День гімназії-2019

У Червоноградській гімназії є прекрасна традиція щорічно 6 травня відзначати День гімназії. Ця дата вибрана не випадково, адже саме 6 травня, в День Святого Юрія, у 2000 році була освячена гімназія.

Цьогоріч святкування вийшло дуже насиченим. Розпочали святкування з святкової лінійки, на яку були запрошені випускники минулих років, які вже змогли досягнути чималих вершин у житті. Згодом на перервах гімназисти 1(5) - 7(11)-х у вестибюлі могли різним чином проявити свої таланти – танцювали, співали, грали у сценках. Ці музичні перерви справді вийшли надзвичайно веселими  і впевнені, що залишаться у пам’яті учнів ще надовго.

Завершився день також уже традиційним для гімназії святом “Зорепад талантів”, на якому відбувається нагородження найкращих гімназистів та вчителів. Найкращим гімназистом 2019 року цілком справедливо було визнано Марочканича Дениса, учня 7(11)-Б класу, який зумів гідно проявити себе та гімназію у місті та області. Також почесне звання “Інтелектуал гімназії” було вручено учню 7(11)-Б класу Волкову Антону. Директор гімназії, Савченко Наталія Дмитрівна, привітала усіх гімназистів та вчителів з уже досягнутими успіхами та побажала нових звершень і перемог у подальшому.

Ведучими свята стали учні 7(11)-Б класу Мусій Єлизавета та Ільків Андрій. Гімн гімназії виконали учениці 6(10)-А класу Лель Галина та Попчук Андріана. Також доповнили прекрасну атмосферу свята вокальні номери у виконанні Лель Галини, 6(10)-А клас та Гейко Анастасії, 3(7)-В клас. Ну і звичайно, як завжди, особливої святковості та хорошого настрою усім присутнім у залі додали зразковий хореографічний ансамбль «Веселинка» на чолі з керівником Монченко Світланою Святославівною.

Ще раз вітаємо усіх із Днем гімназії та бажаємо, щоб цього прекрасного настрою від свята і вчителям, і учням вистачило ще на цілий рік уперед!

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор