Конкурс-виставка великодніх куточків

Чудо Воскресіння Христа подарувало усім віруючим надію. А ось створити з цього духовного приводу свято – під силу кожному з нас, навіть найменшим.

16 квітня 2019 року в усіх класах Червоноградської гімназії відбулась конкурс-виставка великодніх куточків. Цьогоріч традиції святкування Великодня вирішили відобразити через родинні цінності сімей наших гімназистів та усієї нашої гімназійної родини. Адже ми любимо це свято саме через те, що воно здатне згуртувати навколо себе всю родину і принести особливе щастя в кожен дім.
Напередодні Світлого Христового Воскресіння на полицях магазинів з'являється безліч тематичних сувенірів і милих дрібничок. Але пам’ятаймо, що найбільше гріє душу та милує око виріб виготовлений власноруч. Тому всі наші учні з радістю долучились до виготовлення великодніх прикрас – малювали вдома з батьками писанки, вишивали великодні рушники, плели великодні віночки та виготовляли вироби з соломи, малювали плакати та робили витинанки. Особливо тішив той момент, що насправді в багатьох сім’ях наших гімназистів є свої, перевірені роками, традиції з виготовлення різних великодніх декоративних виробів. Кожна така річ просякнута особливою любов’ю, як до цього світлого свята, так і до своїх близьких, і від цього стає ще більш цінною.

Усі класи намагались проявити себе якнайкраще, але як у будь-кому конкурсі завжди мусить бути хтось найкращий. Насправді цього року вибір був нелегким, адже багато дітей представили дуже креативні та кропіткі роботи. Оцінювали роботи наших учнів вчитель трудового навчання Дікальчук Галина Петрівна, вчитель мистецтва Кузьма Леся Богданівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Гут Алла Василівна.

Тож призерами цьогорічної виставки великодніх творчих робіт стали:

І місце – 2(6)-А, 5(9)-Б класи;

ІІ місце – 3(7)-Б, 5(9)-А класи;

ІІІ місце – 1(5)-Б, 2(6)-Б, 4(8)-Б класи.

Дякуємо усім, хто долучився до цього заходу. Нехай величне свято Воскресіння Христового наповнить Ваші серця світлими почуттями надії і любові, принесе щастя, мир та затишок у Ваші домівки.

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор