Останній тиждень у таборі

    Останній тиждень у пригімназійному таборі вчителі Черноградської гімназії вирішили відкрити учням світ телебачення та провели екскурсію на телеканал «Бужнет». Було цікаво побачити, як створюються передачі, триває знімальний процес.
Заняття з практичним психологом, Фялковською Оксанаю Теодорівною, допомогло дітям краще зрозуміти себе. Було запропоновано розвиваючі ігри на розвиток пам’яті, мислення, уваги.
    Екскурсія в СЮТ наблизила нас до світу науки, винаходів та творчої майстерності. Безліч цікавих винаходів, креативні корисні ідеї втілені в життя – все це сприяло зацікавленню дітей у пошуках нового.
    З наближенням літа, всі діти їдуть відпочивати, хто на море, хто на річку чи озеро. Щоб краще ознайомити дітей із правилами поводження на воді, було проведено екскурсію на Червоноградську водно-рятувальну станцію. Учні мали змогу дізнатися багато корисної інформації – як надати першу допомогу, запобігти нещасним випадком, як поводити себе в стресовій ситуації.
Бесіди з безпеки життєдіяльності вихованців проводилися відповідно до орієнтовної тематики затвердженої керівником табору.
    Закінчився останній тиждень у пригімназійному таборі заняттям з вчителем інформатики про безпеку в світі Інтернету та спортивними іграми, майстер-класом із заплітання косичок та спортивними іграми.
     У пригімназійному таборі «Доброта» діти мали змогу весело та з користю відпочити, дізнатися багато нового та цікавого, відволіктися від комп’ютерів та телефонів. Усі гімназисти залишилися задоволеними та з нетерпінням чекають наступного літа.

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор