Олімпійський день у гімназії

13 березня 2019 року у Червоноградській гімназії був проведений Олімпійський день “Свято спритності та волі”! В спортивному залі гімназії відбувся гімназійний етап щорічного всеукраїнського конкурсу “Олімпійське лелеченя” серед учнів 3(7)-х класів. На свято до нас завітали:

- майстер спорту України з гірськолижного спорту, учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері та виконавчий директор відділення олімпійського комітету України у Львівській області – Опьола Христина;

- майстер спорту України міжнародного класу з боксу,  чемпіонка світу та Європи серед юніорів – Вірт-Гарасимович Вікторія;

- майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, дворазова чемпіонка Європи U23, бронзова призерка чемпіонату світу U23, срібна призерка чемпіонату Європи та бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок – Кіт Тетяна.       

Христина Опьола своєю промовою надихнула наших юних спортсменів на запеклу, але водночас справедливу боротьбу. А також Олімпійці разом з нашими гімназистами 3(7)-В класу провели DoLikeOlympians-зарядку для всіх учасників заходу. Згодом гімназисти виборювали перемогу у 3-ох конкурсах. Вони презентували свої команди за допомогою танців, проявляли свою спритність і вправність у естафетах, а також відповідали на питання Олімпійської вікторини. За підсумками змагань перемогу (І місце) здобули учні 3(7)-В класу. Учні 3(7)-Б та 3(7)-А класів посіли ІІ та ІІІ місця відповідно. Проте усі залишились задоволені подарунками, у вигляді нового спортивного інвентаря, від наших запрошених спортсменок. Після змагань учні з радістю брали автографи та фотографувались з майстрами спорту.

Опісля наші чемпіонки разом з завідувачем бібліотеки Кус Іриною Богданівною та учнями 4(8)-А класу, у рамках акції “Олімпійська книга”, відвідали Центральну бібліотеку. Там вже досвідчені спортсменки змогли поділитись своїми знаннями з молодим поколінням та відповіли на запитання гімназистів. Також спортсменки подарували декілька книг, які стануть окрасою бібліотеки й надихатимуть молодь до підкорення нових олімпійських вершин та занять спортом в цілому.

Усі гімназисти залишились задоволені таким спортивним днем і ще раз засвоїли для себе, що спорт – це, перш за все, запорука здоров’я людини.

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор