Спортивні змагання

Переможці спортивних змагань

  • 2018-2019 н.р.

    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Крикун Ілля, 2(6)-А клас

    Височанська Марта, 2(6)-А клас

    Дяків Вікторія, 2(6)-В клас

    Панченко Артем, 3(7)-Б клас

    Глушик Софія, 3(7)-В клас

    Степась Уляна, 3(7)-В клас

    Курачин Юрій, 4(8)-А клас

    Геледчак Тарас, 4(8)-Б клас

    Яцишин Матвій, 4(8)-Б клас

    Гірак Анна, 4(8)-Б клас

    Сидоришин Олександр, 4(8)-В клас

    Малицька Тетяна, 4(8)-В клас

     
     
     
     
     
    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат

    Ковальчук Діана, 6(10)-А

    Попчук Андріана, 6(10)-А

    Наконечна Вікторія, 6(10)-А

    Хачатурян Вікторія, 6(10)-Б

    Лобай Єлизавета, 5(9)-В

    Козак Юліана, 5(9)-В

    Кондюх Ольга, 5(9)-В

    Маслова Андріана, 5(9)-В

    Малицька Тетяна, 4(8)-В

    Степась Уляна, 3(7)-В

    Дяків Вікторія, 2(6)-В

    І місце в міських змаганнях з волейболу серед юнаків

    Шпак Назар, 7(11)-А

    Дячок Максим, 7(11)-Б

    Корнова Влас, 7(11)-Б

    Крук Віталій, 7(11)-Б

    Терзі Максим, 7(11)-Б

    Литвин Сергій, 6(10)-А

    Шрунь Дмитро, 6(10)-А

    Литвин Андрій, 5(9)-А

    Бойчук Ілля, 5(9)-А

    Матвійчина Олег, 5(9)-А

    Кузьма Володимир, 4(8)-В

    Кісіль Богдан, 4(8)-В

    ІІІ місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат

    Померанцева Анастасія, 7(11)-Б

    Гулик Ольга, 7(11)-Б

    Потопа Катерина, 7(11)-Б

    Дзерин Діана, 7(11)-А

    Ковальчук Діана, 6(10-А

    Жупко Аліна, 5(9)-А

    Підлипна Софія, 5(9)-Б

    Мусій Ангеліна, 4(8)-А

    Єпіфанова Анна, 4(8)-В

    Василишин Діана, 4(8)-В

    Василишин Руслана, 4(8)-В

     

  • 2017-2018 н.р.

    Легка атлетика
    Біг на 200 м
    Бурбан Соломія, 4(8)-В - ІІІ місце 
    Біг на 400 м
    Гірак Анна, 3(7)-А - ІІ місце,
    Зарембська Марія, 4(8)-В - ІІІ місце
    Біг на 800 м 

    Зарембська Марія, 4(8)-В - ІІ місце

    Рожко Богдан, 5(9)-В -  ІІ місце

     

     

    І місце в обласних зональних змаганнях ІІ етапу чемпіонату України з баскетболу 3 х 3 серед команд юнаків ЗНЗ
    та ІІ місце в обласних фінальних змаганнях чемпіонату України з баскетболу 3 х 3 серед команд юнаків

    Біндарь Іван, 7(11)-А

    Качкусь Ігор, 7(11)-А

    Пенчак Роман, 7(11)-Б

    Сазонський Олександр, 7(11)-Б

    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків

    Біндарь Іван, 7(11)-А

    Качкусь Ігор, 7(11)-А

    Коломієць Сергій, 7(11)-А

    Шевчук Ігор, 7(11)-А

    Пенчак Роман, 7(11)-Б

    Сазонський Олександр, 7(11)-Б

    Терефельський Антон, 7(11)-А

    Корнова Влас, 6(10)-Б

    Дищенко Владислав, 7(11)-Б

    Шрунь Дмитро, 5(9)-В

    ІІІ місце в міських змаганнях з волейболу серед дівчат

    Деміховська Анастасія, 7(11)-Б

    Муругова Юлія, 7(11)-Б

    Запісоцька Роксолана, 7(11)-Б

    Фіщук Тетяна, 7(11)-А

    Дзерин Діана, 6(10)-А

    Гулик Ольга, 6(10)-Б

    Померанцева Анастасія, 6(10)-Б

    Потопа Катерина, 6(10)-Б

    Ковальчук Діана, 5(А)-А

    Жупко Аліна, 4(8)-А

    Підлипна Софія, 4(8)-Б

     
     
    ІІІ місце в міських змаганнях з волейболу серед юнаків

    Марків Назар, 7(11)-А

    Терефельський Антон, 7(11)-А

    Шпак Назар, 6(10)-А

    Корнова Влас, 6(10)-Б

    Дячок Максим, 6(10)-Б

    Терзі Максим, 6(10)-Б

    Крук Віталій, 6(10)-Б

    Матвійчина Олег, 4(8)-А

    Литвин Андрій,4(8)-А

    Шрунь Дмитро, 5(9)-В

    Сорокін Роман, 5(9)-В

    Синишин Володимир, 5(9)-В

    ІІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат

    Груба Христина 7(11)-А

    Назарук Анастасія, 7(11)-А

    Казмірчук Вікторія, 7(11)-А

    Панасюк Анастасія, 7(11)-А

    Ковальчук Діана, 5(9)-А

    Попчук Андріана, 5(9)-А

    Наконечна Вікторія, 5(9)-А

    Кречківська Анастасія, 5(9)-А

    Хачатурян Вікторія, 5(9)-Б

    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Дживалов Олександр, 2(6)-В

    Баран Юрій, 2(6)-В

    Гончаров Олександр, 2(6)-В

    Панченко Артем, 2(6)-Б

    Музика Андрій, 2(6)-Б

    Заліванський Антон, 2(6)-А

    Войтович Лідія, 2(6)-В

    Гладка Марта, 2(6)-В

    Глушик Софія, 2(6)-В

    Кузнєцова Юлія, 2(6)-В

    Степась Уляна, 2(6)-В

    Штикало Марта, 2(6)-В

     

  • 2016-2017 н.р.

    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та І місце в конкурсному завданні "Олімпійська вікторина" 

    Ковальчук Діана,

    Сорокін Роман,

    Лобай Єлизавета,

    Горощук Богдан,

    Осіїк Богдан,

    Сидоришин Олександр,

    Геледчак Тарас,

    Ящишин Матвій,

    Курачин Юрій,

    Михальчук Віолета,

    Шульська Аліна,

    Василишин Руслан,

    Гарасевич Діана,

    Гірак Анна,

    Дукач Марія

    ІІ місце в міській туристсько-краєзнавчій спартакіаді, команда гімназистів 4(8)-Б класу

    Андрусяк Марко,

    Геледчак Владислав,

    Дікальчук Наталія,

    Іванчук Юрій,

    Лучинець Марко,

    Панасюк Ігор,

    Почаєвець Ірина,

    Семенюк Станіслав,

    Федюра Олена,

    Хахула Мар’яна,

    Хачатурян Вікторія,

    Шклянко Володимир,

    Шумчук Світлана,

    Козачак Юлія,

    Павлик Соломія,

    Романенко Віктор,

    Сенюк Олександр

    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Гірак Анна, 2-А

    Гарасевич Діана, 2-А

    Дукач Марія, 2-А

    Шульська Аліна, 2-Б

    Курачин Юрій, 2-Б

    Коваль Євген, 2-Б

    Геледчак Тарас, 2-Б

    Осіюк Богдан, 2-Б

    Василишин Руслана, 2-В

    Шклянко Віктор, 2-В

    Михальчук Віолетта, 2-В

    Сидоришин Олександр, 2-В

     
     
    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат
     
    Балакунець Аліна, 7-А
    Ковальчук Галина, 7-А
    Груба Христина, 6-А
    Казмірчук Вікторія, 6-А
    Назарук Анастасія, 6-А
    Панасюк Анастасія, 6-А
    Ковальчук Діана, 4-А
    Кречківська Анастасія, 4-А
    Наконечна Вікторія, 4-А
    Хачатурян Вікторія, 4-Б
    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків
     
    Кошута Віталій, 7-А
    Малиновський Володимир, 7-А
    Сухаревич Віталій, 7-А
    Біндарь Іван, 6-А
    Качкусь Ігор, 6-А
    Коломієць Сергій, 6-А
    Шевчук Ігор, 6-А
    Пенчак Роман, 6-Б
    Сазонський Олексій, 6-Б
    І місце у міському чемпіонаті з волейболу серед дівчат ЗНЗ
     
    Фіщук Тетяна, 6-А
    Деміховська Анастасія, 6-Б
    Муругова Юлія, 6-Б
    Пістун Христина, 7-А
    Гулик Ольга, 5-Б
    Померанцева Анастасія, 5-Б
    Лотоцька Наталія, 6-А
    Панасюк Анастасія, 6-А
    Запісоцька Роксолана, 6-Б
     
     
     

  • 2015-2016 н.р.

    Призер Чемпіонату України з легкої атлетики

    Гарасевич Володимир, гімназист 5-В класу

    ІІ місце в двоборстві:
    - біг 60м з результатом 07.99с,
    - стрибок у висоту з результатом
    1м 55см
    ІІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків
     
    Кошута Віталій, 6-А
    Малиновський Володимир, 6-А
    Марціновськийо Сергій, 6-А
    Сухаревич Віталій, 6-А
    Качкусь Ігор, 5-А
    Шевчук Ігор, 5-А
    Пенчак Роман, 5-Б
    Сазонський Олексій, 5-Б
    Переможці гімназійних змагань
     
    "Олімпійське лелеченя"
    І місце - 2-В
    ІІ місце - 2-Б
    "Снайпер"
    І місце - 3-Б
    ІІ місце - 3-В
    ІІІ місце - 3-А
    "Веселі старти"
    І місце - 1-В
    ІІ місце - 1-Б
    ІІІ місце - 1-А
     

  • 2014-2015 н.р.

    ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та І місце в конкурсному завданні "Олімпійська вікторина" 
    Шклянко Володимир, 2-В
    Рожко Богдан, 2-В
    Благута віталій, 2-В
    Піхоцький Андрій, 2-В
    Дрозд Софія, 2-В
    Попчук Андріана, 2-А
    Панасюк Ігор, 2-А
    Вехрацька Надія, 2-А
    Новосад Андрій, 2-Б
    Кречківська Анастасія, 2-А
    Тарас Христина, 2-А
    Ковальчук Діана, 2-А
    ІІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу 3 х 3 серед юнаків за програмою Чемпіонату України

    Авдійчук Святослав, 7-Б

    Мазур Олександр, 7-Б

    Кошута Віталій, 5-В

    Бобела Тимофій, 5-Б

    І місце в обласних зональних змаганнях ІІ етапу чемпіонату України з баскетболу 3 х 3 серед команд юнаків

    Шажко Петро, 7-Б

    Мазур Олександр, 7-Б

    Давидович Артем, 7-Б

     
    І місце в міських змаганнях з баскетболу серед юнаків

    Шажко Петро, 7-Б,

    Мазур Олександр, 7-Б,

    Давидович Артем, 7-Б,

    Авдійчук Святослав, 7-Б,

    Чиж Любомир, 6-Б,

    Бобела Тимофій, 5-Б,

    Кошута Віталій, 5-В,

    Білобран Максим, 5-В,

    Сухаревич Віталій, 5-В

    ІІ місце в міських змаганнях з баскетболу серед дівчат

    Біліба Анастасія, 7-Б,

    Вакуленко Олена, 7-А

    Станкевич Тетяна, 7-А,

    Андрущак Тетяна, 5-В,

    Балакунець Аліна, 5-В,

    Фарина Уляна, 5-В,

    Горак Яна, 5-В,

    Груба Христина, 4-В,

    Хачатурян Вікторія, 2-Б

    І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

    Шклянко Володимир, 2-В

    Рожко Богдан, 2-В

    Квасниця Ігор, 2-В

    Піхоцький Андрій, 2-В

    Дрозд Софія, 2-В

    Піхоцька Ангеліна, 2-В

    Панасюк Ігор, 2-А

    Шумчук Світлана, 2-Б

    Засько Євген, 1-В

    Кречківська Анастасія, 2-А

    Тарас Христина, 2-А

    Ковальчук Діана, 2-А

     

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор