Савченко Н.Д.

Савченко Наталія Дмитрівна, вчитель історії, категорія "вища", педагогічне звання "старший учитель", у закладі працює з 1980 року, на посаді директора з 2007 року.

 

На сьогодні гімназія - це інноваційний навчальний заклад у системі безперервної освіти, який має трьохрівневу структуру: 1 рівень - 1-3 класи (10-13 років) базовий; 2 рівень - 4-5 класи (13-15 років) вибірково-конструктивний, на якому впроваджується поглиблене вивчення окремих предметів і формуються класи з орієнтацією на профільне навчання; 3 рівень - 5-7 класи (15-17 років) навчання у класах фізико-математичного, суспільно-гуманітарного та економічного профілів.

Сучасне навчання гімназистів проводиться за допомогою новітніх мультимедійних та інформаційних технологій. Нещодавно створений сучасний кабінет-лабораторія хімії, облаштований мультимедійними системами, спеціальним програмним забезпеченням - "Віртуальною хімічною лабораторією" та необхідним для проведення уроків хімічним обладнанням, під’єднаним до локальної шкільної мережі та мережі Інтернет. Використання цього кабінету можливе і для проведення уроків біології, фізики.

Уроки інформатики проходять у двох  кабінетах, облаштованих потужними комп’ютерами та встановленим програмним забезпеченням для вивчення матеріалу, необхідного для подальшого освоєння профілюючих дисциплін. Поглиблене вивчення економіки проходить із застосуванням програмного забезпечення "Інтегрований електронний комплекс  "Економіка" (для гімназистів 6-7 класів). Налагоджені зв’язки із освітніми закладами Польщі у рамках дії Євроклубу на базі Червоноградської гімназії.

Колектив гімназії - це сучасний колектив менеджерів освіти, який впроваджує нові інформаційні засоби для забезпечення стабільного навчання гімназистів. Серед них - новий електронний комплекс побудови єдиного інформаційного середовища навчального закладу "Net-школа Україна", що включає у свою структуру електронні класні журнали (з можливістю їх публікації у мережі Інтернет), електронні щоденники, пов'язані з журналом (завдання, оцінки, відвідування); ведення обліку руху учнів та складання автоматичних оперативних звітів, складання шкільної системи документообігу та автоматизація складання статистичної звітності для управлінь (відділів) освіти, проведення додаткових індивідуальних занять засобом створеного електронного уроку та прикріпленого тестування тощо. Разом із "Net-школою" використовується програма автоматичного складання розкладу "aSc-розклад", що є надійним помічником та гарантією організованого початку нового навчального року. Для безперервного використання даних інформаційних технологій створено власну локальну мережу, яка охоплює півсотні персональних комп’ютерів та гімназійний сервер.

ЗОРЕПАД ТАЛАНТІВ - 2017
 
 
Останнім акордом святкового дня – Дня гімназії – став традиційний вечір «Зорепад талантів», який зібрав обдарованих дітей, їх батьків, учителів. 
 
Це свято - зоряна година для 128 гімназистів, а це кожний 4 учень гімназії, які здобули перемоги на рівні міста й області. Наші учні в черговий раз підтвердили статус закладу нового типу, завдання якого плекати обдаровану молодь, інтелектуальну еліту нації.
 
Гімназисти завжди активні учасники інтелектуальних турнірів, творчих конкурсів, спортивних змагань. І цей рік не став винятком. 112 учнів  взяли участь у 17 предметних  олімпіадах.  Найвищі результати у місті показали команди учнів з хімії, математики, історії, правознавства, фізики, астрономії, інформатики, посівши 1 місце, а також з географії, екології, трудового навчання ,німецької мови, посівши 2 місце. 3 місце зайняли команди з біології, англійської мови. Ці результати є свідченням високого рівня підготовки учнів. Всього у міських олімпіадах  гімназисти здобули 37 призових місць. Лідерами серед переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад стали:  Кобзар Назар - 5, Волков Антон - 4, Марочканич Денис - 3, Лучинець Максим - 2,  Пістун Христина - 2, Стеців  Роман - 2, Гарасимчук Віталій- 2.
 
У ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад взяли участь 15 учнів, з них 6 стали переможцями. Успішною була участь гімназистів у Всеукраїнському конкурсі–захисті науково-дослідницьких робіт, на першому етапі якого брали участь 12 учнів, з них переможцями стали 10. Призерами ІІ етапу конкурсу стали 5 учнів. Цього року «Золота книга інтелекту», в яку заносяться імена стипендіатів міської ради, поповниться ще 10 прізвищами переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, які принесли гімназії і  місту 13 призових місць: Пістун Христина 7(11)-Б - правознавство, українська література, історія. Волков Антон   5-Б - правознавство, фізика. Кобзар Назар, 7-Б - математика. Марочканич Денис, 5-Б   - інформаційні технології. Сметана Андрій, 6-Б - географія. Дацюк Діана, 6-Б - хімія. Саідов Назар, 7-Б - хімія. Давидюк Інна, 6-Б - математика. Мечиташвілі Вікторія, 7-Б – історія. Войтович Володимир, 5-Б - трудове навчання.
 
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу ім. П. Яцика стали: Бабюк Анна, Сорока Анастасія, Шевчук Христина, Шайнюк Анастасія, міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка – Федюра Олена.
 
Найвищих результатів за участю у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади та у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт досягла учениця 7-А класу Пістун Христина, яка посіла третє місце з правознавства і друге місце з української літератури, друге місце з історії, принісши для міста три перемоги. Вона стала володаркою гран-прі обласного конкурсу «Таланти твої, Україно» у номінації «Українська вишивка». Пістун Христина по праву отримує звання – «Гімназист року – 2017». 
 
В гімназії панує не тільки культ знань, учні живуть цікавим і насиченим життям. Їм підвладні не тільки вершини науки, вони гідно проявляють себе у творчих і художніх конкурсах, підкорюють олімпійські висоти.  Впродовж року гімназисти взяли участь у 16 міських конкурсах, в 14 з них здобули перемоги, 41 учень став призером. Це Всеукраїнська краєзнавча експедиція «Моя Батьківщина – Україна» - 3, екологічні конкурси - 15, «Таланти твої, Україно» – 7, «Сурми звитяги» - 2, «Податки очима дітей» - 3, читці творів Франка – 5, «Славетні імена України-2016. М.Грушевський» - 1, конкурс дитячого малюнка «Світ очима дітей» - 3. Міжнародний мистецький конкурс «Люди людям створили таку долю». Зразковий хореографічний колектив «Веселинка» став учасником обласного етапу конкурсу «Сурми звитяги», а також посів 1 місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Литовська феєрія».
 
Гідно представляла заклад наша спортивна команда: 1 місце у міських змаганнях з волейболу (дівчата), 2 місце у міських змаганнях з баскетболу (юнаки, дівчата). Вже кілька років поспіль спортивна команда «Олімпійське лелеченя» є кращою в місті і цього року вони підтвердили свій результат посівши 1 місце, а в обласних змаганнях - 2.
 
На святі нагороджувалися гімназисти, які відзначилися своїми успіхами на рівні міста, області. Досягти цих вершин допомогли учням їх особистісні якості: прагнення до знань, наполегливість, уміння сконцентруватися, їх творчі здібності та обдарування; по-друге - це підтримка і турбота з боку батьків. Своїми успіхами вони завдячують також учителям,  справжнім фахівцям своєї справи. За кожною перемогою гімназиста стоїть ім’я учителя, який готував його, вкладав свої знання, а головне помітив в них зерно таланту і дав йому можливість прорости.
 
Найвищих результатів у роботі з обдарованими дітьми цього року досягли: Цицик Л.Є., Скляренко Н.П., Дяків О.Я., Сторощук Л.Г., Дудик О.В., Півчук Т.П., Дудар І.Й., Плитяк О.Я., Левус О.І., Лобащук З.В., Алєксєєва С.Ф., Кузьма Л.Б., Дікальчук Г.П.,  Монченко С.С., які підготували призерів обласних олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт, творчих та інтелектуаль-них конкурсів, спортивних змагань.
 
Нагороди гімназистам та вчителям вручали гості - Гаманюк Віталій Володимирович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Лобащук Галина Петрівна, головний спеціаліст з питань виховної роботи і позашкільної освіти. Спонсором нагород для переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт був Білобран Назарій Орестович, приватний підприємець. 

НОВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТА МУЛЬТИМЕДІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ ГІМНАЗИСТІВ!

Актуальним на сьогоднішній день в державі є питання підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти. На ньому акцентується увага і в Програмі розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки, яка передбачає покращення матеріально-технічної бази навчальних кабінетів з поглибленим вивченням математичних та природничих предметів. 

За кошти обласної субвенції (840 тис.грн.) Червоноградська гімназія придбала мультимедійне обладнання для семи кабінетів математики, фізики, двох кабінетів географії, біології. Кожен з них оснащений інтерактивною дошкою, проектором, ноутбуком, комп’ютерним приладдям. В кабінетах географії встановлено SMART телевізори.

Всі кабінети природничо-математичного циклу укомплектовані сучасними навчальними меблями, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам: антисколіозні парти, стільці які регулюються за висотою. 

Модернізація матеріально-технічної та методичної бази кабінетів, оснащення їх сучасним обладнанням дає можливість вдосконалювати урок через впровадження новітніх технологій, формує в учнів стійкий інтерес до навчання, сприяє підвищенню якості знань.

 

Участь гімназії в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку - 2018

Гімназія бере участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку - 2018. Для участі в конкурсі зареєстровано проект "Капітальний ремонт будівлі Червоноградської гімназії (заміна вікон на енергозберігаючі) по вул. С.Бандери, 17а, в м.Червонограді Львівської області", метою якого є здійснення заходів з енергозбереження в приміщенні гімназії та покращення умов перебування учнів і персоналу шляхом заміни віконних конструкцій із використанням енергоефективних технологій.

Загальний бюджет проекту - 160 тис. грн., з них:

Обласний бюджет - 80 тис. грн.

Міський бюджет - 55,8 тис. грн.

Спонсорські кошти - 12,1 тис. грн.

Кошти громади - 9,1 тис. грн.

Нефінансовий внесок - 3 тис. грн.

 

 
0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор