Вечір зустрічі з випускниками

03 лютого 2018 року гімназія гостинно відкрила двері запросивши всіх на вечір зустрічі випускників. Пролунав дзвінок, який запросив усіх присутніх на святковий концерт. Випускники знову повернулися у ті незабутні роки юності, які залишилися у пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи та невдачі. Із словами привітання звернулась до своїх колишніх учнів директор гімназії Савченко Наталія Дмитрівна. Стільки років минуло, а здається, що це було лише вчора. Усі були щасливі побачитись знову та поділитись своїми історіями із класними керівниками: хто де працює, хто з ким ще й досі дружить, у кого сім’я та діти. Дуже приємно, що нащадки наших випускників ідуть стежкою своїх батьків та навчаються у гімназії.

Святковий концерт розпочався із вальсу у виконанні Марти Штикало та Богдана Осіїка. Неймовірно красиві, щирі, майстерні танцювальні композиції у виконанні зразкового хореографічного ансамблю “Веселинка” під керівництвом талановитого хореографа Світлани Святославівни Монченко припали усім до душі, аж самим хотілось скоріш до танцю. Дівчата затанцювали закарпатський танець “Дібровчанка” (курсова робота Синишин Мирослави, студентки Прикарпатського Національного університету ім. Василя Стефаника, солістки ансамблю "Веселинка", випускниці  Червоноградської гімназії) та “Тарантелу” із сонячної Італії, а юнаки - буковинський парубоцький танець “Лісоруби”. Юні танцівники порадували глядачів танцем “Гуцулка”.

Свято проводили гімназисти 7(11) класів, Пенчак Роман та Анна Волоцюга, які допомогли пригадати гостям шкільні роки взявши у них невеличке інтерв’ю. Свій акторський талант показали учні 2(6)-В класу Бойко Павло та Павлівський Ростислав у сценці “Гуцульська школа”. Учень 7(11)-А класу Турчин Назар разом із педагогом-організатором Каспрук Ольгою Володимирівною повернули випускників за шкільні парти у сценці “Екзамен з історії”.

Вперше на сцені виступило тріо – Кароліна Терновскова, Галина Лель та Ольга Володимирівна Каспрук. Вони заспівали пісню Тіни Кароль “Дитинство”. Переможці конкурсу “Вокальні битви” у подарунок випускникам виконали пісню Христини Соловій “Хто, як не ти”. Володарка титулу “Кристинопільська красуня - 2017” Кароліна Терновскова подарувала усім насолоду піснею “Це свято” (гурт “Струни серця”).

І на завершення, під пісню “Прощальний вальс”, яку виконала Кароліна Терновскова, випускники ще раз зтанцювали вальс у стінах рідної гімназії, як це було колись.

Вітаємо вас, дорогі наші випускники! Дивлячись на вас, на ваші успіхи, досягнення не можемо не пишатись вами. Знайте, ми завжди вам раді. Приходьте до нас частіше!

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор