Соціально-емоційне навчання гімназистів

2 квітня 2019 року у Червоноградській гімназії був проведений захід на тему “Соціально-емоційне навчання і громадська активність в дії”, який організований Всеукраїнським молодіжним об’єднанням “Студентське братство”.

Лектором була студентка Катерина Бовсунівська. Вона зуміла донести до учнів те наскільки важливим для них є не лише вивчення предметів зі шкільної програми, а й емоційна компетентність. Дівчина наголосила на тому, що в сучасному суспільстві все більше відомих і розвинених організацій, підприємств та великих компаній вважають одним з пріоритетів при виборі фахівців і те, як вони вміють влитись у колектив та співпрацювати з іншими саме на емоційному рівні. Катерина залучила гімназистів до роботи у групах, а також до участі в інтерактивній грі “Подумай, поговори, презентуй”. Це допомогло учням сформувати для себе більш усвідомлене розуміння того, якою все ж повинна бути людина, яка вміє ефективно керувати своїми емоціями та ухвалювати конструктивні рішення в будь-яких, навіть найскладніших, життєвих ситуаціях.

Міністерство освіти і науки України, за словами Катерини, вже затвердило перші методичні посібники з соціально-емоційного навчання, які сприятимуть всебічному розвитку учнів. Адже за результатами наукових досліджень відчуття щастя лише на 20% залежить від розумових здібностей, і аж на 80% від емоційного інтелекту та стану людини в цілому. Саме тому дівчина закликала наших гімназистів також більш активно займатись і волонтерською діяльністю, бо саме це допомагає розвивати у собі соціально-емоційні компетенстності та громадську активність.  

Такі заходи дуже потрібні для сучасної молоді, тому що вони допомагають донести важливість того, як вміння керувати своїми емоціями допомагатиме їм у навчанні та житті в майбутньому.

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор