Світле свято Великоднє

Надрукувати

Свято Великодня – одне з найвеличніших свят нашого народу. Це день, коли душі усіх християн наповнені любов’ю, радістю та щастям. Тому ми не могли оминути це свято у стінах рідної гімназії.

23 квітня 2019 року у Червоноградській гімназії учні 2(6)-А класу разом з куратором Кузьмою Лесею Богданівною підготували тематичний позакласний захід “Світле свято Великоднє” для учнів 2(6)-х класів. Учні створили прекрасну атмосферу справжнього свята. Вони розповіли про давні вірування та повір’я нашого народу, а також наголосили на основних традиціях святкування Воскресіння Господнього вже у наш час. Не змогли пройти і повз великоднього кошика і того, що ж варто у нього покласти для щасливого наступного року.

Особливе місце у виступі відвели одному з головних атрибутів Великодніх свят – писанці. Наголосили на тому які орнаменти та кольори доцільно використовувати при її розписі. Не оминули й відомий на весь світ музей “Писанка” у Коломиї, Івано-Франківської області. Дівчата підготували для глядачів декілька танцювальних номерів. Також учні прекрасно змогли відтворити давні ігри, у які колись полюбляли гратись наші предки під час свят.

Усі присутні змогли відчути святковий настрій і були у захваті від прекрасно організованого дійства.

0
0
0
s2smodern