Творчий вечір Оксани Карнаги

03 грудня 2017 року в читальному залі дитячої бібліотеки відбувся творчий вечір письменниці, волонтерки, майстра вишивки Оксани Карнаги.  
 
Вона є частим і бажаним гостем у Червоноградській гімназії. Її вірші люблять читати діти. Я часто використовую її поезію в підготовці сценаріїв літературних віталень, зокрема «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе».  Ось і цього разу пані Оксана запросила нас на своє свято. Ми радо відгукнулись, запросили й батьків. Учень 3(7)-Б класу Тарас Гелетчак прийшов з мамою Лесею і розказав вірш «Схиляюсь низько». Поезію «Святе джерельце» прочитала Соломія Бурбан, учениця 4(8) класу. 
 
Мабуть, не випадково зустріч відбулася в переддень Міжнародного дня волонтера (5 грудня). Оксана Йосипівна разом із дівчатами громадського літературно-мистецького об’єднання “Оберіг», які також були присутні, є направду активними волонтерами. Вони відправили на схід нашим хлопцям (а у п. Оксани там два сини) більше 30 бусів. Там було все від цвяхів і плівки, запчастин, і до білизни і засобів гігієни. Можу з гордістю сказати, що неодноразово у тих  поїздках була і наша часточка. Ми пекли печиво і паски, малювали малюнки, писали листи, шили подушечки – обереги, приносили консервацію із дому. Не можу забути до нині поїздку у військовий госпіталь у Львові. Аня Романовська і Катя Крут гімназистки, члени учнівського самоврядування, привезли тоді зібрані дітьми кошти і вручили пораненому Руслану Ковальчуку. 
 
Кажуть, що Бог над кожною людиною поставив дві посудини, у які вона протягом життя складає добрі і погані справи. А потім на людину і виливається те, чим переповнена посудина. То ж я впевнена, що добрі діла п. Оксани будуть рясним дощем литися на неї та тих, хто поруч.    
                                                                                            Завідувач бібліотеки І.Кус
0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор