Великодня передача воїнам АТО

Вже цієї неділі всі християни православного обряду святкуватимуть Світле Христове Воскресіння. Протягом останніх днів перед Великоднем прийнято не лише прибирати у своїх домівках, а й очищати свої душі та робити добрі справи. У цей час волонтери з Червоноградського Автомайдану традиційно вирушають на схід з подарунками для наших бійців у зоні АТО.

Не могли залишитись осторонь цієї акції й учні Червоноградської гімназії разом зі своїми батьками.  Вони підготували для воїнів необхідні продовольчі товари та  засоби особистої гігієни. Також не забули передати бійцям і традиційні Великодні смаколики – паски, ковбаску та м’ясо. З особливою любов’ю наші гімназисти виготовили Пасхальні листівки, які зігріватимуть серця наших воїнів у складний момент.

Хоча б таким чином ми прагнули передати їм частинку цього світлого свята і висловити свою вдячність за те, що завдяки їм ми маємо змогу провести цей Великдень у колі рідних спокійно. Ми хочемо вірити, що вже наступного року бійці матимуть змогу зустріти Пасху вдома поряд з близькими. Адже недаремно Святі отці говорять, що свято Воскресіння Христового – це свято перемоги добра над злом, життя над смертю. Повертайтесь живими!

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор