Незабутніми стежками Карпат

27 - 28 жовтня 2018 року гімназисти 3(7)-А, Б класів разом із своїми кураторами побували у мальовничих Карпатах.
Мандрівка розпочалась з поїздки на скелі Довбуша. Олекса Довбуш - легендарний український Робін Гуд, про життя та пригоди якого складено чимало легенд та переказів, деякі з них повідав нам екскурсовод пан Степан. Одна з легенд розповідає про скарби карпатського ватажка, які той заховав під величезний камінь і лише справжній сміливець зможе тим багатством заволодіти. Кожен з нас отримав можливість відчути себе одним із хоробрих воїнів Олекси Довбуша – опришків. Для цього треба було пройти через щілину між скелями, так зване Чистилище, що було вельми не легко. Коли ми пройшли далі то потрапили до Сакрального городища, де в каменях вибиті печери, там тримали овець, зброю, припаси, жили та молилися люди. Городище оточене скелями, на одній з яких можна помітити зображення голови лева – охоронця поселення. А ще усі, хто хотів, змогли покататися верхи на конях. Далі стежка повела нас до Мертвого озера – гірське озеро, де багато заболочених ділянок і зовсім немає живих організмів. Тому рибу тут ми так і не зловили!

Наступного дня на підвісній канатній дорозі «Захар Беркут» піднялися на гірську височину, де милувалися краєвидами Карпат. Побували біля джерела «Нафтуся», яке б’є з під гори.

Дякуємо нашим наставникам Любові Григорівні Сторощук та Оксані Ярославівні Дяків за організацію екскурсії. Подорож стежками Карпат нам дуже сподобалася і ми з нетерпінням чекаємо нових пригод.

Ґудзик Д., 3(7)-А, Завадка Ю., 3(7)-Б

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор