Цікава зустріч з Ігорем Дахом

Завідувач бібліотеки Червоноградської гімназії Ірина Кус 31 жовтня 2017 року організувала для гімназистів 7(11) класів зворушливу зустріч із червоноградським поетом та військовим кореспондентом Ігорем Дахом. Розпочав зустріч учень 7(11)-А класу Назар Турчин, який прочитав заповіт Івана Огієнка «Найвище щастя» та прозвучала пісня «Слава Україні!»

З уст гостя прозвучали правдиві історії про будні захисників України, бо він жив з ними, ділив їжу та дах над головою, зігрівав їхні серця своєю поезією та й просто душевною розмовою. Учні  переглянули  фотографії та відео із зони АТО. Поет прочитав вірші, які написав під враженням від перебування на передовій та подарував свої друковані видання. Учні були дуже вдячні Ігореві Даху не лише за його поезію, а й за ту допомогу та підтримку, яку він надає бійцям.

Історія твориться сьогодні – і творимо її ми, тож вся надія на свідому українську молодь, а без знання історії рідного краю це не можливо. Тому такі зустрічі є дуже цінними. Дякуємо вам, Ігорю Тимофійовичу!

 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор