Акція на підтримку полонених моряків

Надрукувати

25 листопада 2018 року російські силовики узяли в полон 24 українських моряків. Велика кількість ЗМІ описували ситуацію у своїх виданнях, намагаючись таким чином привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Також по Україні почали проводити флеш-моби та акції в різних учбових закладах на підтримку українських полонених моряків.

Червоноградська гімназія також вирішили підтримати моряків та взяти участь в акції “Жовто-блакитний кораблик”. 4 березня 2019 року учні 2(6)-А класу з куратором Кузьмою Лесею Богданівною самотужки виготовляли жовті та блакитні кораблики, яким давали назви, що відповідали тим катерам і буксиру, які потрапили у полон 25 листопада. Згодом, тримаючи у руках ці човники, учні викрикували гасла «Слава Україні! Героям слава! Пам’ятай про тих, хто в полоні!».

Юні гімназисти в такий спосіб прагнули показати те, що їм небайдужа доля полонених моряків і вони хочуть передати їм свою підтримку. Це певний прояв солідарності з моряками. Насправді такі акції є досить важливими і потребують підтримки всього українського народу. Бо саме в такі найважчі моменти життя країни ми можемо показати згуртованість нашого суспільства.

0
0
0
s2smodern