День гімназії

Щорічно у травневі дні гімназисти відзначають День гімназії. Почалося святкування ще у суботу 5 травня на передодні дня Святого Юрія, якого гімназисти вважають своїм покровителем: на перервах учні танцювали танець «Веснянка», лунала музика. 10 травня  гімназисти розпочали день із святкової лініїки до Дня гімназії. Гімназисти 1(5) - 6(10)-х класів організували ярмарку, виставку-продаж власних виробів та смаколиків. Зібрані кошти будуть спрямовані на реалізацію проекту «Збудуємо Україну разом».

Завершився день нагородженням найкращих гімназистів та вчителів на традиційному святі «Зорепад талантів». Цього року найкращим гімназистом поправу визнано Волкова Антона, учня 6(10)-Б класу. Наталя Дмитрівна Савченко, директор гімназії, привітала усіх гімназистів та вчителів з успіхами на освітній ниві, побажала натхнення, нових знань та хорошого настрою.

Хорошу атмосферу в залі створювали ведучі Мусій Ліза та Ільків Андрій. Зразковий хореографічний ансамбль «Веселинка» знову і знову порадували наших гостей чудовими танцювальними композиціями. Прозвучали вокальні номери у виконанні Галини Лель, Кароліни Терновскової та Ольги Каспрук. 

Вітаємо вас дорогі вчителі та гімназисти із Днем гімназії!

 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор