Олімпійське лелеченя - 2017

20 грудня 2017 року відбулись міські змагання «Олімпійське лелеченя-2017». У них взяли участь найкращі спортивні команди шкіл Червонограда. Кожна мала шанс стати першою і прикласти максимум зусиль, щоб показати на що вона здатна.

На змаганнях були присутні начальник відділу з питань фізичної  культури та спорту Гаврилюк В.І., методист ІМЦО Кутковський М.В. Суддівська колегія у складі вчителів-методистів Червоноградської гімназії Алексєєвої С.Ф. та ЧНВК №3 Корнової Т.П.

Під час представлення команди показали не лише спортивні елементи, а й оригінальну композицію з обручами та хореографічні номери. Юні спортсмени змагалися в естафетах із стрибків у довжину та з волейбольним м’ячем, бігу, ведення футбольного та баскетбольного м’ячів, вправи «павучки».

Команди мали можливість отримати бали і своїми знаннями про Олімпійський спорт, давши відповідь на тридцяти запитань.

Судді ретельно слідкували за дотриманням правил та чесною граю. За результатами змагань III місце посіла команда ЧНВК №3, II місце здобули спортсмени із ЧЗШ №5. Першість у міських змагання «Олімпійське лелеченя» виборола команда олімпійців Червоноградської гімназії.

Вітаємо переможців:

Дживалова Олександра – 2(6)-В

Барана Юрія – 2(6)-В

Гончарова Олександра – 2(6)-В

Панченка Артема – 2(6)-Б

Музику Андрія – 2(6)-Б

Заліванського Артема – 2(6)-А

Войтович Лідію – 2(6)-В

Гладку Марту – 2(6)-В

Глушик Софію – 2(6)-В

Кузнєцову Юлію – 2(6)-В

Степась Уляну – 2(6)-В

Штикало Марту – 2(6)-В

0
0
0
s2smodern