Підсумки спільного проекту «Змінимо країну разом»

З 25 по 29 вересня 2018 року у рамках проекту «Змінимо країну разом» у Червоноградській гімназії відбулася зустріч двох творчих колективів – зразкового хореографічного ансамблю «Веселинка» (гімназія) та вокального ансамблю «Чарівнички» (Станично-Луганської ЗОШ № 1, Луганської області).

Кожен день для юної «Чарівнички» та їх учителів обіцяв бути насиченим, цікавим та творчим. Усі разом відвідали замки Львівщини, заглибившись у сиву давнину,  часи козацтва. Екскурсія проходила у Підгорецькому та Золочівському замках: старовинний інтер’єр, кімнати із таємними дверима, історії про минуле та багато інших цікавих фактів та легенд.

Українська культура – це невичерпне багатство нашого народу. Вчителі трудового навчання та мистецтва, разом із талановитими гімназистами, відкрили нашим друзям секрети виготовлення ляльки-мотанки подорожниці та витинанки. Кожна дівчинка змогла зробити власними руками оберіг для себе та своїх близьких.

Вагомою для червоногрдаців є постать писанкаря Тараса Городецького. Луганчани мали змогу відвідати його світлицю та пройти майстер-клас із писанкарства, побачити справжні скарби – неповторні писанки створені Тарасом Городецьким.
Наступного дня співочий ансамбль «Чарівнички» зі Станиці-Луганської стали гостями студії «Бужнет», де заспівали пісню про мир та поділились своїми враженнями від перебування у Червонограді та співпрацю з Червоноградською гімназією.

Спільний святковий концерт для усіх гімназистів підготували зразковий хореографічний ансамбль «Веселинка» та вокальний колектив «Чарівнички». Вся краса українських традицій була на сцені гімназії: милозвучні дівочі голоси зачарували кожного глядача, лились, переливались нотами щастя та добра, а танцювальні композиції, як маленька сторінка із життя українців, кожен наступний танець – нова історія. По завершенню дійства умілі ручки наших гімназистів та їхніх наставників підготували ще один подарунок для гостей – виготовлені власноруч журавлики. Повертаючись додому із далеких країв журавлі несуть на своїх крилах весну, тепло та надію на нове життя. А ще, вони уособлюють вірність, доброту, чуйність та любов – усе це ми бажаємо вам, любі «Чарівнички» та вашим родинам. Збагатили луганчани і свою шкільну бібліотеку творами класиків української літератури та сучасних авторів. Хай кожна книжечка знайде свого читача та відкриє все найкраще, що є у ваших душах.

Перед від’їздом гості відкрили для себе перлину Західної України місто Львів. Церкви, музеї, затишні вулички, де переплітається запах кави та шоколаду і все це під пісні вуличних музикантів. Хіба ця краса не зачаровує? Хвилини радості, переживання та захвату отримали діти від артистів Львівського державного цирку.

Не встигли діти між собою подружитися, як прийшов час прощатись. Сподіваємося, що наступна наша зустріч буде ще більш захопливою та цікавою. Дякуємо, що поділилися частинкою свого таланту з нами.

Любові, затишку та миру всій нашій Україні!

Каспрук О.В., педагог-організатор

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор