gototopgototop

Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

ВІТАЄМО ІНТЕЛЕКТУАЛІВ ГІМНАЗІЇ

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО
КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2016-2017 Н.Р.

ІІ місце

Саідов Назар, 7-Б, із хімії

Кобзар Назар, 7-Б, з математики

Давидюк Інна, 6-Б, з математики

Пістун Христина, 7-А, з історії

ІІІ місце

Пістун Христина, 7-А, з української літератури

Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

 

ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2016-2017 Н.Р.

 

І місце

Кобзар Назар, 7-Б, з математики

Запісоцька Роксолана, 6-Б, з математики

Марочканич Денис, 5-Б, з інформатики

Фялковський Володимир, 7-Б, з фізики

Блистів Уляна, 7-Б, з психології

ІІ місце

Давидюк Інна, 6-Б, з математики

Пістун Христина, 7-А, з історії, української літератури

Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

Саідов Назар, 7-Б, з хімії


ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2015-2016 Н.Р.

ІІ місце

Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

Кобзар Назар, 6-Б, з математики

ІІІ місце

Пістун Христина, 6-А, з української літератури

Саідов Назар, 6-Б, з хімії


ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2015-2016 Н.Р.

І місце

Кобзар Назар, 6-Б, з математики

Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

Миронова Ілона, 7-Б, з української літератури

ІІ місце

Маковська Анна, 7-Б, з англійської мови

ІІІ місце

Топорівська Юлія, 7-Б, з математики

Пістун Христина, 6-А, з української літератури


ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2014-2015 Н.Р.

ІІ місце

Процак Марія, 7-Б, з математики

Жеруха Ольга, 7-Б, з математики

Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

ІІІ місце

Івашків Марія, 7-А, з історії

Пелип Христина, 7-Б, з біології

 

ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2014-2015 Н.Р.

І місце

Процак Марія, 7-Б, з математики

Івашків Марія, 7-А, з історії

Пелип Христина, 7-Б, з біології

Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

ІІ місце

Клуб Юлія, 6-А, з історії

Мідянко Світлана, 6-Б, з математики

Климюк Світлана, 6-Б, з математики

ІІІ місце

Маковська Анна, 6-Б, з англійської мови

Жеруха Ольга, 7-Б, з математики

Казмірчук Олександр, 7-А, із фізики

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2013-2014 Н.Р.

ІІ місце

Процак Марія, 6-Б, з математики

Марочканич Олександр, 7-А, з інформатики

Мигаль Дмитро, 6-Б, з інформатики

Наливайко Катерина, 7-А, з історії


ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО

КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2013-2014 Н.Р.

І місце

Процак Марія (6-Б), з математики

Марочканич Олександр (7-А), з інформатики

Мигаль Дмитро (6-Б), з інформатики

Пелип Христина (6-Б), з історії

ІІ місце

Наливайко Катерина (7-А), з історії

Хахула Юлія (6-Б), з української літератури

ІІІ місце

Гулич Надія  (7-А), з математики

Бойко Тетяна (7-Б), з української мови

Самчук Катерина (7-А), з англійської мови

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика