З родини йде життя людини

04 квітня 2018 року гімназисти 1(5)-А класу разом із своїм куратором Кузьмою Лесею Богданівною підготували свято для своїх найрідніших людей – батьків, бабусь та дідусів. Гімназисти з радістю ділилися з гостями своїми талантами – східні, українські народні та бальні танці, гімнастика. Хороший настрій був забезпечений і завдяки гумористичній сценці «Гуцульська школа», інсценізації вірша А.Костецького «Домашній твір» та гуморесці С.Реп’яха «Помер старий педагог». Душевною та сповненою материнського тепла була сценка «Мама і син». Із сцени з уст Діани Медведєвої прозвучала «Молитва за маму» - за кожну маму, найближче та найкращу для кожного з нас людини. Привітати дітей та їхніх батьків із родинним святом прийшла учениця 7(11)-А класу Кароліна Терновскова та педагог-організатор Каспрук Ольга Володимирівна, які заспівали пісню «Веснянка», а дівчата з 1(5)-А класу затанцювали танець, який поставили та вивчили самі. 

Не забули подякувати юні гімназисти і своїм бабусям та дідусям. Бабуся Мельничука Данила провела для дітей конкурс «Мішок бабусиних казок», де потрібно було відгадати казкового героя та із якої він казки. Підготували конкурси для всіх гостей і учні: «Вгадай дитину по руках», «Пантоміма», «Сімейний бюджет».

Діти старалися вкласти у кожне слово, кожен танець, у кожний свій рух усю любов та вдячність своїм батькам. Любові, терпіння, миру, добра, успіхів у навчанні – все це побажали своїм дітям батьки та записали на «Квітці бажань». 

Свято завершилося піснею «Моя сім’я» у виконанні учнів з їхнім куратором Лесею Богданівною та спільною фотосесією.

 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор