Ми – волонтери

5 грудня – Міжнародний  день  волонтера, що відзначається згідно резолюції  Генеральної асамблеї ООН. 

За останні роки волонтерський рух поширився по всій Україні, об’єднавши людей різних за віком, соціальним статусом, вірою, національністю. Волонтери – це люди, які попри всі негаразди спішать на допомогу, намагаються, хоч добрим словом зігріти серця та підняти бойовий дух. Вони незамінні помічники наших бійці в зоні АТО. Багато з них стали справжніми цілителями людських душ.

Гімназисти не залишились осторонь волонтерського руху і внесли свою маленьку лепту. У гімназії проходять різноманітні акції для допомоги воїнам АТО, діти збирають та передають солоді подарунки, малюють малюнки, пишуть вітальні листівки. Цього року до Дня захисника України підготували святковий концерт для військовослужбовців Червоноградської військової частини, вони беруть безпосередню участь у подіях на Сході України. Як же приємно бачити усміхнені обличчя, знати, що ти зробив так мало, і водночас так багато. 

Кожен з нас може стати волонтером, і не лише допомагати бійцям АТО, а й іншим людям, які потрапили у біду. Не будьте байдужими до людського горя, подайте руку допомоги іншим, чиніть так, як дозволяє ваша совість та серце.

0
0
0
s2smodern