gototopgototop

Переможці предметних олімпіад

ВІТАЄМО ІНТЕЛЕКТУАЛІВ ГІМНАЗІЇ


ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.

ІІ місце

Волков Антон, 5-Б, з правознавства

Сметана Андрій, 6-Б, із географії

Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

Войтович Володимир, 5-Б, із трудового навчання

 

ІІІ місце

Пістун Христина, 7-А, з правознавства

Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

Волков Антон, 5-Б, із фізики


ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.

І місце

Волков Антон, 5-Б, з фізики, правознавства

Пістун Христина, 7-А, з історії, правознавства

Кобзар Назар, 7-Б, з інформаційних технологій, астрономії

Лучинець Марко, 4-Б, з математики

Почаєвець Ірина, 4-Б, з історії

Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

Груба Христина, 6-А, з правознавства

Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

ІІ місце

Кобзар Назар, 7-Б, з біології, хімії, української мови та літератури

Волков Антон, 5-Б, з хімії

Лучинець Марко, 4-Б, з фізики

Пелип Дмитро, 2-А, з математики

Маковський Олександр, 6-Б з біології

Сметана Андрій, 6-Б, із географії

Саідов Назар, 7-Б, з екології

Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

Ващук Юлія, 4-А, з християнської етики

Стеців Роман, 7-Б, з німецької мови

ІІІ місце

Марочканич Денис, 5-Б, з математики, фізики

Гарасимчук Віталій, 5-Б, з математики, хімії

Білик Богдан, 4-А, з географії

Волков Антон, 5-Б, з математики

Почаєвець Оксана, 5-Б, історія

Стеців Роман, 7-Б, з географії

Скоропада Христина, 7-А, з економіки

Кошута Віталій, 7-А, з економіки

Бабюк Анна, 6-Б, з правознавства

Назарук Анастасія, 6-А, з трудового навчання

Івашина Станіслав, 5-Б, з трудового навчання

Павлик Соломія, 4-Б, з німецької мови

 

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

І місце

Зіньків Любомир, 7-Б, з трудового навчання

 

ІІ місце

Кобзар Назар, 6-Б, з біології


ІІІ місце

Кобзар Назар, 6-Б, з математики, української мови та літератури, хімії

Лучинець Марко, 3-Б, з математики

Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій

Сметана Андрій, 5-Б, з географії

Волков Антон, 4-Б, з фізики


ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

І місце

Кобзар Назар, 6-Б, з української мови та літератури, хімії, інформаційних технологій, біології, фізики

Пилипів Олександр, 2-Б, з математики

Лучинець Марко, 3-Б, з математики

Шумчук Світлана, 3-Б, з української мови та літератури

Марочканич Денис, 4-Б, з математики

Волков Антон, 4-Б, з фізики

Дудкевич Вікторія, 7-Б, з економіки

Гентош Роман, 7-Б, з математики

Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій,фізики

Зіньків Олесь, 7-Б, з трудового навчання

ІІ місце

Волков Антон, 4-Б, з англійської мови

Сметана Андрій, 5-Б, із географії, фізики

Кобзар Назар, 6-Б, з математики

Саідов Назар, 6-Б, з хімії

Пістун Христина, 6-А, з правознавства, історії

Кошута Віталій, 6-А, з правознавства

Мечиташвілі Вікторія, 6-Б, з історії

Топорівська Юлія, 7-Б, з економіки

Бойко Олесь, 7-Б, з математики

Миронова Ілона, 7-Б, з  української мови та літератури

Бучинський Богдан, 7-Б, з географії

Гудко Данило, 7-Б, з біології

Мусій Олег, 7-А, з правознавства

ІІІ місце

Волков Антон, 4-Б, з математики, хімії, географії

Буцко Богдан, 4-В, з географії

Груба Христина, 5-А, з християнської етики

Назарук Анастасія, 5-А, з трудового навчання

Бабюк Анна, 5-Б, з  української мови та літератури, правознавства

Маковська Анна, 7-Б, з екології

Миронова Ілона, 7-Б, з історії

 

ДИПЛОМАНТ ІV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.

Мигаль Дмитро, 7-Б

з інформаційних технологій

 

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.

І місце

Кобзар Назар, 5-Б, з історії

Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформаційних технологій

 

ІІ місце

Бойко Олесь, 6-Б, з математики

Марочканич Денис, 3-В, з математики

Шажко Петро, 7-Б, з трудового навчання

 

ІІІ місце

Кобзар Назар, 5-Б, з хімії

Бойко Олесь, 6-Б, з інформаційних технологій

Гентош Роман, 6-Б, з інформаційних технологій

Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

Пелип Христина, 7-Б, з біології

Сметана Андрій, 4-Б, з географії

Саідов Назар, 5-Б, з хімії


ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.

І місце

Мигаль Дмитро, 7-Б,з інформатики

Бойко Олесь, 6-Б, з математики

Кобзар Назар, 5-Б, з історії

Миронова Ілона, 6-Б, з історії

Саідов Назар, 5-Б, з хімії

Яцинич Тетяна, 7-Б, з хімії

ІІ місце

Кобзар Назар, 5-Б, з німецької мови, фізики, хімії, математики, біології

Сметана Андрій, 4-Б, із географії

Пелип Христина, 5-Б, з біології

Давидюк Інна, 4-Б, з біології

Миронова Ілона, 6-Б, з  української мови та літератури

Лучинець Марко, 2-Б, з математики

Марочканич Денис, 3-В, з математики

Дищенко Владислав, 4-Б, з математики

Саідов Назар, 5-Б, з математики

Гентош Роман, 6-Б, з математики

Мечиташвілі Вікторія, 5-Б, з історії

ІІІ місце

Дищенко Владислав, 4-Б, із фізики

Пелип Христина, 7-Б, з хімії

Миронова Ілона, 6-Б, з географії

Гай Софія, 7-Б, з української мови та літератури

Давидюк Інна, 4-Б, з математики

Авдійчук Святослав, 7-Б, з математики

Маковський Олександр, 4-Б, з біології

Мусій Олег, 6-А, з біології

Гудко Данило, 6-Б, з біології

Гентош Роман, 6-Б, з хімії


ПЕРЕМОЖЦІ ІV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2013-2014 Н.Р.

ІІІ місце

Мигаль Дмитро, 6-Б, з інформаційних технологій

Кобзар Назар, 4-Б, з історії

 

ДИПЛОМАНТИ ІV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

Марочканич Олександр, 7-А, з інформаційних технологій

Яструб Віталій, 7-А, з фізичної культури


ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2013-2014 Н.Р.

І місце

Марочканич Олександр, 7-А, з інформаційних технологій

Кобзар Назар, 4-Б, з історії

Яструб Віталій, 7-А, із фізичної культури


ІІ місце

Мусій Олег, 5-А, з правознавства

Мигаль Дмитро, 6-Б, з інформаційних технологій


ІІІ місце

Гентош Роман, 5-Б, з математики

Авдійчук Святослав, 6-Б, з математики

Саідов Назар, 4-Б з хімії

Мигаль Дмитро, 6-Б, з інформатики


ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2013-2014 Н.Р.

І місце

Дищенко Владислав, 3-А, із математики

Гентош Роман, 5-Б, із математики, трудового навчання

Марочканич Олександр, 7-А, із математики

Мигаль Дмитро, 6-Б,з інформаційних технологій

Бойко Олесь, 5-Б,з фізики

Савуляк Галина, 7-Б, ііз фізичної культури

Яструб Віталій, 7-А, із фізичної культури

Кобзар Назар, 4-Б, з історії

Саідов Назар, 4-В, з хімії

ІІ місце

Стеців Надія, 7-А, з німецької мови

Бойко Олесь, 5-Б, із математики

Волков Антон, 2-Б, із математики

Давидюк Інна, 3-В, із математики

Авдійчук Святослав, 6-Б, із математики

Марочканич Олександр, 7-А, з інформаційних технологій, інформатики, астрономії

Дудик Ірина, 7-А, з трудового навчання

Пістун Христина, 4-А, з біології

Шаршаков Богдан, 5-А, з біології

Пелип Христина, 6-Б, з біології, фізики, географії

Кобзар Назар, 4-Б, з фізики, хімії

Мигаль Дмитро, 6-Б, з інформатики

Яцинич Тетяна, 6-Б, з хімії

ІІІ місце

Марочканич Денис, 2-В, із математики

Кобзар Назар, 4-Б, із математики

Матюх Тетяна, 4-А, із християнської етики,

Бакаєва Тетяна, 7-А, з біології

Стеців Надія, 7-А, з української мови та літератури

Бабюк Анна, 3-Б, з української мови та літератури

Миронова Ілона, 5-Б, з географії, історії

Щуцький Андрій, 6-Б, з географії

Марочканич Олександр, 7-А, з географії

Пелип Христина, 6-Б, з історії

Мечиташвілі  Вікторія, 4-Б, з історії

Клуб Юлія, 5-В, з правознавства

Мусій Олег, 5-А, з правознавства

Семенець Микола, 7-А, з астрономії

Макарук Лілія, 7-А, з економіки

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика