Олімпіади

  • 2019-2020 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2019-2020 Н.Р.
    І місце
    Пелип Дмитро, 5(9)-Б, математика, фізика
    Лучинець Марко, 7(11)-Б, фізика, астрономія
    Іванчук Юрій, 7(11)-Б, математика
    Сагайдак Віторія, 3(7)-В, математика
    Пилипів Олександр, 6(10)-Б, фізика
    Савгар Даниїл, 6(10)-Б, хімія
    ІІ місце
    Герус Владислав, 7(11)-Б, фізика астрономія
    Бучма Назар, 6(10)-Б, фізика, хімія
    Пелип Дмитро, 5(9)-Б, інформаційні технології, біологія
    Давидюк Віолетта, 5(9)-Б, трудове навчання, українська мова і література
    Кіх Діана, 5(9)-Б, математика
    Дікальчук Наталія, 7(11)-Б, історія
    Митрофанов Олександр, 5(9), трудове навчання 
    Геледчак Тарас, 5(9)-Б, біологія
    Савгар Даниїл, 6(10)-Б, біологія
    Шульган Володимир, 4(8)-Б, хімія
    Пилипів Олександр, 6(10)-Б, хімія
    ІІІ місце
    Шевчук Христина, 6(10)-Б, німецька мова, українська мова і література
    Рубаха Софія, 2(6)-Б, математика
    Геледчак Тарас, 5(9)-Б, фізика
    Пелип Дмитро, 5(9)-Б, інформатика
    Михайлишин Матвій, 6(10)-А, історія
    Дікальчук Наталія, 7(11)-Б, правознавство
    Семків Віктор, 6(10)-Б, правознавство
    Новосад Вікторія, 5(9)-Б, правознавство
    Рудіш Артур, 4(8)-Б, хімія
    Костюк Оксана, 5(9)-Б, українська мова і література
    Шумчук Світлана, 7(11)-Б, українська мова і література
     

  • 2018-2019 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2018-2019 Н.Р.
    І місце
    Войтович Володимир, 7(11)-Б, трудове навчання
    ІІ місце
    Савгар Даниіл, 5(9)-Б, хімія
    Пелип Дмитро, 4(8)-Б, математика, фізика
    ІІІ місце
    Марочканич Денис, 7(11)-Б, інформаційні технології
    Давидюк Віолета, 4(8)-Б, українська мова та література
    Пилипів Олександр, 5(9)-Б, математика
     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2018-2019 Н.Р.

    І місце

    Пелип Дмитро, 4(8)-Б, математика, інформаційні технології, фізика

    Пилипів Олександр, 5(9)-Б, математика

    Войтович Володимир, 7(11)-Б, трудове навчання

    Іванчук Юрій, 6(10)-Б, фізика

    Волков Антон, 7(11)-Б, фізика

    Давидюк Віолета, 4(8)-Б, українська мова та література

    Савгар Даниіл, 5(9)-Б, хімія

    ІІ місце

    Лучинець Марко, 6(10)-Б, математика, фізика

    Савгар Даниіл, 5(9)-Б, математика, біологія

    Марочканич Денис, 7(11)-Б, інформаційні технології, фізика

    Давидюк Віолета, 4(8)-Б, трудове навчання

    Дікальчук Наталія, 6(10)-Б, історія

    Михайлишин Матвій, 5(9)-Б, історія

    Пилипів Олександр, 5(9)-Б, фізика

    Семків Віктор, 5(9)-Б, правознавство

    Костюк Оксана, 4(8)-Б, українська мова та література

    Шевчук Христина, 5(9)-Б, українська мова та література

    Пелип Дмитро, 4(8)-Б, хімія

    Терзі Максим, 7(11)-Б, економіка

    Моцак Анастасія, 6(10)-Б, німецька мова

    ІІІ місце
    Марочканич Денис, 7(11)-Б, математика, інформатика

    Волков Антон, 7(11)-Б, математика, українська мова та література, хімія, астрономія

    Геледчак Тарас, 4(8)-Б, біологія

    Буцко Богдан, 7(11)-А, історія, географія

    Саноцький Віталій, 6(10)-Б, історія

    Козак Марко, 4(8)-Б, історія

    Савгар Даниіл, 5(9)-Б, фізика

    Дікальчук Наталія, 6(10)-Б, правознавство

    Філяс Анна, 4(8)-А, німецька мова

     

  • 2017-2018 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2017-2018 Н.Р.

    І місце

    Войтович Володимир, 6(10)-Б, трудове навчання

    ІІ місце

    Волков Антон, 6(10)-Б, правознавство

    Іванчук Юрій, 5(9)-Б, математика

    ІІІ місце

    Сметана Андрій, 7(11)-Б, географія

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, інформаційні технології

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2017-2018 Н.Р.

    І місце

    Давидюк Інна, 7(11)-Б, економіка

    Войтович Володимир, 6(10)-Б, трудове навчання

    Хомякова Інна, 6(10)-Б, трудове навчання

    Іванчук Юрій, 5(9)-Б, хімія

    Пилипів Олександр, 4(8)-Б, інформаційні технології

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, інформаційні технології

    Петренко Яна, 4(8)-Б, фізика

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

    ІІ місце

    Дацюк Діана, 7(11)-Б, біологія

    Сметана Андрій, 7(11)-Б, астрономія, географія, фізика

    Фіщук Тетяна, 7(11)-А, правознавство

    Волков Антон, 6(10)-Б, правознавство, англійська мова

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, фізика

    ІІІ місце

    Шевчук Христина, 4(8)-Б, українська мова та література

    Заліванський Антон, 2(6)-А, математика

    Іванчук Юрій, 5(9)-Б, математика

    Герус Владислав, 5(9)-А, хімія

    Дацюк Діана, 7(11)-Б, хімія

    Підлипна Софія, 4(8)-Б, географія

    Буцко Богдан, 6(10)-А, географія

    Груба Христина, 7(11)-А, правознавство

    Терзі Максим, 6(10)-Б, правознавство

    Дікальчук Наталія, 5(9)-Б, історія

    Саноцький Віталій, 5(9)-Б, історія

    Михайлишин Матвій, 4(8)-Б, історія

    Войтович Володимир, 6(10)-Б, інформатика

     
     

  • 2016-2017 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.
    ІІ місце

    Волков Антон, 5-Б, з правознавства

    Сметана Андрій, 6-Б, із географії

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

    Войтович Володимир, 5-Б, із трудового навчання

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 7-А, з правознавства

    Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

    Волков Антон, 5-Б, із фізики

     

     

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2016-2017 Н.Р.

    І місце

    Волков Антон, 5-Б, з фізики, правознавства

    Пістун Христина, 7-А, з історії, правознавства

    Кобзар Назар, 7-Б, з інформаційних технологій, астрономії

    Лучинець Марко, 4-Б, з математики

    Почаєвець Ірина, 4-Б, з історії

    Дацюк Діана, 6-Б, з хімії

    Груба Христина, 6-А, з правознавства

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформаційних технологій

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 7-Б, з біології, хімії, української мови та літератури

    Волков Антон, 5-Б, з хімії

    Лучинець Марко, 4-Б, з фізики

    Пелип Дмитро, 2-А, з математики

    Маковський Олександр, 6-Б з біології

    Сметана Андрій, 6-Б, із географії

    Саідов Назар, 7-Б, з екології

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

    Ващук Юлія, 4-А, з християнської етики

    Стеців Роман, 7-Б, з німецької мови

    ІІІ місце

    Марочканич Денис, 5-Б, з математики, фізики

    Гарасимчук Віталій, 5-Б, з математики, хімії

    Білик Богдан, 4-А, з географії

    Волков Антон, 5-Б, з математики

    Почаєвець Оксана, 5-Б, історія

    Стеців Роман, 7-Б, з географії

    Скоропада Христина, 7-А, з економіки

    Кошута Віталій, 7-А, з економіки

    Бабюк Анна, 6-Б, з правознавства

    Назарук Анастасія, 6-А, з трудового навчання

    Івашина Станіслав, 5-Б, з трудового навчання

    Павлик Соломія, 4-Б, з німецької мови

     

  • 2015-2016 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

    І місце

    Зіньків Любомир, 7-Б, з трудового навчання

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з біології

    ІІІ місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики, української мови та літератури, хімії

    Лучинець Марко, 3-Б, з математики

    Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій

    Сметана Андрій, 5-Б, з географії

    Волков Антон, 4-Б, з фізики

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2015-2016 Н.Р.

    І місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з української мови та літератури, хімії, інформаційних технологій, біології, фізики

    Пилипів Олександр, 2-Б, з математики

    Лучинець Марко, 3-Б, з математики

    Шумчук Світлана, 3-Б, з української мови та літератури

    Марочканич Денис, 4-Б, з математики

    Волков Антон, 4-Б, з фізики

    Дудкевич Вікторія, 7-Б, з економіки

    Гентош Роман, 7-Б, з математики

    Бойко Олесь, 7-Б, з інформаційних технологій,фізики

    Зіньків Олесь, 7-Б, з трудового навчання

    ІІ місце

    Волков Антон, 4-Б, з англійської мови

    Сметана Андрій, 5-Б, із географії, фізики

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    Саідов Назар, 6-Б, з хімії

    Пістун Христина, 6-А, з правознавства, історії

    Кошута Віталій, 6-А, з правознавства

    Мечиташвілі Вікторія, 6-Б, з історії

    Топорівська Юлія, 7-Б, з економіки

    Бойко Олесь, 7-Б, з математики

    Миронова Ілона, 7-Б, з  української мови та літератури

    Бучинський Богдан, 7-Б, з географії

    Гудко Данило, 7-Б, з біології

    Мусій Олег, 7-А, з правознавства

    ІІІ місце

    Волков Антон, 4-Б, з математики, хімії, географії

    Буцко Богдан, 4-В, з географії

    Груба Христина, 5-А, з християнської етики

    Назарук Анастасія, 5-А, з трудового навчання

    Бабюк Анна, 5-Б, з  української мови та літератури, правознавства

    Маковська Анна, 7-Б, з екології

    Миронова Ілона, 7-Б, з історії

     

  • 2014-2015 н.р.

    ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.

    І місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з історії

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформаційних технологій

    ІІ місце

    Бойко Олесь, 6-Б, з математики

    Марочканич Денис, 3-В, з математики

    Шажко Петро, 7-Б, з трудового навчання

    ІІІ місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з хімії

    Бойко Олесь, 6-Б, з інформаційних технологій

    Гентош Роман, 6-Б, з інформаційних технологій

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    Пелип Христина, 7-Б, з біології

    Сметана Андрій, 4-Б, з географії

    Саідов Назар, 5-Б, з хімії

     
    ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД У 2014-2015 Н.Р.
    І місце

     

    Мигаль Дмитро, 7-Б, з інформатики

    Бойко Олесь, 6-Б, з математики

    Кобзар Назар, 5-Б, з історії

    Миронова Ілона, 6-Б, з історії

    Саідов Назар, 5-Б, з хімії

    Яцинич Тетяна, 7-Б, з хімії

    ІІ місце

    Кобзар Назар, 5-Б, з німецької мови, фізики, хімії, математики, біології

    Сметана Андрій, 4-Б, із географії

    Пелип Христина, 5-Б, з біології

    Давидюк Інна, 4-Б, з біології

    Миронова Ілона, 6-Б, з  української мови та літератури

    Лучинець Марко, 2-Б, з математики

    Марочканич Денис, 3-В, з математики

    Дищенко Владислав, 4-Б, з математики

    Саідов Назар, 5-Б, з математики

    Гентош Роман, 6-Б, з математики

    Мечиташвілі Вікторія, 5-Б, з історії

    ІІІ місце

    Дищенко Владислав, 4-Б, із фізики

    Пелип Христина, 7-Б, з хімії

    Миронова Ілона, 6-Б, з географії

    Гай Софія, 7-Б, з української мови та літератури

    Давидюк Інна, 4-Б, з математики

    Авдійчук Святослав, 7-Б, з математики

    Маковський Олександр, 4-Б, з біології

    Мусій Олег, 6-А, з біології

    Гудко Данило, 6-Б, з біології

    Гентош Роман, 6-Б, з хімії

     

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор