Конкурс-захист НДР

Переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

  • 2019-2020 н.р.

    ІІ ЕТАП

    ІІ місце

    Іванчук Юрій, 7(11)-Б, математика

    ІІІ місце

    Саноцький Віталій, 7(11)-Б, математика

    Дікальчук Наталія, 7(11)-Б, історія

    І ЕТАП

    І місце

    І місце

    Іванчук Юрій, 7(11)-Б, математика

    Пелип Дмитро, 5(9)-Б, інформатика

    Дікальчук Наталія, 7(11)-Б, історія

    ІІ місце

    Саноцький Віталій, 7(11)-Б, математика

    Жигайло Юлія, 7(11)-А, англійська мова

     

  • 2018-2019 н.р.

    ІІ ЕТАП

    ІІ місце

    Іванчук Юрій, 6(10)-Б, математика

    Марочканич Денис, 7(11)-Б, інформатика

    Саноцький Віталій, 6(10)-Б, психологія

     

    ІІІ місце

    Почаєвець Оксана, 7(11)-Б, математика

    І ЕТАП

    І місце

    Іванчук Юрій, 6(10)-Б, математика

    Марочканич Денис, 7(11)-Б, інформатика

    Терзі Максим, 7(11)-Б, українська мова

    Мусій Єлизавета, 7(11)-Б, англійська мова

    Волков Антон, 7(11)-Б, фізика

    ІІ місце

    Почаєвець Оксана, 7(11)-Б, математика

    ІІІ місце

    Дікальчук Наталія, 6(10)-Б, історія

    Жигайло Юлія, 6(10)-Б, англійська мова

     

  • 2017-2018 н.р.

    ІІ ЕТАП

    ІІ місце

    Запісоцька Роксолана, 7(11)-Б, математика

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

    ІІІ місце

    Давидюк Інна, 7(11)-Б, математика

    Романовська Анна, 6(10)-А, історія

    Назарук Анастасія, 7(11)-А, психологія

    І ЕТАП

    І місце

    Марочканич Денис, 6(10)-Б, інформатика

    Романовська Анна, 6(10)-А, історія

    Волков Антон, 6(10)-Б, фізика

    ІІ місце

    Давидюк Інна, 7(11)-Б, математика

    Терзі Максим, 6(10)-Б, історія

    Мусій Єлизавета, 6(10)-Б, англійська мова

    ІІІ місце

    Запісоцька Роксолана, 7(11)-Б, математика

    Почаєвець Оксана, 6(10)-Б, математика

     

  • 2016-2017 н.р.

    ІІ ЕТАП

    ІІ місце

    Саідов Назар, 7-Б, із хімії

    Кобзар Назар, 7-Б, з математики

    Давидюк Інна, 6-Б, з математики

    Пістун Христина, 7-А, з історії

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 7-А, з української літератури

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

     І ЕТАП

    І місце

    Кобзар Назар, 7-Б, з математики

    Запісоцька Роксолана, 6-Б, з математики

    Марочканич Денис, 5-Б, з інформатики

    Фялковський Володимир, 7-Б, з фізики

    Блистів Уляна, 7-Б, з психології

    ІІ місце

    Давидюк Інна, 6-Б, з математики

    Пістун Христина, 7-А, з історії, української літератури

    Мечиташвілі Вікторія, 7-Б, з історії

    Саідов Назар, 7-Б, з хімії

     

  • 2015-2016 н.р.

    ІІ ЕТАП

    ІІ місце

    Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    ІІІ місце

    Пістун Христина, 6-А, з української літератури

    Саідов Назар, 6-Б, з хімії

    І ЕТАП

    І місце

    Кобзар Назар, 6-Б, з математики

    Шаршаков Богдан, 7-Б, з історії

    Миронова Ілона, 7-Б, з української літератури

    ІІ місце

    Маковська Анна, 7-Б, з англійської мови

    ІІІ місце

    Топорівська Юлія, 7-Б, з математики

    Пістун Христина, 6-А, з української літератури

     

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор