Життя у пригімназійному таборі вирує!!!

Розпочалось все із захоплюючої мандрівки у Червоноградську пожежну частину, де учні мали змогу поспілкуватися із справжніми героями – рятувальниками. Хлопці були в захваті від пожежних машин, усі хотіли спробувати відчути себе справжнім пожежником. Вчитель мистецтва, Леся Богданівна Кузьма, провела екскурсію у дивовижний світ культури та мистецтва, починаючи від Стародавнього Риму та Греції до сучасності.
Вистава «Ярмарок», яка відбулася у Народному домі, неабияк зацікавила та здивувала юних слухачів, і залишила у пам’яті незабутній спогад.
Пістолети, патрони, рації та військова форма – все це мали змогу побачити під час відвідин кімнати-музею ЧЗШ №9. Особливо, це припало до душі хлопцям, майбутнім захисникам нашої Батьківщини.
Зустріч  із хранителями знань у дитячій бібліотеці була сповнена тепла та затишку. Фантастичні подорожі та давні улюблені казки, світ пригод та науки – все це та багато іншого можна знайти на безкінечних книжкових поличках. Також, чудовий читальний зал не залишив нікого байдужим, адже, окрім книг тут є багато ігор – шашки, шахмати, лото, тенісній стіл. Гімназисти весело та з користю провели час.
Турнір правознавців (Любов Євгенівна Цицик), вікторина про правильне харчування з учителем біології Іриною Ярославівно Шпачук, година іноземної мови з Наталею Ігорівною Скубаковською – були пізнавальними та цікавими.
Закінчився тиждень спортивно-розважальною граю «Поклик джунглів» під керівництвом учителя фізкультури Ірини Василівни Гулавської. Хто переможе – «Тигри» чи «Леви»??? Змагання були запеклими, ніхто не хотів програвати. Все вирішилося на останніх хвилинах – перемогли відважні «Леви».

Тиждень у таборі пролетів, як одна мить. А що ж нас чекає далі….

Педагог-організатор Каспрук О.В.

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор