День Збройних Cил України

10 грудня 2019 року учні 4(8)-В класу разом з куратором Дяків Оксаною Ярославівною підготували виховну годину для гімназистів 4(8)-х класів, яка була присвячена святкуванню Дня Збройних Сил України. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». А вже саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня. Спочатку учні коротко розповіли про Збройні Сили України, види військ, які представленні в українській армії, та висловили свою повагу до цієї нелегкої праці захисника. 

Після Революції Гідності та початку воєнних дій на сході України розпочалася нова сторінка літопису українських Збройних сил. Адже саме військовослужбовці ЗСУ вже п’ятий рік поспіль, зі зброєю в руках, боронять нашу державу і забезпечують спокійне життя українцям.

На виховну годину також був запрошений учасник АТО України Романюк Сергій Євгенійович. Ця людина була свідком одних з найтрагічніших епізодів на Сході України, зокрема учасником Боїв за Іловайськ. 

Дякуємо Вам за відвагу, героїзм та мирне небо над головою. Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги у боротьбі та Божого благословення. А також схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які загинули за незалежність України. Ваш подвиг назавжди залишиться в серцях українців!

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор