Міс гімназія-2019

2 травня 2019 року у Червоноградській гімназії відбувся конкурс «Міс гімназія-2019». Організували це свято краси для наших юних леді самоврядування гімназії. Вони надзвичайно відповідально підійшли до цього заходу, тому що хотіли, щоб цей день запам’ятався надовго як нашим учасницям, так і глядачам. Ведучими конкурсу були Семків Віктор, 5(9)-Б та Белінська Анастасія, 4(8)-А клас. 

Оцінювали старання наших красунь: заступник директора з навчально-виховної роботи – Гут Алла Василівна, переможниця конкурсу «Міс гімназія-2017»  – Згоба Софія та учні 7(11)-х класів – Кіндяк Софія, Сиротюк Владислав та Терзі Максим.

Взяли участь у нашому святі краси 6 конкурсанток1(5)-4(8)-х класів:

Гірак Тетяна, 1(5)-В

Лобай Любов, 2(6)-А

Медведєва Діана, 2(6)-А

Баландіна Катерина, 2(6)-Б

Яцків Софія, 3(7)-Б

Гірак Анна, 4(8)-Б

Учасниці змагались у декількох номінаціях – візитка, конкурс талантів і дефіле з запитаннями від суддів. У першому конкурсі дівчата розповідали про себе, свої уподобання та захоплення. Згодом усі дівчата змогли яскраво представити свої таланти перед публікою. Юні красуні вражали суддів та глядачів хореографічними номерами, вокалом, грою на фортепіано та баяні. Заключним конкурсом було дефіле, у якому усі дівчата предстали у вечірніх сукнях. На цьому ж етапі судді змогли поставити нашим учасницям декілька загальних запитань, на які всі вони дали дуже дорослі та мудрі відповіді.

У перервах між конкурсами перед глядачами виступали талановиті учні нашої школи – Попчук Андріана, 6(10)-А клас; Жупко Аліна, 5(9)-А та Федак Олександра, 5(9)-Б. Дівчата вирішили підтримати наших красунь танцювальними номерами. Також цікавою особливістю нашого свята стали запрошені гості – учениці 10 класу ЧЗШ №2 –Кожушко Вікторія декламувала власні вірші; переможниця конкурсу «Міс» ЧНВК №3 – Гудко Мар’яна підготувала для усіх присутніх у залі танець та учениця 9 класу ЧЗШ №12 Гнатишин Євгенія виконала пісню.

Усі глядачі та судді отримали купу приємних емоцій від нашого свята краси. Омріяний титул «Міс гімназія-2019»  здобула  учениця 3(7)-Б класу Яцків Софія, з чим її і вітаємо. Проте усі конкурсантки зуміли якнайкраще представити свої образи і таланти та хоча б на деякий час відчути себе справжніми королевами краси. Кожна учасниця отримала символічні подарунки та квіти, а також масу компліментів та слів захоплення глядачів у залі та рідних.

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор