Туристичне завершення навчального року

19 травня 2019 року учні 1(5)-Б класу Червоноградської гімназії побували на екскурсії визначними місцями Львівської області. Супроводжували наших юних туристів куратор Холонівська Ірина Леонтіївна та педагог-організатор Дудкевич Христина Вікторівна.
Першою зупинкою був “Ведмежий притулок” у селі Домажир. Це реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок ведмедів від недобросовісних власників. У цьому закладі на дітей чекала захоплююча екскурсія та знайомство з одинадцятьма великими, пухнастими та надзвичайно добрими мешканцями. Також надзвичайно цікавим для усіх був мотузковий парк на території притулку.

Наступним туристичним куточком стало село Івано-Франкове, в якому наших юних туристів чекав майстер-клас з виготовлення яворівської іграшки. Гімназисти дуже старанно працювали над створенням власної неповторної іграшки. Згодом вони відвідали музей історії містечка Янова, у якому знаходиться приватна колекція місцевого жителя, над зібранням якої він працює уже 40 років. Сам власник з радістю розповів учням про найцікавіші екземпляри з його колекції та ще раз наголосив на важливості вивчення історії в цілому.

Після цього наші учні відвідали ще й Природний заповідник “Розточчя”. У ньому вони також змогли побачити велику кількість цікавих тваринок – косуля, єнот, лисиця, сокіл та фазани, та насолодитись прекрасними краєвидами і надзвичайно чистим повітрям.
Кінцевим пунктом нашої подорожі став Крехів. Крехівський монастир вже багато років є місцем паломництва багатьох віруючих людей. Його збудували двоє мандрівних ченців – Йоіл (Йоіл) і Сильвестр, які вирішили припинити свою подорож і зупинитися саме біля Крехова. Вони вибрали своїм місцем проживання печери в скелях, в яких надалі побудували також і невеликий храм. Наші учні з батьками та вчителями також не могли оминути це місце. Крехівський монастир справді дивовижне місце, в якому відпочиває душа і тіло. Звісно ж, крім монастиря, юні мандрівники побували біля джерела, щоб набрати води, а найвитриваліші змогли осилити ще й похід до печер.

Загалом поїздка вийшла дуже насиченою та цікавою. Усі повернулись надзвичайно задоволеними і хотіли якнайшвидше поділитись враженнями від екскурсії з батьками.

 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор