"Торкнувшись талантом неба"

Саме так сказала про Івана Франка червоноградська поетеса Ганна Кузьмак. І під такою назвою першого грудня відбулося чергове засідання літературної вітальні у бібліотеці Червоноградської гімназії, присвячене 160–річчю від дня народження класика української літератури.
В залі звучали поезії автора та місцевих поетів, зокрема Ганни Кузьмак, лунали пісні на слова І.Франка, які давно стали народними: “Червона калино” (виконала Кароліна Терновскова), “Час рікою пливе” (дует вчителів), “Ой ти, дівчино, з горіха зерня”(Юля Ващук). Вокальний ансамбль виконав пісні “Знаєш, знаєш” та “Човен” у сучасному аранжуванні. Дуже приємно, що молодь співає ці пісні (бо підспівували у залі), хоча не всім відомо хто автор слів.
Через 160 років Франко постав перед нами ніжним і грізним, зболеним, проте впевненим у краще майбутнє України. Йог поезії знають і пам’ятають. Його гімн “Не пора” слухають стоячи. Його пісні співають сучасні естрадні виконавці і їх підхоплює сучасна  молодь. І я впевнена, що звучатимуть вони вічно, як і вічно ми будемо пам’ятати про Франка і виконувати його заповіти.

Завідувач бібліотеки Ірина Кус

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор