• 2017-2018 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2017-2018 Н.Р.
     

    І місце

    Войтович Володимир, 6(10)-Б, трудове навчання

    ІІ місце

    Волков Антон, 6(10)-Б, правознавство

    Іванчук Юрій, 5(9)-Б, математика

    ІІІ місце

    Сметана Андрій, 7(11)-Б, географія

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, інформаційні технології

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2017-2018 Н.Р.

    І місце

    Давидюк Інна, 7(11)-Б, економіка

    Войтович Володимир, 6(10)-Б, трудове навчання

    Хомякова Інна, 6(10)-Б, трудове навчання

    Іванчук Юрій, 5(9)-Б, хімія

    Пилипів Олександр, 4(8)-Б, інформаційні технології

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, інформаційні технології

    Петренко Яна, 4(8)-Б, фізика

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

    ІІ місце

    Дацюк Діана, 7(11)-Б, біологія

    Сметана Андрій, 7(11)-Б, астрономія, географія, фізика

    Фіщук Тетяна, 7(11)-А, правознавство

    Волков Антон, 6(10)-Б, правознавство, англійська мова

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, фізика

    ІІІ місце

    Шевчук Христина, 4(8)-Б, українська мова та література

    Заліванський Антон, 2(6)-А, математика

    Іванчук Юрій, 5(9)-Б, математика

    Герус Владислав, 5(9)-А, хімія

    Дацюк Діана, 7(11)-Б, хімія

    Підлипна Софія, 4(8)-Б, географія

    Буцко Богдан, 6(10)-А, географія

    Груба Христина, 7(11)-А, правознавство

    Терзі Максим, 6(10)-Б, правознавство

    Дікальчук Наталія, 5(9)-Б, історія

    Саноцький Віталій, 5(9)-Б, історія

    Михайлишин Матвій, 4(8)-Б, історія

    Войтович Володимир, 6(10)-Б, інформатика

     

  • 2016-2017 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.
    ІІ місце

    Волков Антон, 5-Б, з правознавства

    Сметана Андрій, 6-Б, із географії

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

    Войтович Володимир, 5-Б, із трудового навчання

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 7-А, з правознавства

    Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

    Волков Антон, 5-Б, із фізики

     

     

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.

    І місце

    Волков Антон, 5-Б, з фізики, правознавства

    Пістун Христина, 7-А, з історії, правознавства

    Кобзар Назар, 7-Б, з інформаційних технологій, астрономії

    Лучинець Марко, 4-Б, з математики

    Почаєвець Ірина, 4-Б, з історії

    Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

    Груба Христина, 6-А, з правознавства

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 7-Б, з біології, хімії, української мови та літератури

    Волков Антон, 5-Б, з хімії

    Лучинець Марко, 4-Б, з фізики

    Пелип Дмитро, 2-А, з математики

    Маковський Олександр, 6-Б з біології

    Сметана Андрій, 6-Б, із географії

    Саідов Назар, 7-Б, з екології

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

    Ващук Юлія, 4-А, з християнської етики

    Стеців Роман, 7-Б, з німецької мови

    ІІІ місце

    Марочканич Денис, 5-Б, з математики, фізики

    Гарасимчук Віталій, 5-Б, з математики, хімії

    Білик Богдан, 4-А, з географії

    Волков Антон, 5-Б, з математики

    Почаєвець Оксана, 5-Б, історія

    Стеців Роман, 7-Б, з географії

    Скоропада Христина, 7-А, з економіки

    Кошута Віталій, 7-А, з економіки

    Бабюк Анна, 6-Б, з правознавства

    Назарук Анастасія, 6-А, з трудового навчання

    Івашина Станіслав, 5-Б, з трудового навчання

    Павлик Соломія, 4-Б, з німецької мови

     

  • 2015-2016 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

    І місце

    Зіньків Любомир, 7-Б, з трудового навчання

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з біології

    ІІІ місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики, української мови та літератури, хімії

    Лучинець Марко, 3-Б, з математики

    Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій

    Сметана Андрій, 5-Б, з географії

    Волков Антон, 4-Б, з фізики

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

    І місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з української мови та літератури, хімії, інформаційних технологій, біології, фізики

    Пилипів Олександр, 2-Б, з математики

    Лучинець Марко, 3-Б, з математики

    Шумчук Світлана, 3-Б, з української мови та літератури

    Марочканич Денис, 4-Б, з математики

    Волков Антон, 4-Б, з фізики

    Дудкевич Вікторія, 7-Б, з економіки

    Гентош Роман, 7-Б, з математики

    Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій,фізики

    Зіньків Олесь, 7-Б, з трудового навчання

    ІІ місце

    Волков Антон, 4-Б, з англійської мови

    Сметана Андрій, 5-Б, із географії, фізики

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    Саідов Назар, 6-Б, з хімії

    Пістун Христина, 6-А, з правознавства, історії

    Кошута Віталій, 6-А, з правознавства

    Мечиташвілі Вікторія, 6-Б, з історії

    Топорівська Юлія, 7-Б, з економіки

    Бойко Олесь, 7-Б, з математики

    Миронова Ілона, 7-Б, з  української мови та літератури

    Бучинський Богдан, 7-Б, з географії

    Гудко Данило, 7-Б, з біології

    Мусій Олег, 7-А, з правознавства

    ІІІ місце

    Волков Антон, 4-Б, з математики, хімії, географії

    Буцко Богдан, 4-В, з географії

    Груба Христина, 5-А, з християнської етики

    Назарук Анастасія, 5-А, з трудового навчання

    Бабюк Анна, 5-Б, з  української мови та літератури, правознавства

    Маковська Анна, 7-Б, з екології

    Миронова Ілона, 7-Б, з історії

     

  • 2014-2015 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.

    І місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з історії

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформаційних технологій

    ІІ місце

    Бойко Олесь, 6-Б, з математики

    Марочканич Денис, 3-В, з математики

    Шажко Петро, 7-Б, з трудового навчання

    ІІІ місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з хімії

    Бойко Олесь, 6-Б, з інформаційних технологій

    Гентош Роман, 6-Б, з інформаційних технологій

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    Пелип Христина, 7-Б, з біології

    Сметана Андрій, 4-Б, з географії

    Саідов Назар, 5-Б, з хімії

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.
    І місце

     

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    Бойко Олесь, 6-Б, з математики

    Кобзар Назар, 5-Б, з історії

    Миронова Ілона, 6-Б, з історії

    Саідов Назар, 5-Б, з хімії

    Яцинич Тетяна, 7-Б, з хімії

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з німецької мови, фізики, хімії, математики, біології

    Сметана Андрій, 4-Б, із географії

    Пелип Христина, 5-Б, з біології

    Давидюк Інна, 4-Б, з біології

    Миронова Ілона, 6-Б, з  української мови та літератури

    Лучинець Марко, 2-Б, з математики

    Марочканич Денис, 3-В, з математики

    Дищенко Владислав, 4-Б, з математики

    Саідов Назар, 5-Б, з математики

    Гентош Роман, 6-Б, з математики

    Мечиташвілі Вікторія, 5-Б, з історії

    ІІІ місце

    Дищенко Владислав, 4-Б, із фізики

    Пелип Христина, 7-Б, з хімії

    Миронова Ілона, 6-Б, з географії

    Гай Софія, 7-Б, з української мови та літератури

    Давидюк Інна, 4-Б, з математики

    Авдійчук Святослав, 7-Б, з математики

    Маковський Олександр, 4-Б, з біології

    Мусій Олег, 6-А, з біології

    Гудко Данило, 6-Б, з біології

    Гентош Роман, 6-Б, з хімії

     

Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

  • 2017-2018 н.р.

    ІІ етап

    ІІ місце

    Запісоцька Роксолана, 7(11)-Б, математика

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

    ІІІ місце

    Давидюк Інна, 7(11)-Б, математика

    Романовська Анна, 6(10)-А, історія

    Назарук Анастасія, 7(11)-А, психологія

     
    І етап

    І місце

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, інформатика

    Романовська Анна, 6(10)-А, історія

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

    ІІ місце

    Давидюк Інна, 7(11)-Б, математика

    Терзі Максим, 6(10)-Б, історія

    Мусій Єлизавета, 6(10)-Б, англійська мова

    ІІІ місце

    Запісоцька Роксолана, 7(11)-Б, математика

    Почаєвець Оксана, 6(10)-Б, математика

     

  • 2016-2017 н.р.

     ІІ ЕТАП

    ІІ місце

    Саідов Назар, 7-Б, із хімії

    Кобзар Назар, 7-Б, з математики

    Давидюк Інна, 6-Б, з математики

    Пістун Христина, 7-А, з історії

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 7-А, з української літератури

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

     
     І ЕТАП

    І місце

    Кобзар Назар, 7-Б, з математики

    Запісоцька Роксолана, 6-Б, з математики

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформатики

    Фялковський Володимир, 7-Б, з фізики

    Блистів Уляна, 7-Б, з психології

    ІІ місце

    Давидюк Інна, 6-Б, з математики

    Пістун Христина, 7-А, з історії, української літератури

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

    Саідов Назар, 7-Б, з хімії

     

  • 2015-2016 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2015-2016 Н.Р.

    ІІ місце

    Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 6-А, з української літератури

    Саідов Назар, 6-Б, з хімії

     

     

    ПЕРЕМОЖЦІ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ У 2015-2016 Н.Р.

     

    І місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

    Миронова Ілона, 7-Б, з української літератури

    ІІ місце

    Маковська Анна, 7-Б, з англійської мови

    ІІІ місце

    Топорівська Юлія, 7-Б, з математики

    Пістун Христина, 6-А, з української літератури

     

Переможці конкурсів

  • 2017-2018 н.р.

    Федюра Олена, гімназистка 5(9)-Б класу, І місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України - 2017. Іван Огієнко", номінація на кращий художній твір: есе "То чи може мова загинути?"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка; переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої у номінації "Оповідання"; ІІІ місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П. Яцика

    Шевчук Христина, гімназистка 4(8)-Б класу, І місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П. Яцика; ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Кравчук Олександра, гімназистка 6(10)-А класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Гніда Софія, гімназистка 7(11)-А класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Михайлишин Матвій, гімназист 4(8)-Б класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із попелу забуття"

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка"І місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Хореографічна композиція" (народна хореографія); І місце у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зимові візерунки-2017"

    Надільна Оксана, гімназистка 6(10)-Б класу, І місце у екологічному конкурсі "Світ очима дітей"; II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічний вінок»

    Наливайко Мар’яна, гімназистка 6(10)-Б класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічний вінок»

    Почаєвець Оксана, гімназистка 6(10)-Б класу, І місце у екологічному конкурсі "Світ очима дітей"; IIІ місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Гентош Павло, гімназист 3(7)-Б класу, І місце у міському екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Вехрацька Надія, гімназистка 5(9)-А класу, ІІ місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція"

    Шаповал Анна, гімназистка 5(9)-А класу, ІІ місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція"

    Попчук Андріана, гімназистка 5(9)-А класу, ІІ місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Графічна композиція"

    Бабюк Анна, гімназистка 7(11)-Б класу, ІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Шульган Володимир, гімназист 2(6)-Б класу,  ІІІ місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Бачинська Тетяна, гімназистка 1(5)-Б класу, ІІІ місце у екологічному конкурсі на краще внутрішнє озеленення у номінації "Проект"

    Черник Софія, гімназистка 1(5)-Б класу, ІІІ місце у екологічному конкурсі на краще внутрішнє озеленення у номінації "Проект"

    Ленчук Юлія, гімназистка 2(6)-В класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Стилізована ялинка»

    Магир Аліна, гімназистка 1(5)-А класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Медведєва Діана, гімназистка 1(5)-А класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Померанцева Анастасія, гімназистка 6(10)-Б класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Солодуха Анна, гімназистка 1(5)-В класу, IІI місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічний вінок»

    Макутра Софія, гімназистка 2(6)-В класу, IІI місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Стилізована ялинка»

    Гейко Анастасія, гімназистка 2(6)-В класу, IІI місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Стилізована ялинка»

    Наливайко Юлія, гімназистка 6(10)-А класу, IIІ місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Жеребецька Анна, гімназистка 4(8)-Б класу, IIІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Петренко Яна, гімназистка 4(8)-Б класу, IIІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

  • 2016-2017 н.р.

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", ІІ місце у Х Міжнародному фестивалі “Сонячна Болгарія-2017”, хореографія, народні танці, м.Балчик (Болгарія)

    Надільна Оксана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей", ІІ місце в І (міському) етапі фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я!", номінація "Плакат", І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Почаєвець Оксана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей", І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Наливайко Мар’яна, гімназистка 5-Б класу, за творчий підхід і оригінальність виконання конкурсних робіт в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей",  І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Бабюк Анна, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Дацюк Діана, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція", ІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

    Пиптик Андріана, гімназистка 2-А класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Кручкевич Яніна, гімназистка 2-А класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Стельмах Юрій, гімназист 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація  «Еко-реклама»

    Скоропада Роксолана, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Штикало Марта, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Гейко Анастасія, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація  «Еко-реклама»

    Дуган Анна, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція"

    Блистів Уляна, гімназистка 7-Б класу, ІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Графічна композиція"

    Шайнюк Анастасія, гімназистка 1-Б класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Шевчук Христина, гімназистка 3-А класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Сорока Анастасія, гімназистка 5-В класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Саідов Назар, гімназист 7-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище", номінація "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

    Волков Антон, гімназист 5-Б класу, ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Шеремета Ірина, гімназистка 6-А класу, переможець міського етапу конкурсу "Славетні імена України" - 2016. Михайло Грушевський" у номінації на кращий художній твір за нарис "Сон-марево про Михайла Грушевського"

    Федюра Олена, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце у міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

    Шкарупінська Вікторія, гімназистка 2-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція", номінація "Сюжетна композиція"

    Кіндяк Софія, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція", номінація "Сюжетна композиція"

    Козачок Юлія, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Український сувенір", номінація "Українська прикраса", І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг"

    Малюкіна Вікторія, гімназистка 2-А класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Черник Вікторія, гімназистка 3-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Петренко Яна, гімназистка 3-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Гентош Роман, гімназист 2-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Пістун Христина, гімназистка 7-А класу, І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка"

    Дікальчук Наталія, гімназистка 4-Б класу, ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру"

    Войтович Володимир, гімназист 5-Б класу, ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева"

    Дутко Юлія, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру"

    Пляцко Мартин, гімназист 1-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева"

    Пачковська Христина, гімназистка 2-В класу, І місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник", номінація "Тваринний світ"

    Грабовська Єлизавета, гімназистка 1-А класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя", номінація "Пейзаж з водою на тлі"

    Пянило Павло, гімназист 2-Б класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя", номінація"Символ води в скульптурі (Н2О)"

    Макутра Софія, гімназистка 1-В класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник", номінація "Рослини навколо нас"

  • 2015-2016 н.р.

    Пелип Дмитро, гімназист 1-Б класу, ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

    Шумчук Світлана, гімназистка 3-Б класу, ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

    Волков Антон, гімназиста 4-Б класу, ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

    Бабюк Анна, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

    Миронова Ілона, гімназистка 7-Б класу, ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

    Куриляк Наталія, гімназистка 2-Б, ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

    Фялковський Володимир, гімназист 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", номінація "Духовна спадщина мого народу"

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", І місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги",

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка", ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Осінній листопад”

    Дацюк Діана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги", І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"

    Гніда Софія, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги"

    Федюра Олена, гімназистка 3-Б класу, переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

    Демкович Катерина, гімназистка 4-В класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Малярство на склі";  ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"

    Дуган Анна, гімназистка 6-Б класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Вишивка традицій для даної місцевості"; І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Наливайко Юлія, гімназистка 4-А класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Флористика (панно)"

    Пелипів Ірина, гімназистка 4-В класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Витинанка"; І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Живопис"

    Дікальчук Наталія, гімназистка 3-В класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Матюх Тетяна, гімназистка 6-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Сичевська Катерина, гімназистка 4-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Чудійович Софія, гімназистка 2-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Художнє плетіння" та ІІІ місце у номінації "Писанкарство"

    Хомякова Інна, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Вишивка"

    Маковський Олександр, Сметана Андрій, Свистун Олександр, гімназисти 5-Б класу, членів гуртка "Просвіта", ІІ місце в міському етапі обласної пошуково-дослідницької експедиції "Герої не вмирають"

    Стельмах Анастасія, гімназистка 3-А класу,  І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Живопис"

    Майдюк Зоряна, гімназистка 2-Б класу, І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"

    Романовська Анна, гімназистка 4-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Витинанка", І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Халева Анна, гімназистка 4-В класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Блистів Уляна, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Родіонов Володимир, гімназист 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"

    Шокало Дмитро, гімназист 7-Б класу, ІІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Скульптура"

    Команда гімназії "Що? Де? Коли?", ІІІ місце у міському турнірі інтелектуальних клубів "Що? Де? Коли?"

    Зіньків Любомир, гімназист 7-Б класу, ІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», номінація «Фотографія»

    Кобак Ірина Миколаївна, вчитель біології, І місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація "Найкращий організатор біологічних свят: "Сценарії""

    Маковський Олександр, Давидюк Інна, гімназисти 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація «Майстер-клас: "Шпаківні і дуплянки своїми руками"»

    Павлик Соломія, Наконечну Вікторія, гімназисти 3-А класу, ІІІ місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація «Агітаційна робота: "Листівка"»

Переможці спортивних змагань

  • 2017-2018 н.р.

    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків
     
    Біндарь Іван, 7(11)-А
    Качкусь Ігор, 7(11)-А
    Коломієць Сергій, 7(11)-А
    Шевчук Ігор, 7(11)-А
    Пенчак Роман, 7(11)-Б
    Сазонський Олександр, 7(11)-Б
    Терефельський Антон, 7(11)-А
    Корнова Влас, 6(10)-Б
    Дищенко Владислав, 7(11)-Б
    Шрунь Дмитро, 5(9)-В
    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»
     
    Дживалов Олександр, 2(6)-В
    Баран Юрій, 2(6)-В
    Гончаров Олександр, 2(6)-В
    Панченко Артем, 2(6)-Б
    Музика Андрій, 2(6)-Б
    Заліванський Антон, 2(6)-А
    Войтович Лідія, 2(6)-В
    Гладка Марта, 2(6)-В
    Глушик Софія, 2(6)-В
    Кузнєцова Юлія, 2(6)-В
    Степась Уляна, 2(6)-В
    Штикало Марта, 2(6)-В
    ІІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат
     
    Груба Христина 7(11)-А
    Назарук Анастасія, 7(11)-А
    Казмірчук Вікторія, 7(11)-А
    Панасюк Анастасія, 7(11)-А
    Ковальчук Діана, 5(9)-А
    Попчук Андріана, 5(9)-А
    Наконечна Вікторія, 5(9)-А
    Кречківська Анастасія, 5(9)-А
    Хачатурян Вікторія, 5(9)-Б
     
     
     
    ІІІ місце в міських змаганнях з волейболу серед юнаків
     
    Марків Назар, 7(11)-А
    Терефельський Антон, 7(11)-А
    Шпак Назар, 6(10)-А
    Корнова Влас, 6(10)-Б
    Дячок Максим, 6(10)-Б
    Терзі Максим, 6(10)-Б
    Крук Віталій, 6(10)-Б
    Матвійчина Олег, 4(8)-А
    Литвин Сергій,5(9)-В
    Шрунь Дмитро, 5(9)-В
    Сорокін Роман, 5(9)-В
    Синишин Володимир, 5(9)-В
       
       
     

  • 2016-2017 н.р.

    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та І місце в конкурсному завданні "Олімпійська вікторина" 

    Ковальчук Діана,

    Сорокін Роман,

    Лобай Єлизавета,

    Горощук Богдан,

    Осіїк Богдан,

    Сидоришин Олександр,

    Геледчак Тарас,

    Ящишин Матвій,

    Курачин Юрій,

    Михальчук Віолета,

    Шульська Аліна,

    Василишин Руслан,

    Гарасевич Діана,

    Гірак Анна,

    Дукач Марія

    ІІ місце в міській туристсько-краєзнавчій спартакіаді, команда гімназистів 4(8)-Б класу

    Андрусяк Марко,

    Геледчак Владислав,

    Дікальчук Наталія,

    Іванчук Юрій,

    Лучинець Марко,

    Панасюк Ігор,

    Почаєвець Ірина,

    Семенюк Станіслав,

    Федюра Олена,

    Хахула Мар’яна,

    Хачатурян Вікторія,

    Шклянко Володимир,

    Шумчук Світлана,

    Козачак Юлія,

    Павлик Соломія,

    Романенко Віктор,

    Сенюк Олександр

    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Гірак Анна, 2-А

    Гарасевич Діана, 2-А

    Дукач Марія, 2-А

    Шульська Аліна, 2-Б

    Курачин Юрій, 2-Б

    Коваль Євген, 2-Б

    Геледчак Тарас, 2-Б

    Осіюк Богдан, 2-Б

    Василишин Руслана, 2-В

    Шклянко Віктор, 2-В

    Михальчук Віолетта, 2-В

    Сидоришин Олександр, 2-В

     
     
    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат
     
    Балакунець Аліна, 7-А
    Ковальчук Галина, 7-А
    Груба Христина, 6-А
    Казмірчук Вікторія, 6-А
    Назарук Анастасія, 6-А
    Панасюк Анастасія, 6-А
    Ковальчук Діана, 4-А
    Кречківська Анастасія, 4-А
    Наконечна Вікторія, 4-А
    Хачатурян Вікторія, 4-Б
    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків
     
    Кошута Віталій, 7-А
    Малиновський Володимир, 7-А
    Сухаревич Віталій, 7-А
    Біндарь Іван, 6-А
    Качкусь Ігор, 6-А
    Коломієць Сергій, 6-А
    Шевчук Ігор, 6-А
    Пенчак Роман, 6-Б
    Сазонський Олексій, 6-Б
    І місце у міському чемпіонаті з волейболу серед дівчат ЗНЗ
     
    Фіщук Тетяна, 6-А
    Деміховська Анастасія, 6-Б
    Муругова Юлія, 6-Б
    Пістун Христина, 7-А
    Гулик Ольга, 5-Б
    Померанцева Анастасія, 5-Б
    Лотоцька Наталія, 6-А
    Панасюк Анастасія, 6-А
    Запісоцька Роксолана, 6-Б
     
     
     

  • 2015-2016 н.р.

    Призер Чемпіонату України з легкої атлетики

    Гарасевич Володимир, гімназист 5-В класу

    ІІ місце в двоборстві:
    - біг 60м з результатом 07.99с,
    - стрибок у висоту з результатом
    1м 55см
    ІІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків
     
    Кошута Віталій, 6-А
    Малиновський Володимир, 6-А
    Марціновськийо Сергій, 6-А
    Сухаревич Віталій, 6-А
    Качкусь Ігор, 5-А
    Шевчук Ігор, 5-А
    Пенчак Роман, 5-Б
    Сазонський Олексій, 5-Б
    Переможці гімназійних змагань
     
    "Олімпійське лелеченя"
    І місце - 2-В
    ІІ місце - 2-Б
    "Снайпер"
    І місце - 3-Б
    ІІ місце - 3-В
    ІІІ місце - 3-А
    "Веселі старти"
    І місце - 1-В
    ІІ місце - 1-Б
    ІІІ місце - 1-А
     

  • Гордість гімназії

    ВОЙТОВИЧ ВОЛОДИМИР  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання (2017). Перша перемога на рівні міста  - перемога з плавання в змаганнях до Дня Святого Миколая. Найбільш значимою була спортивна перемога з плавання у міжрегіональних змаганнях. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як наполегливість, життєрадісність. Життєве кредо: Якщо будеш старатись, рано чи пізно дійдеш до своєї цілі

    ВОЛКОВ АНТОН  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства, фізики (2017); переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики (2016). Перша перемога на рівні міста - ІІ місце у міській олімпіаді з математики. Найбільш значимою була перемога в обласній олімпіаді з фізики. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як цілеспрямованість, здібність до навчання. Життєве кредо: Боїшся - не роби, а якщо робиш – не бійся

    ДАЦЮК ДІАНА  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії (2017). Перша перемога на рівні міста - у творчому конкурсі «Таланти твої, Україно!» Найбільш значимою була цьогорічна перемога (2016-2017 н.р.) в обласній олімпіаді з хімії. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як наполегливість,  впертість в досягненні цілей, творчий підхід, працьовитість. Життєве кредо: Не зважаючи на перешкоди і труднощі, йти до своєї мрії.

    СМЕТАНА АНДРІЙ – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії (2017, 2016, 2015). Перша перемога на рівні міста - ІІ місце у  міській олімпіаді  з географії у 2014 році. Найбільш значимою була цьогорічна перемога (2016-2017 н.р.) в обласній олімпіаді з географії. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як наполегливість та впертість (в хорошому значенні). Життєве кредо: «Що не заборонено, то дозволено» (Гете)

    МАРОЧКАНИЧ ДЕНИС – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2017); переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (2015). Перша перемога на рівні міста - у міській олімпіаді з математики. Найбільш значимою була цьогорічна перемога (2016-2017 н.р.) в обласній олімпіаді з інформаційних технологій. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як наполегливість, рішучість. Життєве кредо: Людина віддзеркалюється у своїх вчинках

    ІВАНЧУК ЮРІЙ  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (2017)

    ЛУЧИНЕЦЬ МАРКО – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (2016)

    ПІСТУН ХРИСТИНА  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (2017). Перша перемога на рівні міста - перемога на змаганнях із спортивної гімнастики. Найбільш значимою була перемога у чемпіонаті Львівщини із спортивної гімнастики та перемоги  в обласних конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт з української літератури та історії. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як витривалість, дисципліна та амбітність. Життєве кредо: І навіть небо не межа

    КОБЗАР НАЗАР  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з біології, хімії, математики, української мови та літератури (2016); переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії, хімії (2015); переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (2014); переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (2014). Перша перемога на рівні міста - ІІІ місце у міській олімпіаді з математики у 4 класі. Найбільш значима перемога - ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з історії у 4 класі. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як наполегливість, зосередженість, впевненість, усвідомлення своєї цілі, оптимізм. Життєве кредо: Не в кількості знань полягає освіта, а у повному розумінні й майстерному застосуванні  у житті всього того, що знаєш

    САІДОВ НАЗАР  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (2017, 2015, 2014). Перша перемога на рівні міста - І місце у міській олімпіаді з хімії у 4 класі. Найбільш значима перемога - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  з хімії у 7 класі. Допомагають досягти успіху такі риси характеру, як наполегливість, оптимізм. Життєве кредо: «Перемога – це не станція, а дорога» (Доленго) 

    БОЙКО ОЛЕСЬпереможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2016); переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики, інформаційних технологій (2015)

    ЗІНЬКІВ ЛЮБОМИР  – учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з  трудового навчання (2016), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (2016)

    ГЕНТОШ РОМАН  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2015); переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (2014)

    МИГАЛЬ ДМИТРО  – дипломант ІV Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2015), переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій, інформатики (2015); переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2014), переможець ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій, інформатики (2014)

    ШАЖКО ПЕТРО  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (2015); переможець ІV Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (2013). Навчання - це потреба, але в деякому відношенні це і обов’язок, який учень має виконувати так, як наші батьки  свої професійні обов’язки. Власне, навчання - це і є наша робота, а знання - це наш хліб. Будую траєкторію свого інтелектуального розвитку. Улюблений крилатий вислів: через терни до зірок. Мрія: досягнути успіху у житті, зокрема у майбутній професії і спорті

    ПЕЛИП ХРИСТИНА – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (2015); учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (2013). Навчання - це потреба. Будую траєкторію свого інтелектуального розвитку. Улюблений крилатий вислів: без труда – нема плода. Мрія: досягнути успіху в житті, постійно вдосконалюватися

    МУСІЙ ОЛЕГ  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (2014)

    АВДІЙЧУК СВЯТОСЛАВ  – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (2014)

    МАРОЧКАНИЧ ОЛЕКАСАНДР – дипломант ІV Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2014), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2014); учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (2013). Навчання - це мій обов’язок. Успіх складається з трьох частин: таланту, наполегливості та праці. Виключивши якусь із них досягти успіху буде важче. При чому талант відіграє найменшу роль. Праця, віра в себе та самовіддача на 100 відсотків - це головне правило досягнення цілі. Улюблений крилатий вислів: мовчанка гнів гасить. Мрія: знайти своє місце у суспільстві

    ЯСТРУБ ВІТАЛІЙ – дипломант ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури (2014), переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури (2014)

    КАРПИШИН МИХАЙЛО – переможець ІІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з інформатики (2013). Навчання - це потреба кожної людини, яку вона відкриє для себе рано чи пізно. Улюблений крилатий вислів: і це все мине... Мрія: прожити життя з користю для себе та інших

    БОЙКО ВІТАЛІЙ - учасник ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (2013). Навчання – це обов’язок кожної людини не залежно від її соціального становища. Будую траєкторію свого інтелектуального розвитку. Улюблений крилатий вислів: «З усіх втрат втрата часу найважча»  (Г.Сковорода). Мрія: створити машину, яка би переміщала у просторі та часі

    СКРОБАЧ РОМАН, 7(11)-А (2013). З точки зору дорослої людини навчання - це потреба, а з погляду учня – це обов’язок. Частково будую траєкторію свого інтелектуального розвитку. Улюблений крилатий вислів: люди перестають думати, коли перестають читати. Мрія: досягнути успіху в житті

    БУЙ НАТАЛІЯ, 7(11)-В (2013). Навчання - це потреба  та обов’язок. Улюблений крилатий вислів: роби кроки, які ведуть тебе до мрії. Мрія: досягти успіху у мистецтві

    ТАРАН ДМИТРО, 7(11)-А (2013). Навчання – це 50% потреба, а 50% - це обов’язок

    СЕНЮК ЮРІЙ, 7(11)-А (2013). Навчання – це потреба. Улюблений крилатий вислів: "важко в навчанні - легко в бою" (Суворов). Мрія: знайти своє місце в суспільстві

    КУХТА ОЛЬГА, 7(11)-А (2013). Навчання - це потреба, яку не треба сприймати як обов’язок. Улюблений крилатий вислів: немає нічого неможливого. Мрія: стати успішним програмістом

    ЛЕЩИШИН АНДРІЙ, 7(11)-В (2013). Навчання – це потреба. Я будую траєкторію свого інтелектуального розвитку, тому що людина вчиться упродовж свого життя, таким чином удосконалюється. Улюблений крилатий вислів: поразка - це наука, ніяка перемога так не вчить. Мрія: становлення сильної та неподільної України

    БОЙКО ВАДИМ, 7(11)-А (2013). Навчання – це потреба. Улюблений крилатий вислів: недостатньо знати, необхідно застосовувати. Мрія: успішно скласти ЗНО та стати студентом

Плекаємо обдарованість

  • 2017-2018 н.р.

    Лобащук Зіновій Володимирович, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

    Цицик Любов Євгеніївна учні здобули: два ІІ місця та два ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

    Гречук Марія Степанівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Дудик Ольга Володимирівна учні здобули: два І місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з інформатики; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

    Дяків Оксана Ярославівна, вчитель фізики, І місце у міському турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" у номінації "Фізика". Учасник ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" у номінації "Фізика". Учні здобули: два І місця та два ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики

    Півчук Тетяна Петрівна, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки; ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;  ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

    Левус Олександра Іванівна, учні здобули: ІІ, ІІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики; ІІ, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

    Войценко Олена Анатоліївна, учні здобули: І, ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії

    Наконечна Галина Степанівна, учні здобули: ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з математики

    Фялковська Оксана Теодорівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з психології

    Кузьма Леся Богданівна, учні здобули: два ІІ місця у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"; два І місця у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; І місце у екологічному конкурсі "Світ очима дітей"; два ІІ та два ІІІ місця у екологічному конкурсі "Новорічна композиція"

    Дікальчук Галина Петрівна, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання; два І місця у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; ІІ та два ІІІ місця у екологічних конкурсах "Новорічна композиція", "Український сувенір"

    Сторощук Любов Григорівна учні здобули: І місце та два ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

    Гловацька Людмила Василівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; І  місце у ІІ етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

    Гут Алла Василівна, учні здобули: І місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України - 2017. Іван Огієнко", номінація на кращий художній твір: есе "То чи може мова загинути?"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка; ІІІ місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П.Яцика

    Скляренко Наталія Петрівна учні здобули: три  ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії; І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із попелу забуття"

    Монченко Світлана Святославівна, учні здобули: І місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"; І місце у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зимові візерунки-2017"

    Таран Галина Йосипівна, учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

    Алєксєєва Світлана Федорівна, учні здобули: ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків; ІІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед дівчат

    Гулавська Ірина Василівна, учні здобули: ІІІ місце у міських змаганнях з волейболу серед юнаків

    Івашків Ольга Орестівна, учні здобули: ІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

    Ващук Ольга Іванівна, учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

    Шаршакова Маріанна Олександрівна, учні здобули: ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови

    Конфедерат Ольга Юріївна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Плитяк Оксана Ярославівна, учні здобули: ІІІ  місце у  ІІ етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Бродюк Надія Олександрівна, учні здобули: ІІІ місце у екологічному конкурсі на краще внутрішнє озеленення у номінації "Проект"

    Луцик Ольга Миколаївна, вчитель української мови та літератури, ІІІ місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України-2017. Іван Огієнко" за сценарій бібліотечного уроку "Носій і творець національного духу"

    Кус Ірина Богданівна, завідувач бібліотеки, ІІІ місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України-2017. Іван Огієнко" за сценарій бібліотечного уроку "Носій і творець національного духу"

    Захарко Надія Юхимівна, вчитель німецької мови, ІІІ місце у міському турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" у номінації "Німецька мова".

  • 2016-2017 н.р.

    Кузьма Леся Богданівна учні здобули: три - І місця у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"; ІІ місце у І (міському) турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»; ІІІ місце у І (міському) турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»; два - ІІІ місця у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція"; два - ІІ місця у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя"

    Цицик Любов Євгеніївна учні здобули: три - І, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

    Дудик Ольга Володимирівна учні здобули: два - І місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з інформатики

    Скляренко Наталія Петрівна учні здобули: І, ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  історії; два - ІІ місця у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з історії

    Сторощук Любов Григорівна учні здобули: І, два - ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії; ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з хімії

    Дяків Оксана Ярославівна учні здобули: І, ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики

    Гречук Марія Степанівна учні здобули: І, ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Савченко Наталія Дмитрівна учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

    Півчук Тетяна Петрівна учні здобули: ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці"); ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; два - ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки

    Івашків Ольга Орестівна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з християнської етики; ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці"); ІІІ  місце у  І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Таран Галина Йосипівна учні здобули: два - ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології; ІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"; І місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник"

    Луцик Ольга Миколаївна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    Наконечна Галина Степанівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Алєксєєва Світлана Федорівна учні здобули: ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків; ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед дівчат; І місце у ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Устенко Надія Андріївна учні здобули: два - ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Войценко Олена Анатоліївна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  історії; у міському етапі конкурсу «Славетні імена України – 2016. Михайло Грушевський» у номінації на кращий художній твір

    Войтків Олена Романівна учні здобули: ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці")

    Плитяк Оксана Ярославівна, учні здобули: ІІІ  місце у  І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з української літератури

    Гловацька Людмила Василівна учні здобули: ІІІ місце у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Гут Алла Василівна учні здобули: ІІІ місце у міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

    Дікальчук Галина Петрівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання; два - ІІІ місця у міському екологічному конкурсі "Український сувенір" у номінації "Українська прикраса"

    Лобащук Зіновій Володимирович учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

    Киричук Надія Іванівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

    Владика Галина Богданівна учні здобули: ІІІ місце у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Лотоцька Марія Олександрівна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

    Богуш Олеся Олегівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

    Дудар Ірина Йосипівна учні здобули: І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

    Левус Олександра Іванівна учні здобули: І, ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

    Шпачук Ірина Ярославівна учні здобули: ІІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"; ІІ місце у екологічному конкурсі "Юний дослідник"

0
0
0
s2smodern