Останнім акордом святкового дня – Дня гімназії став традиційний вечір «Зорепад талантів», який зібрав обдарованих дітей, їх батьків, учителів. З привітальним словом до присутніх звернувся гість свята Гаманюк Віталій Володимирович, депутат Червоноградської міської ради, секретар комісії з питань освіти, випускник гімназії, спонсор подарунків для переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Гімназисти, як завжди, були активними учасниками інтелектуальних турнірів, творчих конкурсів, спортивних змагань.
114 гімназистів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад і здобули 40 перемог. Найвищі результати показали команди учнів посівши І місце з економіки, математики, хімії, української мови та літератури, правознавства, фізики, інформаційних технологій, трудового навчання; ІІ місце з астрономії, географії.
Призерами олімпіад стали 27 гімназистів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт - шестеро, з них десятеро здобули по кілька перемог.
Волков Антон, 4(8)-Б клас – 6 перемог (І місце з фізики, ІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з математики, хімії, географії, у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика).
Бойко Олесь, 7(11)-Б – 3 перемоги (І місце з інформаційних технологій, фізики, ІІ місце з математики).
Миронова Ілона, 7(11)-Б – 3 перемоги (ІІ місце з української мови та літератури, Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика, ІІІ місце з історії).
Бабюк Анна, 5(9)-Б – 3 перемоги (ІІІ місце з української мови та літератури, правознавства, Всеукраїнському літературному конкурсі імені Т.Шевченка).
Шумчук Світлана, 3(7)-Б – 2 перемоги (І місце з української мови та літератури, ІІ місце на Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика).
Пістун Христина, 6(10)-А – 2 перемоги (ІІ місце з правознавства, історії).
Сметана Андрій, 5(9)-Б – 2 перемоги (ІІ місце із географії, фізики).
Топорівська Юлія, 7(11)-Б – 2 перемоги (ІІ місце з економіки, ІІІ місце конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з математики).
Маковська Анна, 7(11)-Б – 2 перемоги (ІІІ місце з екології, ІІ місце конкурс-захист науково-дослідницьких робіт з англійської мови).
Імена 9 гімназистів: Кобзара Назара 6(10)-Б, Лучинця Марка 3(7)-Б, Бойка Олеся 7(11)-Б, Сметани Андрія 5(9)-Б, Волкова Антона 4(8)-Б, Зіньківа Любомира 7(11)-Б, Пістун Христини 6(10)-А, Шаршакова Богдана 7(11)-Б, Саідова Назара 6(10)-Б, які стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт поповнять «Золоту книгу інтелекту».
Шестеро учнів стали переможцями ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика та мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка Куриляк Наталія, 2(6)-Б, Волков Антон, 4(8)-Б, Миронова Ілона, 7(11)-Б, Шумчук Світлана, 3(7)-Б, Бабюк Анна, 5(9)-Б, Пелип Дмитро, 1(5)-А.
Лідером серед інтелектуалів олімпіад став учень 6(10)-Б класу Кобзар Назар за плечима якого щорічні перемоги на міських і обласних олімпіадах. Цього року він приніс гімназії 6 призових місць на рівні міста, посівши І місце з української мови та літератури, хімії, інформаційних технологій, біології, фізики, ІІ місце з математики та 4 перемоги в області: з біології, хімії, української мови та у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики. Кобзар Назар поправу здобув почесне звання «Гімназист року – 2016».
Протягом року гімназисти стали переможцями у 17-ти творчих конкурсах, серед них, «Таланти твої, Україно» - 11 місць, «Природа і фантазія» - 7 місць; «Сурми звитяги» - 3 місця; конкурс малюнків «Чорнобильський дзвін» - 3 місця; «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» - 3 місця.
Команда гімназії посіла ІІІ місце у «Що? Де? Коли?», в обласній пошуково-дослідницькій експедиції «Герої не вмирають» - ІІ місце, ансамбль «Веселинка» посів призові місця у конкурсах «Осінній листопад» - ІІ місце, «Зимові візерунки» - І місце. Лауреатами Міжнародного Чесько-Українського конкурсу з Усної історії стали учениці 7(11)-х класів Процик Анна та Клуб Юлія, пошуково-дослідницька робота яких була визнана однією з кращих.
Гімназисти здобули призові місця у конкурсах молодих прозаїків ім.Катрі Гриневичевої – І місце, «Молодь обирає здоров’я» у номінація «Фотографія» - ІІ місце, у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції української молоді «Моя Батьківщина, Україна» - ІІ місце.
Гідно представляла заклад наша спортивна команда: гімназисти 2(6)-х класів стали переможцями в міських та обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя»  -  І місце. В обласних змаганнях «Старти надій» команда гімназистів 3(7)-х класів – ІІ місце. В міських змаганнях з баскетболу ІІІ місце посіли команда дівчат та юнаків гімназії. 9 перемог здобули гімназисти в спортивних змаганнях з легкої атлетики.
На святі було нагороджено гімназистів, які відзначилися  своїми успіхами на рівні міста, області, їх 136.
Безперечно співавторами цього успіху є учителі, справжні фахівці своєї справи. Найвищих результатів в роботі з обдарованими дітьми досягли: Дудар І.Й., Гречук М.С., Луцик О.М., Дудик О.В., Сторощук Л.Г.,  Півчук Т.П., Дяків О.Я., Лобащук З.В., Войценко О.А., Плитяк О.Я., Алєксєєва С.Ф., які підготували призерів обласних олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт, творчих, художніх та інтелектуальних конкурсів, спортивних змагань.