gototopgototop

Переможці конкурсів

ВІТАЄМО

2016-2017 н.р.

Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", за зайняте ІІ місце у Х Міжнародному фестивалі “Сонячна Болгарія-2017”, хореографія, народні танці, м.Балчик (Болгарія)

Надільну Оксану, гімназистку 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей", за зайняте ІІ місце в І (міському) етапі фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я!" у номінації "Плакат"

Почаєвець Оксану, гімназистку 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей"

Наливайко Мар’яну, гімназистку 5-Б класу, за творчий підхід і оригінальність виконання конкурсних робіт в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей"

Бабюк Аннугімназистку 6-Б класу, за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

Дацюк Діану, гімназистку 6-Б класу, за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

Надільну Оксану, гімназистку 5-Б класу, за зайняте І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

Почаєвець Оксану, гімназистку 5-Б класу, за зайняте І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

Наливайко Мар’яну, гімназистку 5-Б класу, за зайняте І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

Пиптик Андріану, гімназистку 2-А класу, за зайняте I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття» у номінації  «Еко-реклама»

Кручкевич Янінугімназистку 2-А класу, за зайняте I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття» у номінації  «Еко-реклама»

Стельмаха Юріягімназиста 1-В класу, за зайняте I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття» у номінації  «Еко-реклама»

Скоропаду Роксоланугімназистку 1-В класу, за зайняте I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття» у номінації  «Еко-реклама»

Штикало Мартугімназистку 1-В класу, за зайняте I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття» у номінації  «Еко-реклама»

Гейко Анастасіюгімназистку 1-В класу, за зайняте I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття» у номінації  «Еко-реклама»

Дуган Анну, гімназистку 7-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" у номінації "Декоративно-тематична композиція"

Блистів Уляну, гімназистку 7-Б класу, за зайняте ІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" у номінації "Графічна композиція"

Бабюк Аннугімназистку 6-Б класу, за зайняте ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", за зайняте ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

Шайнюк Анастасію, гімназистку 1-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

Шевчук Христину, гімназистку 3-А класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

Сороку Анастасію, гімназистку 5-В класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

Дацюк Діанугімназистку 6-Б класу, за зайняте ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція", за зайняте ІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

Саідова Назара, гімназиста 7-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

Волкова Антона, гімназиста 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

Шеремету Іринугімназистку 6-А класу, переможця міського етапу конкурсу "Славетні імена України" - 2016. Михайло Грушевський" у номінації на кращий художній твір за нарис "Сон-марево про Михайла Грушевського"

Федюру Олену, гімназистку 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

Шкарупінську Вікторія, гімназистку 2-В класу, за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція"

Кіндяк Софію, гімназистку 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція"

Козачок Юлію, гімназистку 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Український сувенір" у номінації "Українська прикраса", за зайняте І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Український народний одяг"

Малюкіну Вікторію, гімназистку 2-А класу, за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "За складність"

Черник Вікторію, гімназистку 3-В класу, за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "За складність"

Петренко Яну, гімназистку 3-В класу, за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "За складність"

Гентоша Романа, гімназиста 2-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "За складність"

Пістун Христину, гімназистку 7-А класу, за зайняте І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Українська народна вишивка"

Дікальчук Наталію, гімназистку 4-Б класу, за зайняте ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Гердан, вироби з бісеру"

Войтовича Володимира, гімназиста 5-Б класу, за зайняте ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Художня обробка дерева"

Дутко Юлію, гімназистку 7-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Гердан, вироби з бісеру"

Пляцка Мартина, гімназиста 1-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Художня обробка дерева"

Пачковську Христину, гімназистку 2-В класу, за зайняте І місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник" у номінації "Тваринний світ"

Грабовську Єлизавету, гімназистку 1-А класу, за зайняте ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя" у номінації "Пейзаж з водою на тлі"

П’янила Павла, гімназиста 2-Б класу, за зайняте ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя" у номінації "Символ води в скульптурі (Н2О)"

Макутру Софію, гімназистку 1-В класу, за зайняте ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник" у номінації "Рослини навколо нас"


2015-2016 н.р.

Пелипа Дмитра, гімназиста 1-Б класу, за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

Шумчук Світлану, гімназистку 3-Б класу, за зайняте ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

Волкова Антона, гімназиста 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

Бабюк Анну, гімназистку 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце, у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

Миронову Ілону, гімназистку 7-Б класу, за зайняте ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

Куриляк Наталію, гімназистку 2-Б, за зайняте ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

Фялковського Володимира, гімназиста 6-Б класу, за зайняте ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" у номінації "Духовна спадщина мого народу"

Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", за зайняте І місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги",

Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", за зайняте ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Осінній листопад”

Дацюк Діану, гімназистку 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги"; за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Аплікація"

Гніду Софію, гімназистку 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги"

Команду гімназії за зайняте І місце в І етапі міського конкурсу "Що? Де? Коли?"

Федюру Олену, гімназистку 3-Б класу, переможця міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

Демкович Катерину, гімназистку 4-В класу, за зайняте І місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Малярство на склі"; за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Малярство на склі"

Дуган Анну, гімназистку 6-Б класу, за зайняте І місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Вишивка традицій для даної місцевості"; за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Витинанка"

Наливайко Юлію, гімназистку 4-А класу, за зайняте І місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Флористика (панно)"

Пелипів Ірину, гімназистку 4-В класу, за зайняте ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Витинанка"; за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Живопис"

Дікальчук Наталію, гімназистку 3-В класу, за зайняте ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Гердан (бісерування)"

Матюх Тетяну, гімназистку 6-А класу, за зайняте ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Гердан (бісерування)"

Сичевську Катерину, гімназистку 4-А класу, за зайняте ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Гердан (бісерування)"

Чудійович Софію, гімназистку 2-А класу, за зайняте ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Художнє плетіння" та ІІІ місце у номінації "Писанкарство"

Хомякову Інну, гімназистку 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Вишивка"

Маковського Олександра, Сметану Андрія, Свистуна Олександра, гімназистів 5-Б класу, членів гуртка "Просвіта", за зайняте ІІ місце в міському етапі обласної пошуково-дослідницької експедиції "Герої не вмирають"

Стельмах Анастасію, гімназистку 3-А класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Живопис"

Майдюк Зоряну, гімназистку 2-Б класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Аплікація"

Романовську Анну, гімназистку 4-А класу, за зайняте ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія" у номінації "Витинанка"; за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Витинанка"

Халеву Анну, гімназистку 4-В класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Графіка"

Блистів Уляну, гімназистку 6-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Графіка"

Родіонова Володимира, гімназиста 6-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Малярство на склі"

Шокала Дмитра, гімназиста 7-Б класу, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Скульптура"

Команду гімназії "Що? Де? Коли?", за зайняте ІІІ місце, у міському турнірі інтелектуальних клубів "Що? Де? Коли?"

Зіньківа Любомира, гімназиста 7-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», у номінації «Фотографія»

Кобак Ірину Миколаївну, вчителя біології, за зайняте І місце, у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів» у номінації "Найкращий організатор біологічних свят: "Сценарії""

Маковського Олександра, Давидюк Іннугімназистів 5-Б класу, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», у номінації «Майстер-клас: "Шпаківні і дуплянки своїми руками"»

Павлик Соломію, Наконечну Вікторіюгімназистів 3-А класу, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», у номінації «Агітаційна робота: "Листівка"»


2014-2015 н.р.

Шумчук Світлану, гімназистку 2-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Бабюк Анну, гімназистку 4-Б класу, за зайняте ІІ місце, у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; за зайняте ІІІ місце, у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

Куриляк Наталію, гімназистку 1-Б класу, за зайняте ІІ місце, у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; за зайняте ІІІ місце, у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Волкова Антона, гімназиста 3-Б класу, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

Хахула Юлію, гімназистку 7-Б класу, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка";

Матюх Тетяну, гімназистку 5-А класу, за зайняте ІІ місце, у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру";

Жеруху Ольгу, гімназистку 7-Б класу, переможця міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

Федюру Олену, гімназистку 2-Б класу, переможця міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

Павлик Соломію, гімназистку 2-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

Жигайло Юлію, гімназистку 2-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

Геледчака Владислава, гімназиста 2-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

Давидюк Інну , гімназистку 4-Б класу , за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг";

Глондар Вікторію, гімназистку 5-Б класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг";

Хомякову Інну, гімназистку 3-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка";

Дікальчук Наталію, гімназистку 2-В класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру";

Ярицького Романа, гімназиста 2-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева";

ГІМНАЗИСТІВ 6-А КЛАСУ, за зайняте ІІІ місце, у міському конкурсі правоосвітньої та правовиховної роботи


2013-2014 н.р.

Грубу Юрія, гімназиста 6-А класу, за зайняте І місце, у міському конкурсі читців поезії Тараса Шевченка

Сергійчука Теодора, гімназиста 4-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському конкурсі читців поезії Тараса Шевченка

Стеців Надію, гімназистку 7-А, за зайняте ІІ місце, у міському етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Хахулу Юлію, гімназистку 6-Б, за зайняте ІІ місце, у міському етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Бабюк Анну, гімназистку 3-Б, за зайняте ІІ місце, у ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

Матюх Тетяну, гімназистку 4-А, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика; ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

Шаршакова Богдана, гімназиста 5-А, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Шумчук Світлану, гімназистку 1-Б, за зайняте ІІІ місце, у міському етапі ХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

Бойко Тетяну, гімназистку 7-Б, за зайняте ІІІ місце, у ІV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

Стельмах Анастасію, гімназистку 1-А класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Живопис»; за зайняте І місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з бісеру»; за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу дитячого малюнка. Номінація «Живопис»

Пинку Катерину, гімназистку 7-А класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Живопис»

Демкович Катерину, гімназистку 2-В класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Малярство на склі»

Самчук Катерину, гімназистку 7-А класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Малярство на склі»

Романовську Анну, гімназистку 2-Б класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Витинанка»

Когут Ганну, гімназистку 6-Б класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Аплікація»

Мідянко Світлану, гімназистку 5-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Живопис»; за зайняте І місце, у міському екологічному конкурсі «Зоологічна галерея»

Халеву Анну, гімназистку 2-В класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Живопис»

Процик Анну, гімназистку 5-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Витинанка»; за зайняте ІІІ місце, І (міського) етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» з напрямку «Духовна спадщина мого роду»; за зайняте ІІІ місце, у міському екологічному конкурсі «В об’єктиві натураліста»

Шокала Дмитра, гімназиста 5-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Скульптура»

Дацюк Діану, гімназистку 3-А класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно!» Номінація «Аплікація»

Членів гуртків «Намистинка», «Живописець», за зайняте І місце, І (міського) етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» з напрямку «Із батьківської криниці»

Івашків Марію, гімназистку 6-А класу, за зайняте І місце, у міському етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України»

Жеруху Ольгу, гімназистку 6-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міському етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України»

Гай Софію, Поручинську Світлану, гімназистів 6-Б класу, за зайняте І місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Лялька-мотанка»

Дікальчук Наталію, гімназистку 1-В класу, за зайняте І місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з бісеру»

Білібу Анастасію, гімназистку 6-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з паперу»

Федюру Олену, гімназистку 1-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з паперу»

Синишин Руслану, Матюх Тетяну, гімназистів 4-А класу, за зайняте ІІ місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з бісеру»

Бойко Валерію, гімназистку 5-А класу, за зайняте ІІ місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з глини»

Кравчук Олександру, гімназистку 2-В класу, за зайняте ІІ місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з соломи»

Блистів Уляну, гімназистку 4-Б класу, за зайняте ІІ місце, у міських екологічних конкурсах, номінація «Вироби з соломи»

Дацюк Діану, гімназистку 3-А класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу дитячого малюнка. Номінація «Живопис»

Гентоша Романа, гімназиста 5-Б класу, за зайняте І місце, у міському етапі конкурсу дитячого малюнка. Номінація «Живопис»; за зайняте І місце, у міському екологічному конкурсі «Зоологічна галерея»

Байдацьку Анастасію, гімназистку 1-Б класу, за зайняте І місце, у міському екологічному конкурсі «Зоологічна галерея»

Шеремету Ірину, гімназистку 3-Б класу, за зайняте І місце, у міському екологічному конкурсі «Зоологічна галерея»

Пилипів Ірину, гімназистку 4-Б класу, за зайняте І місце, у міському екологічному конкурсі «Зоологічна галерея»

 

© Кривецький І.О., 2012-2016. ВСІ ПРАВА ЗБЕРЕЖЕНО. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!

RocketTheme Joomla Templates
Яндекс.Метрика