Молодіжна організація “Сокіл” запрошує!

 
12 лютого 2018 року в гімназію завітали члени молодіжного військово-спортивного товариства “Сокіл” із запрошенням поповнити лави молодих та патріотично налаштованих хлопців та дівчат. Приємно, очолює їх наш учень 6(10)-Б класу Стефанів Андрій. Він розповів напрямки діяльності організації “Сокіл”:
 
спортивно-вишкільний – координація роботи з різностороннього фізичного розвитку (туристичні мандрівки, організація та проведення таборів)
 
культурно-масовий - активна участь у громадському житті молоді (вечорниці, вертеп, свято Івана Купала, українські вечірки, кіноклуб).
 
історико-пропагандистський – проведення лекцій, конференцій та інших заходів на історичну тематику. Відновлення могил українських героїв та збір спогадів про національно-визвольні змагання; участь у відзначенні національних свят.
 
Андрій Стефанів також поділився із гімназистами знаннями про надання першої допомоги та продемонстрував, як це правильно робити. Кожного тижня члени організації збираються на збори, слухають лекції, проводять заняття із змішаної боротьби, планують свою діяльність. Усіх бажаючих Андрій запросив до їхніх лав, пообіцяв, що буде цікаво, весело та корисно не лише для фізичного здоров’я, а й для збагачення знань. Дякуємо за цікаву зустріч!

 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор