Тиждень природничих наук

З 11 по 15 березня 2019 року в Червоноградській гімназії проходив тиждень хімії та біології. Він був динамічним, насиченим різноманітними заходами. Розпочався виховними годинами, які провели учні 7(11) класів по всіх паралелях з теми, яка хвилює нас всіх «Основи сортування сміття».

Тиждень проводився низкою заходів. Для 3(7)-х класів проведена година цікавої хімії «Подорож до замку цариці Хемі», 2(6)-х класів -  біологічний брейн-ринг, 4(8)-х класів - розважально-пізнавальна гра»Хімічне поле чудес» та «Чисте довкілля-запорука здоров’я», для 5(9)-х класів була проведена хімічна розважально-пізнавальна гра «Щасливий випадок», в якій учні 5(9)-Б класу вибороли 1 місце. Також для 5(9)-х класів було проведено урок-диспут «Еволюція. Минуле і сьогодення».

Створювали ауру науково-природничих знань конкурси хімічних газет «Світ чарівної хімії» та юних поетів-хіміків під назвою «Хімія у віршах». Всі учні активно брали участь у даних конкурсах. Він проілюстрував розмаїття цікавих знань з біології та хімії.

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор