Інсценізація української легенди

14 листопада 2019 року учні 3(7)-х класів Червоноградської гімназії уже традиційно вийшли на сцену гімназії, аби відобразити власну інтерпретацію давніх українських легенд. Уже вкотре усі в гімназії отримали справжню насолоду від цього надзвичайного дійства, яке дає змогу ще раз нагадати про багатогранність та унікальність української культури. Тематика українських легенд надзвичайно різноманітна, що й зуміли продемонструвати наші учні. Кожен клас вибрав повчальну легенду з захопливим сюжетом та намагалися якомога цікавіше представити її глядачам.

3(7)-А клас, під керівництвом куратора Кузьми Лесі Богданівни, розпочали наше свято легендою «Про створення Карпат». Усі ми надзвичайно любимо Карпати і цілком заслужено вважаємо їх справжньою окрасою нашої неньки-України. Та чи задумувались ми колись про те як же ж утворились ці величні гори? Так ось саме учні 3(7)-А класу намагались творчо осмислити це питання. Вийшло насправді дуже креативно та цікаво. Особливо привернули увагу оригінальні декорації та творча підготовка учнів. 

Гімназисти 3(7)-Б класу, з куратором Бродюк Надією Олександрівною, підготували легенду «Лелека». Кожен з нас ще у дитинстві неодноразово чув байку про те, що саме лелека приносить дітей усім дорослим. Так, це звичайно звучить як фантастична казка, але коли ж як не на виступі інтерпретацій легенд задуматись над тим як би виглядав цей процес, якби це було можливим насправді. Особливо цікавими були біологічні ремарки. Саме цей маленький елемент надав інтерпретації оригінальності та продуманості. Відразу було помітно, що на сцені клас з куратором-біологом. 

Легенду «Про калину» відтворювали на сцені учні 3(7)-В класу. В українській народній творчості напевно найбільша кількість легенд присвячена саме калині. Це здавна наш символ жіночої краси, життя та безсмертя роду. Гімназисти змогли надзвичайно яскраво, трепетно та по-новому розкрити цей образ для глядача. Окрасою номера стало душевне виконання усіма учнями пісні “Ой у лузі червона калина”.

Кожен глядач отримав масу задоволення від креативності наших учнів. Тож дякуємо їм за старання та оригінальність. Усі ви вкотре зуміли переконатись, що українська культура і українська молодь – це гордість нашої держави. 

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор