Плекаємо обдарованість

Плекаємо обдарованість

  • 2019-2020 н.р.

    Дяків Оксана Ярославівна, вчитель фізики, учні здобули: три І місця, два ІІ місця та одне ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; І та ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

    Гречук Марія Степанівна, учні здобули: два І місця та одне ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики 

    Сторощук Любов Григорівна, учні здобули: одне І місце, три ІІ місця та одне ІІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

    Кузьма Леся Богданівна, учні здобули: І місце у І (міському) турі XХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Cурми звитяги», номінація "Графічна композиція"

    Гловацька Людмила Василівна, учні здобули:  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; І та ІІ місця у міському етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка; ІІ та ІІІ місця у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика 

    Івашків Ольга Орестівна, учні здобули:  І місце у міському етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка; ІІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Конфедерат Ольга Юріївна, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики 

    Таран Галина Йосипівна, учні здобули: три ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

    Плитяк Оксана Ярославівна, учні здобули:  ІІ та ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; ІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Гут Алла Василівна, учні здобули:  ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; ІІ місце у І (міському) турі XХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Cурми звитяги», номінація "Авторська поезія"; ІІІ місце у ІІ етапі  XX Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика; ІІІ місце у міському етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка

    Дікальчук Галина Петрівна, учні здобули: два ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

    Дудик Ольга Володимирівна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики 

    Скляренко Наталія Петрівна учні здобули:  ІІ та ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

    Цицик Любов Євгеніївна учні здобули: три ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

    Левус Олександра Іванівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Захарко Надія Юхимівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

  • 2018-2019 н.р.

    Дяків Оксана Ярославівна, вчитель фізики, учні здобули: три І місця, три ІІ місця та одне ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

    Кузьма Леся Богданівна, учні здобули: І місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Із батьківської криниці"; І місце у І (міському) турі XІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Cурми звитяги», номінація "Живописна композиція"; п’ять  І місць в екологічному конкурсі "Світ очима дітей"

    Дудик Ольга Володимирівна учні здобули: І та ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з інформатики; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з інформатики

    Гречук Марія Степанівна, учні здобули: І та ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

    Півчук Тетяна Петрівна, учні здобули: І місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Географія рідного краю"; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

    Гловацька Людмила Василівна, учні здобули: ІІ та ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з української мови; перемогу у міському етапі конкурсу юних літераторів «Весняний легіт», номінація поезія

    Дікальчук Галина Петрівна, учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання; І місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Із батьківської криниці"; два І та два ІІ місця у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно"

    Сторощук Любов Григорівна, учні здобули: І місце та ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

    Левус Олександра Іванівна, учні здобули: І та ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Плитяк Оксана Ярославівна, учні здобули: І та ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    Войценко Олена Анатоліївна, учні здобули: два ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії; І місце в І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

    Лобащук Зіновій Володимирович, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання; І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання; ІІІ місце у міському конкурсі ужиткового мистецтва "Таланти твої, Україно"

    Шаршакова Маріанна Олександрівна, учні здобули: І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови

    Гулавська Ірина Василівна, учні здобули: І місце у чемпіонаті міста з волейболу серед юнаків; ІІІ місце у чемпіонаті міста з волейболу серед дівчат

    Середоха Богдан Романович, учні здобули: І місце у чемпіонаті міста з волейболу серед юнаків; ІІІ місце у чемпіонаті міста з волейболу серед дівчат

    Алєксєєва Світлана Федорівна, учні здобули: ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед  дівчат; І місце в ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Гут Алла Василівна, учні здобули: перемогу у міському етапі конкурсу "Славетні імена України - 2018. Соломія Крушельницька"; у міському етапі конкурсу юних літераторів «Весняний легіт», номінація поезія; проза; ІІ місце в І (міському) етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», номінація «Література»: поезія

    Цицик Любов Євгеніївна учні здобули: ІІ місце та ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства; ІІІ місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Козацькому роду нема переводу"

    Скляренко Наталія Петрівна учні здобули: два  ІІ та одне ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії; ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії; ІІ місце в І (міському) етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», номінація "Історія України і державотворення"

    Таран Галина Йосипівна, учні здобули: ІІ та ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

    Наконечна Галина Степанівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з математики; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з математики

    Фялковська Оксана Теодорівна, учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з психології

    Захарко Надія Юхимівна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

    Гомонко Ігор Іванович, учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

    Устенко Надія Андріївна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Богуш Олеся Олегівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

    Ващук Ольга Іванівна, учні здобули: ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови

    Войтків Олена Романівна учні здобули: ІІІ місце у І (міському) етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрям "Духовна спадщина мого роду"

  • 2017-2018 н.р.

    Лобащук Зіновій Володимирович, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

    Цицик Любов Євгеніївна учні здобули: два ІІ місця та два ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

    Гречук Марія Степанівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики; ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Дудик Ольга Володимирівна учні здобули: два І місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з інформатики; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

    Дяків Оксана Ярославівна, вчитель фізики, І місце у міському турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" у номінації "Фізика". Учасник ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" у номінації "Фізика". Учні здобули: два І місця та два ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики

    Півчук Тетяна Петрівна, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки; ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;  ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

    Левус Олександра Іванівна, учні здобули: ІІ, ІІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики; ІІ, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

    Войценко Олена Анатоліївна, учні здобули: І, ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії; ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії

    Наконечна Галина Степанівна, учні здобули: ІІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з математики

    Фялковська Оксана Теодорівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з психології

    Кузьма Леся Богданівна, учні здобули: два ІІ місця у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"; два І місця у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; І місце у екологічному конкурсі "Світ очима дітей"; два ІІ та два ІІІ місця у екологічному конкурсі "Новорічна композиція"; три  І місця, шість ІІ місця, два ІІІ місця у міському етапі обласного конкурсу образотворчого мистецтва "Таланти твої, Україно"

    Дікальчук Галина Петрівна, учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання; два І місця у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; ІІ та два ІІІ місця у екологічних конкурсах "Новорічна композиція", "Український сувенір"

    Сторощук Любов Григорівна учні здобули: І місце та два ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

    Гловацька Людмила Василівна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури; І  місце у ІІ етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із батьківської криниці"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

    Гут Алла Василівна, учні здобули: І місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України - 2017. Іван Огієнко", номінація на кращий художній твір: есе "То чи може мова загинути?"; ІІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка; ІІІ місце у міському етапі XVІІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім. П.Яцика

    Скляренко Наталія Петрівна учні здобули: три  ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії; І місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна", напрямок "Із попелу забуття"

    Монченко Світлана Святославівна, учні здобули: І місце у міському турі ХVІІІ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"; І місце у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Зимові візерунки-2017"

    Таран Галина Йосипівна, учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

    Алєксєєва Світлана Федорівна, учні здобули: ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків; ІІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед дівчат

    Гулавська Ірина Василівна, учні здобули: ІІІ місце у міських змаганнях з волейболу серед юнаків

    Івашків Ольга Орестівна, учні здобули: ІІ місце у міському етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка

    Ващук Ольга Іванівна, учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

    Шаршакова Маріанна Олександрівна, учні здобули: ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з англійської мови

    Конфедерат Ольга Юріївна, учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Плитяк Оксана Ярославівна, учні здобули: ІІІ  місце у  ІІ етапі XVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Бродюк Надія Олександрівна, учні здобули: ІІІ місце у екологічному конкурсі на краще внутрішнє озеленення у номінації "Проект"

    Горошко Марія Богданівна, учні здобули: ІІІ місце у V етапі міського турніру інтелектуальних клубів "Що? Де? Коли?"

    Луцик Ольга Миколаївна, вчитель української мови та літератури, ІІІ місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України-2017. Іван Огієнко" за сценарій бібліотечного уроку "Носій і творець національного духу"

    Кус Ірина Богданівна, завідувач бібліотеки, ІІІ місце у міському етапі конкурсу "Славетні імена України-2017. Іван Огієнко" за сценарій бібліотечного уроку "Носій і творець національного духу"

    Захарко Надія Юхимівна, вчитель німецької мови, ІІІ місце у міському турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" у номінації "Німецька мова"

  • 2016-2017 н.р.

    Кузьма Леся Богданівна учні здобули: три - І місця у конкурсі дитячого малюнка "Світ очима дітей"; ІІ місце у І (міському) турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»; ІІІ місце у І (міському) турі ХVІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги»; два - ІІІ місця у міському екологічному конкурсі "Новорічна композиція"; два - ІІ місця у міському екологічному конкурсі "Вода - джерело життя"

    Цицик Любов Євгеніївна учні здобули: три - І, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

    Дудик Ольга Володимирівна учні здобули: два - І місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з інформатики

    Скляренко Наталія Петрівна учні здобули: І, ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  історії; два - ІІ місця у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з історії

    Сторощук Любов Григорівна учні здобули: І, два - ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії; ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з хімії

    Дяків Оксана Ярославівна учні здобули: І, ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики; І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії; І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з фізики

    Гречук Марія Степанівна учні здобули: І, ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Савченко Наталія Дмитрівна учні здобули: І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

    Півчук Тетяна Петрівна учні здобули: ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці"); ІІ, ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії; два - ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки

    Івашків Ольга Орестівна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з християнської етики; ІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці"); ІІІ  місце у  І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Таран Галина Йосипівна учні здобули: два - ІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології; ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології; ІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"; І місце у міському екологічному конкурсі "Юний дослідник"

    Луцик Ольга Миколаївна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

    Наконечна Галина Степанівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Алєксєєва Світлана Федорівна учні здобули: ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків; ІІ місце у міських змаганнях з баскетболу серед дівчат; І місце у ІІ етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя»

    Устенко Надія Андріївна учні здобули: два - ІІІ місця у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

    Войценко Олена Анатоліївна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  історії; у міському етапі конкурсу «Славетні імена України – 2016. Михайло Грушевський» у номінації на кращий художній твір

    Войтків Олена Романівна учні здобули: ІІІ місце у І етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (напрямок "Із батьківської криниці")

    Плитяк Оксана Ярославівна, учні здобули: ІІІ  місце у  І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика; ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з української літератури

    Гловацька Людмила Василівна учні здобули: ІІІ місце у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Гут Алла Василівна учні здобули: ІІІ місце у міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

    Дікальчук Галина Петрівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання; два - ІІІ місця у міському екологічному конкурсі "Український сувенір" у номінації "Українська прикраса"

    Лобащук Зіновій Володимирович учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

    Киричук Надія Іванівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

    Владика Галина Богданівна учні здобули: ІІІ місце у І етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

    Лотоцька Марія Олександрівна учні здобули: ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

    Богуш Олеся Олегівна учні здобули: ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

    Дудар Ірина Йосипівна учні здобули: І місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

    Левус Олександра Іванівна учні здобули: І, ІІ місце у І етапі Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт з математики

    Шпачук Ірина Ярославівна учні здобули: ІІІ місце у міському конкурсі "Енергія і середовище" у номінації  "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії"; ІІ місце у екологічному конкурсі "Юний дослідник"

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор