Літня школа

З 29.05.-15.06.2018 у гімназії було організовано літню школу. Гімназисти відвідували заняття з англійської та німецької мови, української мови та літератури, математики, малювання, трудового навчання, зарубіжної літератури, хореографії, інформатики, астрономії та історії. Вчителі фізичної культури організували для дітей турнір із настільного тенісу.

1 червня в День захисту дітей, разом із учнями ЧЗПШ№11, гімназисти взяли участь у святковому ходотоні, малюнку на асфальті, розмальовували підготовлені для усіх бажаючих фігурки та переглянули святковий концерт. День був сповнений подарунків та щирих дитячих посмішок.

Цікаво пройшов урок під назвою «Найбільший урок у світі або глобальні цілі сталого розвитку», який провела вчитель біології Надія Олександрівна Бродюк. Таке заняття відбувається у багатьох країнах світу в школах для дітей різного віку. На заняття завітали і учні ЧЗПШ № 11. Усі разом обговорювали, які проблеми існують на даний момент на Землі та пропонували ідеї їх вирішення. Діти були поділені на групки, кожна з яких створювала плакат за допомогою наклейок які глобальні проблеми існують в Україні. Цікаво було послухати думки дітей, особливо після перегляду мультфільму створеного ООН. Після  заняття усі дружньо помандрували у світ дитячої фантазії з працівниками Червоноградської дитячої бібліотеки. 

Читали цікаві книжки, переглядали мультфільми, розв’язували кросворди, грали у гру «Що? Де? Коли?» та «Ерудит», малювали малюнок на асфальті «Моє літо». Час у літній школі пролетів непомітно та цікаво. 

Літо розпочалось! Тож усім веселих канікул!!! 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор