Світлиця-музей Тараса Городецького

12 квітня 2019 року учні 1(5)-Б класу Червоноградської гімназії разом з куратором Холонівською Іриною Леонтіївною відвідали світлицю-музей Тараса Городецького у Народному домі.

Працівниці музею підготували для гімназистів захоплюючу подорож в світ української писанки. Вони розповіли учням про його улюблені техніки розпису і загалом про перепитії життя відомого в усій Україні та й у світі писанкаря. Учні були зачаровані роботами майстра, задавали багато запитань про його роботу, сім’ю та хобі. Також розповіли про Незалежне жіноче товариство «Прозерок», ініціатором створення і незамінним головою якого є Юлія Бурко. Одним із напрямків товариства є популяризація традиційних українських видів мистецтва, зокрема і писанкарства. У цей час в музеї якраз проходить виставка робіт талановитої червоноградської писанкарки Юлії Бурко та її синів.

Не менш вразив і вигляд самої світлиці. Уся вона прикрашена великою кількістю писанок з візерунками різних регіонів України. Очі просто розбігались від такої кількості краси, створеної руками талановитих людей. Наші гімназисти хотіли детально оглянути кожен куточок, щоб запам’ятати якомога більше цікавих деталей. Зустріч пройшла надзвичайно цікаво і учні отримали масу приємних емоцій.

 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор