Вечір зустрічі випускників - 2019

Надрукувати

2 лютого 2019 року у стінах Червоноградської гімназії пройшов такий довгоочікуваний для багатьох вечір зустрічі випускників. У залі зібралось чимало випускників минулих років – тих, хто ще зовсім недавно залишив гімназійну парту та пішов підкоряти світ та тих, хто кому цей світ уже підкорився. Кожен з них хотів якнайшвидше зустрітися з шкільними друзями і вчителями, поділитись останніми новинами з життя та щиро порадіти за успіхи один одного. 

Допомагали у створенні цього свята учні 6(10)-Б класу Почаєвець Ірина, Козачок Юлія та Слівінська Людмила, а також учень 1(5)-А класу Левочко Володя.  Вони взяли активну участь у створенні сценок “Шкільна романтика” та “Сучасні вчителі”. Свято провели учениця 6(10)-Б класу Павлик Соломія та учень 4(8)-Б класу Осіїк Богдан, які допомогли нашим чарівним гостям ще раз поринути у безтурботні шкільні роки. 

Вкотре окрасою нашого свята став зразковий хореографічний ансамбль “Веселинка” на чолі з художнім керівником Монченко Світланою Святославівною. Вони виконали танці “Веснянка”, “Гопак” у виконанні молодшої групи та “Лісоруби” у виконанні хлопців старшої групи. 

Своїм співом зачаровували учениця 6(10)-А класу Лель Галина та випускниця 2018 року Терновскова Кароліна. 

Сподіваємось, що наше свято припало нашим випускникам до душі. Дякуємо усім, хто до нас завітав. До нових зустрічей!!!

0
0
0
s2smodern