Конкурси

Переможці конкурсів

  • 2019-2020 н.р.

    Федюра Олена, гімназистка 7(11)-Б класу, І місце у І (міському) етапі XIХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», номінація «Література»: поезія; ІІ місце у І (міському) турі XХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Cурми звитяги», номінація "Авторська поезія"; ІІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика; ІІІ місце у міському етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Шевчук Христина, гімназистка 6(10)-Б класу, І місце у міському етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка;  ІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Гейко Анастасія, гімназистка 4(8)-А класу, І місце у І (міському) турі XХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Cурми звитяги», номінація "Солісти-вокалісти"

    Рубаха Софія, гімназистка 2(6)-Б класу, І місце у міському етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка; ІІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Стельмах Анастасія, гімназистка 7(11)-А класу,  І місце у І (міському) турі XХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Cурми звитяги», номінація "Графічна композиція"; ІІ місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Графіка» (чорно-біла) 

    Давидюк Віолета, гімназистка 5(9)-Б класу, ІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Макутра Софія, гімназистка 4(8)-Б класу, ІІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

    Наливайко Юлія, гімназистка 5(9)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Стилізована ялинка"; І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Грицько Софія, гімназистка 3(7)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"; ІІ місце в екологічному конкурсі "Український сувенір"; ІІІ місце в екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "Дослідницька робота, реферат"

    Романюк Юлія, гімназистка 6(10)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція", ІІ місце в екологічному конкурсі "Український сувенір"

    Дяків Вікторія, гімназистка 3(7)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"; І місце в екологічному конкурсі "Парки легені міст і сіл"

    Андрусяк Марко, гімназист 7(11)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Огородник Михайло, гімназист 3(7)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"

    Дах Максим, гімназист 3(7)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"

    Сайчук Соломія, гімназистка 4(8)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"

    Герман Оксана, гімназистка 4(8)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"

    Афанасьєва Вікторія, гімназистка 4(8)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"

    Сабат Марія, гімназистка 1(5)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"

    Кучма Анна, гімназистка 1(5)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Новорічна композиція"

    Дубенська Софія, гімназистка 4(8)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Стилізована ялинка"; І місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Витинанка»

    Яцків Софія, гімназистка 4(8)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Стилізована ялинка"

    Кіщак Анастасія, гімназистка 3(7)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Парки легені міст і сіл"

    Петренко Маріам, гімназистка 3(7)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Парки легені міст і сіл"

    Бермес Вероніка, гімназистка 3(7)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Парки легені міст і сіл"

    Михальчук Віолетта, гімназистка 5(9)-В класу, І місце в екологічному конкурсі "Парки легені міст" 

    Пачковська Софія, гімназистка 1(5)-А класу, І місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Графіка» (чорно-біла)

    Кречківська Анастасія, гімназистка 7(11)-А класу, І місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Витинанка»

    Гудзик Діана, гімназистка 4(8)-А класу, І місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Аплікація»

    Федак Олександра, гімназистка 6(10)-Б класу, ІІ місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Аплікація»

    Грабовська Єлизавета, гімназистка 4(8)-В класу, ІІ місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Малярство на склі»

    Чудійович Софія, гімназистка 6(10)-Б класу, ІІ місце в міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Таланти твої, Україно» у номінації «Малярство на склі»

    Стельмах Юрій, гімназист 4(8)-Б класу, ІІ місце у міському етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Парфенюк Катерина, гімназистка 3(7)-Б класу, ІІІ місце в екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "Дослідницька робота, реферат"

    Шалай Оксана, гімназистка 3(7)-Б класу, ІІІ місце в екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "Дослідницька робота, реферат"

    Демкович Евеліна, гімназистка 3(7)-Б класу, ІІІ місце в екологічному конкурсі "Життя без сміття" у номінації "Дослідницька робота, реферат"

  • 2018-2019 н.р.

    Надільна Оксана, гімназистка 7-Б класу, І місце у І (міському) турі XІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Cурми звитяги», номінація "Живописна композиція"; І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Федюра Олена, гімназистка 6(10)-Б класу, переможець міського етапу конкурсу "Славетні імена України-2018. Соломія Крушельницька"; переможець міського етапу конкурсу юних літераторів «Весняний легіт», номінація поезія; проза; ІІ місце в І (міському) етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», номінація «Література»: поезія

    Шумчук Світлана, гімназистка 6(10)-Б класу, подяка відділу освіти за участь у міському етапі конкурсу "Славетні імена України-2018. Соломія Крушельницька"

    Чавс Данило, гімназист 5(9)-Б класу, І місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Духовна спадщина мого роду"

    Сиротюк Владислав, гімназист 7(11)-Б класу, І місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Географія рідного краю"

    Грабовська Єлизавета, гімназистка 3(7)-Б класу,  І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Петренко Яна, гімназистка 5(9)-Б класу,  І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей", місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічна композиція»

    Стельмах Анастасія, гімназистка 6(10)-Б класу,  І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Почаєвець Оксана, гімназистка 7(11)-Б класу,  І місце в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Ільків Андрій, гімназист 7(11)-Б класу,  І місце в І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

    Хомякова Інна, гімназистка 7(11)-Б класу, І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка"

    Кравчук Ліна, гімназистка 2(6)-Б класу, І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Плетіння з природних матеріалів"

    Батюк Тарас, гімназист 1(5)-В класу, переможець міського етапу конкурсу юних літераторів «Весняний легіт", номінація поезія

    Шевчук Христина, гімназистка 5(9)-Б класу, ІІ місце у міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка; І місце у ІІ етапі  XІX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Сторощук Любомир, гімназист 4(8)-А класу, І місце в екологічному конкурсі "Коренепластика (вироби з гілок, коріння)"

    Пелип Дмитро, гімназист 4(8)-Б класу, І місце в екологічному конкурсі "Коренепластика (вироби з гілок, коріння)"

    Рубаха Софія, гімназистка 1(5)-Б класу, ІІ місце у міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Макутра Софія, гімназистка 3(7)-В класу, ІІІ місце у міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка; ІІІ місце у ІІ етапі  XІX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика; ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка"

    Наливайко Юлія, гімназистка 7(11)-А класу, місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічна композиція»

    Малицька Тетяна, гімназистка 4(8)-В класу, місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічна композиція»

    Стрельцова Марія, гімназистка 3(7)-Б класу, місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічна композиція»

    Михайлишин Матвій, гімназист 5(9)-Б класу, місце в І (міському) етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», номінація «Історія України і державотворення»

    Грицько Софія, гімназистка 2(6)-Б класу, ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру"

    Петренко Маріам, гімназистка 2(6)-Б класу, ІІ місце в екологічному конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Токарство та різблення (вироби з дерева)"

    Дяків Вікторія, гімназистка 2(6)-В класу, ІІ місце в екологічному конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Токарство та різблення (вироби з дерева)"

    Войтович Софія, гімназистка 2(6)-А класу, ІІ місце в екологічному конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Токарство та різблення (вироби з дерева)"

    Клим’юк Дмитро, гімназист 2(6)-А класу, ІІ місце в екологічному конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Токарство та різблення (вироби з дерева)"

    Криван Ярина, гімназистка 2(6)-В класу, ІІ місце в екологічному конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Писанкарство"

    Пляцко Мартин, гімназист 3(7)-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева"

    Давидюк Віолета, гімназистка 4(8)-Б класу, ІІІ місце у ІІ етапі  XІX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Наконечна Вікторія, гімназистка 6(10)-А класу, ІІІ місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Духовна спадщина мого роду"; ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти ЗЗСО та ЗПО

    Мартин Діана, гімназистка 6(10)-А класу, ІІІ місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Духовна спадщина мого роду"

    Стельмах Юрій, гімназист 3(7)-В класу, ІІІ місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Козацькому роду нема переводу"

    Рудіш Артур, гімназист 3(7)-А класу, ІІІ місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Козацькому роду нема переводу"

    Команда учнів Червоноградської гімназії, ІІІ місце у ІІ етапі міського турніру інтелектуальних клубів "Що? Де? Коли?"

    Костюк Оксана, гімназистка 4(8)- класу, ІІІ місце у міському етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Пелипишин Наталія, гімназистка 2(6)-А класу, IІІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Медведєва Діана, гімназистка 2(6)-А класу, IІІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Сагала Діана, гімназистка 2(6)-Б класу, IІІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Кецко Анастасія, гімназистка 5(9)-В класу, IІІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Кіндяк Софія, гімназистка 7(11)-Б класу, IІІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Матвійчина Ангеліна, гімназистка 4(8)-В класу, IІІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Аряміна Катерина, гімназистка 6(10)-А класу, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти ЗЗСО та ЗПО

    Ващук Юля, гімназистка 6(10)-А класу, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти ЗЗСО та ЗПО

    Глаговський Данило, гімназист 6(10)-А класу, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти ЗЗСО та ЗПО

    Попчук Андріана, гімназистка 6(10)-А класу, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти ЗЗСО та ЗПО

    Фецан Юля, гімназистка 6(10)-А класу, ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти ЗЗСО та ЗПО

  • 2017-2018 н.р.

    Чавс Данило, гімназист 4(8)-Б класу, ІІІ місце у ХІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів ЗНЗ; ІІІ місце у виконанні тестових завдань з українознавства у рамках ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів ЗНЗ 

    Федюра Олена, гімназистка 5(9)-Б класу, І місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України - 2017. Іван Огієнко", номінація на кращий художній твір: есе "То чи може мова загинути?"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка; переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої у номінації "Оповідання"; ІІІ місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П. Яцика

    Шевчук Христина, гімназистка 4(8)-Б класу, І місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П. Яцика; ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Кравчук Олександра, гімназистка 6(10)-Б класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Гніда Софія, гімназистка 7(11)-А класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Михайлишин Матвій, гімназист 4(8)-Б класу, І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із попелу забуття"

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка"І місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Хореографічна композиція" (народна хореографія); І місце у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зимові візерунки-2017"

    Надільна Оксана, гімназистка 6-Б класу, І місце у екологічному конкурсі "Світ очима дітей"; І місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"; II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічний вінок»

    Стельмах Анастасія, гімназистка 5(9)-А класу, І місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Живопис"

    Наливайко Мар’яна, гімназистка 6(10)-Б класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічний вінок»

    Почаєвець Оксана, гімназистка 6-Б класу, І місце у екологічному конкурсі "Світ очима дітей"; IIІ місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»; ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Живопис"

    Гентош Роман, гімназист 3-Б класу, І місце у міському екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Вехрацька Надія, гімназистка 5(9)-А класу, ІІ місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція"

    Шаповал Анна, гімназистка 5(9)-А класу, ІІ місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція"

    Попчук Андріана, гімназистка 5(9)-А класу, ІІ місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Графічна композиція"; І місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Бабюк Анна, гімназистка 7(11)-Б класу, ІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Шульган Володимир, гімназист 2(6)-Б класу,  ІІІ місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Бачинська Тетяна, гімназистка 1(5)-Б класу, ІІІ місце у екологічному конкурсі на краще внутрішнє озеленення у номінації "Проект"

    Черник Софія, гімназистка 1(5)-Б класу, І місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"; ІІІ місце у екологічному конкурсі на краще внутрішнє озеленення у номінації "Проект"

    Ленчук Юлія, гімназистка 2(6)-В класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Стилізована ялинка»

    Магир Аліна, гімназистка 1(5)-А класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Медведєва Діана, гімназистка 1(5)-А класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Померанцева Анастасія, гімназистка 6(10)-Б класу, II місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Ростикус Марта, гімназистка 3(7)-А класу, ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Хомякова Інна, гімназистка 6(10)-Б класу, ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"

    Афанасьєва Вікторія, гімназистка 2(6)-Б класу, ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"

    Григораш Дмитро, гімназист 1(5)-В класу, ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Скульптура"

    Солодуха Анна, гімназистка 1(5)-В класу, IІI місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Новорічний вінок»

    Макутра Софія, гімназистка 2(6)-В класу, IІI місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Стилізована ялинка»

    Гейко Анастасія, гімназистка 2(6)-В класу, IІI місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Стилізована ялинка»

    Наливайко Юлія, гімназистка 6(10)-А класу, IIІ місце в екологічному конкурсі «Новорічна композиція», номінація «Сюжетна композиція»

    Жеребецька Анна, гімназистка 4(8)-Б класу, IIІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Петренко Яна, гімназистка 4(8)-Б класу, IIІ місце в екологічному конкурсі «Український сувенір»

    Дубенська Софія, гімназистка 2(6)-Б класу, ІІІ місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Романовська Анна, гімназистка 6(10)-А класу, ІІІ місце у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Команда учнів Червоноградської гімназії, ІІІ місце у V етапі міського турніру інтелектуальних клубів "Що? Де? Коли?"

  • 2016-2017 н.р.

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка"ІІ місце у Х Міжнародному фестивалі “Сонячна Болгарія-2017”, хореографія, народні танці, м.Балчик (Болгарія)

    Надільна Оксана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей", ІІ місце в І (міському) етапі фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я!", номінація "Плакат", І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Почаєвець Оксана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей", І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Наливайко Мар’яна, гімназистка 5-Б класу, за творчий підхід і оригінальність виконання конкурсних робіт в обласному конкурсі дитячого малюнку "Світ очима дітей",  І місце у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"

    Бабюк Анна, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Дацюк Діана, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці", ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція" у номінації "Сюжетна композиція", ІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

    Пиптик Андріана, гімназистка 2-А класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Кручкевич Яніна, гімназистка 2-А класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Стельмах Юрій, гімназист 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація  «Еко-реклама»

    Скоропада Роксолана, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Штикало Марта, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація «Еко-реклама»

    Гейко Анастасія, гімназистка 1-В класу, I місце в міському екологічному конкурсі «Життя без сміття», номінація  «Еко-реклама»

    Дуган Анна, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Декоративно-тематична композиція"

    Блистів Уляна, гімназистка 7-Б класу, ІІ місце у міському турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги", номінація "Графічна композиція"

    Шайнюк Анастасія, гімназистка 1-Б класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Шевчук Христина, гімназистка 3-А класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Сорока Анастасія, гімназистка 5-В класу, ІІІ місце у міському етапі XVІІ Міжнародного  конкурсу  з української мови ім. П. Яцика

    Саідов Назар, гімназист 7-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище", номінація "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"

    Волков Антон, гімназист 5-Б класу, ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"

    Шеремета Ірина, гімназистка 6-А класу, переможець міського етапу конкурсу "Славетні імена України" - 2016. Михайло Грушевський" у номінації на кращий художній твір за нарис "Сон-марево про Михайла Грушевського"

    Федюра Олена, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце у міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

    Шкарупінська Вікторія, гімназистка 2-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція", номінація "Сюжетна композиція"

    Кіндяк Софія, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція", номінація "Сюжетна композиція"

    Козачок Юлія, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Український сувенір", номінація "Українська прикраса", І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг"

    Малюкіна Вікторія, гімназистка 2-А класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Черник Вікторія, гімназистка 3-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Петренко Яна, гімназистка 3-В класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Гентош Роман, гімназист 2-Б класу, ІІІ місце у міському екологічному конкурсі "Життя без сміття", номінація "За складність"

    Пістун Христина, гімназистка 7-А класу, І місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка"

    Дікальчук Наталія, гімназистка 4-Б класу, ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру"

    Войтович Володимир, гімназист 5-Б класу, ІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева"

    Дутко Юлія, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру"

    Пляцко Мартин, гімназист 1-Б класу, ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева"

    Пачковська Христина, гімназистка 2-В класу, І місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник", номінація "Тваринний світ"

    Грабовська Єлизавета, гімназистка 1-А класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя", номінація "Пейзаж з водою на тлі"

    Пянило Павло, гімназист 2-Б класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя", номінація"Символ води в скульптурі (Н2О)"

    Макутра Софія, гімназистка 1-В класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник", номінація "Рослини навколо нас"

  • 2015-2016 н.р.

    Пелип Дмитро, гімназист 1-Б класу, ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

    Шумчук Світлана, гімназистка 3-Б класу, ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

    Волков Антон, гімназиста 4-Б класу, ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

    Бабюк Анна, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Шевченка

    Миронова Ілона, гімназистка 7-Б класу, ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

    Куриляк Наталія, гімназистка 2-Б, ІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика

    Фялковський Володимир, гімназист 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", номінація "Духовна спадщина мого народу"

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка"І місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги",

    Зразковий хореографічний ансамбль "Веселинка"ІІІ місце у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Осінній листопад”

    Дацюк Діана, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги", І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"

    Гніда Софія, гімназистка 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу "Сурми звитяги"

    Федюра Олена, гімназистка 3-Б класу, переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

    Демкович Катерина, гімназистка 4-В класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Малярство на склі";  ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"

    Дуган Анна, гімназистка 6-Б класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Вишивка традицій для даної місцевості"; І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Наливайко Юлія, гімназистка 4-А класу, І місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Флористика (панно)"

    Пелипів Ірина, гімназистка 4-В класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Витинанка"; І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно" у номінації "Живопис"

    Дікальчук Наталія, гімназистка 3-В класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Матюх Тетяна, гімназистка 6-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Сичевська Катерина, гімназистка 4-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Гердан (бісерування)"

    Чудійович Софія, гімназистка 2-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Художнє плетіння" та ІІІ місце у номінації "Писанкарство"

    Хомякова Інна, гімназистка 4-Б класу, ІІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Вишивка"

    Маковський Олександр, Сметана Андрій, Свистун Олександр, гімназисти 5-Б класу, членів гуртка "Просвіта", ІІ місце в міському етапі обласної пошуково-дослідницької експедиції "Герої не вмирають"

    Стельмах Анастасія, гімназистка 3-А класу,  І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Живопис"

    Майдюк Зоряна, гімназистка 2-Б класу, І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Аплікація"

    Романовська Анна, гімназистка 4-А класу, ІІ місце в конкурсі "Природа і фантазія", номінація "Витинанка", І місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Витинанка"

    Халева Анна, гімназистка 4-В класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Блистів Уляна, гімназистка 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Графіка"

    Родіонов Володимир, гімназист 6-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Малярство на склі"

    Шокало Дмитро, гімназист 7-Б класу, ІІІ місце у міському етапі конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Скульптура"

    Команда гімназії "Що? Де? Коли?", ІІІ місце у міському турнірі інтелектуальних клубів "Що? Де? Коли?"

    Зіньків Любомир, гімназист 7-Б класу, ІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», номінація «Фотографія»

    Кобак Ірина Миколаївна, вчитель біології, І місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація "Найкращий організатор біологічних свят: "Сценарії""

    Маковський Олександр, Давидюк Інна, гімназисти 5-Б класу, ІІІ місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація «Майстер-клас: "Шпаківні і дуплянки своїми руками"»

    Павлик Соломія, Наконечну Вікторія, гімназисти 3-А класу, ІІІ місце у міському етапі екологічних конкурсів «День зустрічі птахів», номінація «Агітаційна робота: "Листівка"»

  • 2014-2015 н.р.

    Шумчук Світлана, гімназистка 2-Б класу, ІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

    Бабюк Анна, гімназистка 4-Б класу, ІІ місце у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Куриляк Наталія, гімназистка 1-Б класу, ІІ місце у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

    Волков Антон, гімназист 3-Б класу, ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Хахула Юлія, гімназистка 7-Б класу, ІІІ місце у міському етапі ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка";

    Матюх Тетяна, гімназистка 5-А класу, ІІ місце у V етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка; І місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру";

    Жеруха Ольга, гімназистка 7-Б класу, переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

    Федюра Олена, гімназистка 2-Б класу, переможець міського етапу конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

    Павлик Соломія, гімназистка 2-А класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

    Жигайло Юлія, гімназистка 2-А класу, ІІ місце у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

    Геледчак Владислав, гімназист 2-Б класу,  ІІ місце у міському екологічному конкурсі, номінація «Птах року»

    Давидюк Інна, гімназистка 4-Б класу,  І місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг";

    Глондар Вікторія, гімназистка 5-Б класу, І місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Український народний одяг";

    Хомякова Інна, гімназистка 3-Б класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Українська народна вишивка";

    Дікальчук Наталія, гімназистку 2-В класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Гердан, вироби з бісеру";

    Ярицький Роман, гімназист 2-А класу, ІІ місце у міському етапі конкурсу ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно", номінація "Художня обробка дерева";

    ГІМНАЗИСТИ 6-А КЛАСУ, ІІІ місце у міському конкурсі правоосвітньої та правовиховної роботи

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор