захарків Світлана Тимофіївна

    1. Богун Максим Вікторович
    2. Бойко Олесь Павлович
    3. Бучинський Богдан Олегович
    4. Гентош Роман Юрійович
    5. Гомонко Сергій Олександрович
    6. Гудко Данило Олегович
    7. Драбик Вірсавія Петрівна
    8. Дудкевич Вікторія Вікторівна
    9. Дудкевич Мар’яна Олегівна
    10. Зіньків Любомир Миколайович
    11. Клим’юк Діана Юріївна
    12. Король Орест Ігорович
    13. Маковська Анна Ігорівна
    14. Маланяк Павло Іванович
    15. Миронова Ілона Сергіївна
    16. Пастух Володимир Андрійович
    17. Пахолок Василина Ігорівна
    18. Пахолок Ірина Ігорівна
    19. Пелех Марія Володимирівна
    20. Польова Софія Михайлівна
    21. Процик Анна Богданівна
    22. Савенко Тетяна Володимирівна
    23. Савченко Світлана Володимирівна
    24. Солдат Сергій Ігорович
    25. Топорівська Юлія Іванівна
    26. Чорній Анна-Марія Євгенівна
    27. Шаршаков Богдан Олександрович
    28. Шокало Дмитро Миколайович
     

  • 2014-2015 н.р.

    7(11)-А, куратор – Скубаковська Наталія Ігорівна

    1. Бойко Владислав Іванович
    2. Бушко Максим Олегович
    3. Вакуленко Олена Володимирівна
    4. Величко Владислав Альбертович
    5. Вольницька Тетяна Василівна
    6. Грицаль Анастасія Богданівна
    7. Груба Юрій Богданович
    8. Заяць Сніжана Ігорівна
    9. Івашків Марія Ігорівна
    10. Казмірчук Олександр Олександрович
    11. Космина Назар-Андрій Русланович
    12. Кохан Олександр Сергійович
    13. Кріль Мар’ян Володимирович
    14. Кузьмич Іванна Іванівна
    15. Кулик Тетяна Анатоліївна
    16. Лемеха Роман Іванович
    17. Наливайко Анна Володимирівна
    18. Новіцька Тетяна Віталіївна
    19. Падіна Марія Денисівна
    20. Свердун Тетяна Іванівна
    21. Солдат Любов Ігорівна
    22. Солонько Галина Анатоліївна
    23. Стадник Богдан Андрійович
    24. Станасюк Марія Романівна
    25. Станкевич Лідія Ігорівна
    26. Ткачик Христина-Марія Романівна
    27. Турко Віта Володимирівна
    28. Яремчук Віктор Ігорович

    7(11)-Б, куратор – Гречук Марія Степанівна

    1. Авдійчук Святослав Володимирович
    2. Біліба Анастасія Миколаївна
    3. Витязь Аліна Андріївна
    4. Гай Софія Сергіївна
    5. Давидович Артем Володимирович
    6. Жеруха Ольга Юріївна
    7. Когут Ганна Іванівна
    8. Коренюгін Юрій Сергійович
    9. Костюк Ольга Романівна
    10. Мазур Олександр Миколайович
    11. Мазуркевич Назарій Вікторович
    12. Марців Ірина Володимирівна
    13. Мигаль Дмитро Степанович
    14. Пелип Христина Григорівна
    15. Поручинська Світлана Володимирівна
    16. Процак Марія Віталіївна
    17. Родіонов Василь Олексійович
    18. Сазонська Анастасія Олегівна
    19. Сорокіна Вікторія Олегівна
    20. Хахула Юлія Ярославівна
    21. Шажко Петро Валерійович
    22. Шпанко Крістіна Володимирівна
    23. Щуцький Андрій Миколайович
    24. Яцинич Тетяна Романівна
     

  • 2016-2017 н.р.

    Золота медаль
    Кобзар Назар Олександрович
    Мечиташвілі Вікторія Вікторівна
    Срібна медаль
    Пістун Христина Михайлівна
    Скоропада Христина Мирославівна
    Стеців Роман Степанович
     

  • 2015-2016 н.р.

    Золота медаль
    Бойко Олесь Павлович
    Бучинський Богдан Олегович
    Миронова Ілона Сергіївна
    Срібна медаль
     
    Клуб Юлія Романівна
     

  • 2014-2015 н.р.

    Золота медаль

    Мигаль Дмитро Степанович

    Пелип Христина Григорівна

    Процак Марія Віталіївна

    Хахула Юлія Ярославівна

    Яцинич Тетяна Романівна

    Срібна медаль
     
    Івашків Марія Ігорівна
     
     

  • 2013-2014 н.р.

    Золота медаль

    Дудик Ірина Романівна

    Дудкевич Христина Вікторівна

    Марочканич Олександр Романович

    Наливайко Катерина Володимирівна

    Стеців Надія Степанівна

    Срібна медаль

    Бакаєва Тетяна Олексіївна

    Макарук Лілія Олександрівна

    Бойко Тетяна Григорівна

     

  • 2012-2013 н.р.

    Золота медаль
    Бойко Вадим Павлович

    Бойко Віталій Павлович

    Жеруха Петро Юрійович

    Карпишин Михайло Васильович

    Кукоба Катерина Юріївна

    Микита Ольга Ігорівна

    Побяржин Богдан Васильович

    Роїк Поліна Анатоліївна

    Скробач Роман Любомирович

    Шмакова Марія Володимирівна

    Срібна медаль

    Ващук Михайло Олександрович

    Буй Наталія Ігорівна

    Дячук Анастасія Сергіївна

     

  • 2011-2012 н.р.

    Золота медаль

    Васькевич Лілія Андріївна

    Кравчук Тетяна Русланівна

    Мазур Всеволод Олегович

    Павліш Олена Ігорівна

    Серватяк Ольга Олександрівна

    Чорна Надія Юріївна

    Палагнюк Ольга Ігорівна

    Яремкович Степан Володимирович

    Суханов Максим Олександрович

    Будзан Володимир Іванович

    Булавка Анастасія Олександрівна

    Василевич Лілія Євгеніївна

    Ващук Анастасія Олександрівна

    Лівада Неля Павлівна

     
     

  • 2010-2011 н.р.

    Золота медаль

    Батир Ольга Василівна

    Кузьма Ольга Володимирівна

    Скробач Соломія Любомирівна

     
     

  • 2009-2010 н.р.

    Золота медаль

    Білик Ігор Володимирович

    Бойко Анатолій Павлович

    Дікальчук Олена Володимирівна

    Наконечний Андрій Михайлович

    Павліш Богдан Ігорович

    Татохін Олександр Юрійович

    Харук Володимир Ярославович

     
     

  • 2008-2009 н.р.

    Золота медаль

    Алєксєєв Олександр Вікторович

    Гукалюк Христина Богданівна

    Маркович Марія Володимирівна

    Нечипорук Олексій Олександрович

    Різник Наталія Богданівна

    Самарчук Сергій Олександрович

    Турко Андрій Васильович

    Чорна Олена Юріївна

     
     

  • 2007-2008 н.р.

    Золота медаль

    Войнаровський Тарас Вікторович

    Левус Назар Мар’янович

    Матвійчук Ольга Богданівна

     
     

  • 2006-2007 н.р.

    Золота медаль

    Бойко Юлія Павлівна

    Демчишин Андрій Володимирович

    Іванців Юлія Тарасівна

    Кокуть Ірина Богданівна

    Кривецький Ігор Олегович

    Перевізник Юлія Романівна

    Хомик Катерина Володимирівна

    Срібна медаль
    Горошко Богдан Ігорович
     

  • 2005-2006 н.р.

    Золота медаль

    Войнаровський Ян Вікторович

    Грицько Назар Тарасович

    Гукалюк Роман Богданович

    Дорош Оксана Андріївна

    Павлова Анна Миколаївна

    Раткевич Світлана Анатоліївна

    Чоп Галина Зіновіївна

    Срібна медаль

    Порада Оксана Василівна

    Дружицька Катерина Володимирівна

     

  • 2004-2005 н.р.

    Золота медаль

    Заяць Оксана Миколаївна

    Савчук Павло Олександрович

    Кравець Назар Ярославович

    Крат Микола Валерійович

    Горбай Богдан Олегович

    Срібна медаль

    Василенко Ірина Миколаївна

    Чорняк Микола Дмитрович

     

  • 2003-2004 н.р.

    Золота медаль

    Гаран Павло Ярославович

    Чичила Роман Ігорович

    Катерина Ольга Володимирівна

    Куриляк Олексій Миколайович

    Возняк Ірина Володимирівна

    Новосад Віктор Миколайович

     
     

  • 2001-2002 н.р.

    Золота медаль

    Ярема Максим Ярославович

    Гулик Оксана Ігорівна

    Легеза Ірина Сергіївна

    Срібна медаль
    Квірінг Олена Михайлівна
     

  • 2000-2001 н.р.

    Золота медаль

    Бакум Богдан Ігорович

    Дмитрук Оксана Василівна

    Долайчук Галина Іванівна

    Касій Андрій Володимирович

    Копетчак Володимир Зіновійович

    Кулинич Оксана Ігорівна

    Левус Олег Мар’янович

    Савченко Ольга Юріївна

    Тимань Юрій Ігорович

    Шиманова Ольга Володимирівна

    Штай Ірина Ігорівна

    Сольська Мар’яна Михайлівна

    Сидоренко Наталія Валеріївна

     
     

  • 1999-2000 н.р.

    Золота медаль

    Корпало Андрій Ігорович

    Даниленко Сергій Вікторович

    Наваловська Вікторія Валеріївна

    Процик Роман Миколайович

    Дідусь Руслан Йосипович

    Тисовська Ірина Миколаївна

    Срібна медаль

    Тимків Василь Михайлович

    Усачевський Василь Олександрович

     

  • 1998-1999 н.р.

    Золота медаль

    Зузак Наталія Вірославівна

    Пожар Оксана Лонгвінівна

    Ярема Віталій Ярославович

    Пилипів Уляна Ярославівна

    Чудійович Уляна Ігорівна

    Покоцька Оксана Богданівна

    Кокуть Вадим Богданович

    Котула Надія Ярославівна

    Срібна медаль

    Сливка Світлана Володимирівна

    Стойко Ельвіра Степанівна

    Легенюк Юлія Степанівна

    Квастіані Марія Валеріївна

     

  • 1997-1998 н.р.

    Золота медаль

    Васьків Генадій Володимирович

    Крук Віталій Володимирович

    Романів Ірина Михайлівна

    Самчук Інна Олександрівна

    Солоха Павло Григорович

    Глодна Оксана Миколаївна

    Лакомська Юлія Володимирівна

    Соколова Ірина Володимирівна

    Чайковська Людмила Василівна

    Срібна медаль

    Марченко Людмила Віталіївна

    Панчишин Марта Ярославівна

    Сольська Ольга Михайлівна

    Шутовська Людмила Олександрівна

    Грабовський Василь Ярославович

    Кожем’яко Любов Володимирівна

    Матвійчук Андрій Богданович

    Харук Леонід Васильович

    Воротньов Ігор Іванович

     

  • 1995-1996 н.р.

    Золота медаль

    Готюк Сергій Віталійович

    Зузак Сергій Вірославович

    Киричук Анна Олександрівна

    Покоцька Ганна Богданівна

    Цьома Олександр Богнданович

    Срібна медаль

    Гамаль Олена Михайлівна

    Гордійчук Олександр Володимирович

     

  • 1994-1995 н.р.

    Золота медаль

    Гречук Оксана Ігорівна

    Люшик Тетяна Вікторівна

    Пенцак Зоряна Петрівна

    Сідельник Оксана Степанівна

    Срібна медаль
    Степована Ірина Богданівна
     

  • 1993-1994 н.р.

    Золота медаль

    Пожар Наталія Лонгвінівна

    Богдан Ірина Петрівна

     
     

  • 1992-1993 н.р.

    Золота медаль
    Балабан Людмила Василівна
     
     

  • 1991-1992 н.р.

    Золота медаль

    Білик Ніна Володимирівна

    Кудішина Ірина Вікторівна

    Потапчук Оксана Миколаївна

    Срібна медаль

    Давидович Ольга Степанівна

    Якимишин Мирослава Мирославівна

    Бабійчук Анатолій Броніславович

     

  • 1990-1991 н.р.

    Золота медаль

    Титерка Василь Васильович

    Цвик Наталія Олександрівна

    Заманягре Ганна Федорівна

    Срібна медаль

    Лоза Ірина Василівна

    Лоза Юрій Іванович

    Музика Галина Богданівна

    Жеребецька Ольга Василівна

    Миколюк Світлана Дмитрівна

     

  • 1989-1990 н.р.

    Золота медаль

    Бушуєва Оксана Валеріївна

    Забалова Наталія Миколаївна

    Ногаль Галина Зеновіївна

    Срібна медаль

    Білинець Олена Василівна

    Герасим Оксана Михайлівна

    Орищин Іванна Степанівна

    Сіомук Тетяна Анатоліївна

    Чайка Галина Іванівна

     

  • 1988-1989 н.р.

    Золота медаль

    Лесик Наталія Валентинівна

    Білик Володимир Володимирович

    Скляренко Людмила Володимирівна

    Срібна медаль

    Луцик Юрій Максимович

    Титерка Любомир Васильович

     

  • 1987-1988 н.р.

     
    Срібна медаль 
    Самійло Наталія Василівна
     

  • 1986-1987 н.р.

     
    Срібна медаль

    Клепак Галина Ярославівна

    Бесага Василь Васильович

    Лагодич Любов Михайлівна

    Липницька Ірина Володимирівна

    Цицик Павло Миколайович

    Матлах Тетяна Миколаївна

     

  • 1985-1986 н.р.

    Золота медаль

    Горванко Наталія Романівна

    Гловацька Віола Василівна

    Черній Тетяна Богданівна

    Срібна медаль

    Климук Валентина Анатоліївна

    Кушпіт Галина Володимирівна

    Мовчак Ірина Вікторівна

     

  • 1984-1985 н.р.

    Золота медаль

    Федина Оксана Богданівна

    Жовнір Людмила Петрівна

    Писарик Наталія Едуардівна

    Федишак Оксана Василівна

    Плошняк Світлана Йосипівна

     

  • 1983-1984 н.р.

    Золота медаль

    Шевчик Вікторія Андріївна

    Панасюк Наталія Богданівна

    Гуменюк Оксана Ярославівна

     
     

  • 1982-1983 н.р.

    Золота медаль

    Сідельник Вікторія

    Притулка Світлана Григорівна

    Гаврилюк Віктор Миколайович

     
     

  • 1981-1982 н.р.

    Золота медаль

    Врубель Наталія Яківна

    Гладка Людмила Костянтинівна

    Цейко Лілія Леонтіївна

    Шльомська Світлана

     
     

  • 1980-1981 н.р.

    Золота медаль
    Городецький Тарас Йосипович
     

  • 1979-1980 н.р.

    Золота медаль

    Дікальчук Богдан Іванович

    Міщук Олександр Вячеславович

     
     

  • 1978-1979 н.р.

    Золота медаль

    Мерза Лариса Володимирівна

    Шевчик Людмила

     
     

  •