Вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя за гідне майбутнє України. Червоноградська гімназія також приєдналась до вшанування пам’яті загиблих Героїв.  

Уроки гімназисти традиційно розпочинали біля рекреації, присвяченої подіям Революції Гідності. Вчитель історії Скляренко Наталія Петрівна намагалась донести до гімназистів трагічність цих подій в історії українського народу. Але основною метою було не лише пригадати тогочасні події Майдану, але й розвивати в гімназистах любов та почуття відповідальності до долі України. Бібліотекар Кус Ірина Богданівна презентувала книги “Небесна Сотня. Життєписи” та “Майдан. Пряма мова”. 

Учні 1(5)-А класу на чолі з бібліотекарем Кус Іриною Богданівною та педагогом-організатором Дудкевич Христиною Вікторівною долучились до Всеукраїнської мовчазної акції “Ангели пам’яті”. Вони витинали ангелів, і в пам’ять про Героїв Небесної Сотні розвішували їх на деревах, де люди на хвильку могли зупинитися і пригадати тих, хто  віддав своє життя задля миру в Україні. 

Також учасники гуртка “Просвіта” приєднались до міського віче та молебню. Гімназисти вшанували пам'ять загиблих Героїв молитвою та покладанням лампадок до меморіалу воїнам АТО та Героям Небесної Сотні. 

Така кількість смертей зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни та її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.    

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор