Навчальний заклад було засновано у 1973 році, як середню школу №11. Першим директором школи був Онищук Микола Миколайович, за фахом вчитель історії. Працював з 1973 по 1985 роки. Його наступники: Павлівський Богдан Михайлович, за фахом вчитель математики, працював з 1985 по 1986 роки. Задорожна Ольга Владиславівна, за фахом вчитель історії, працювала з 1986 по 1987 роки. Ткачук Іван Григорович, за фахом вчитель історії, працював з 1987 по 1991 роки. Першими заступниками директора з навчально-виховної роботи були Сіомук Ірина Павлівна, вчитель математики, Кінах Марія Василівна, вчитель географії, Козак Мирослава Іванівна, вчитель української мови і літератури.
В 1999 році рішенням виконкому Червоноградської міської ради від 28.05.1999 було реорганізовано в Червоноградську гімназію Червоноградської міської ради.
Перший директор гімназії - Гомонко Ігор Іванович, за фахом вчитель хімії.
З 2007 року - директор гімназії Савченко Наталія Дмитрівна, вчитель історії.
 


 

  • 2016-2017 н.р.

    7(11)-А, куратор – Горошко Марія Богданівна
    1. Балакунець Аліна Віталіївна
    2. Балтарович Олег Юрійович
    3. Волинець Софія Русланівна
    4. Домашовець Діана Степанівна
    5. Жичинська Юлія Сергіївна
    6. Ковальчук Галина Володимирівна
    7. Кошута Віталій Ярославович
    8. Малиновський Володимир Володимирович
    9. Матюх Тетяна Володимирівна
    10. Михайлишин Дана Василівна
    11. Осміловська Тетяна Петрівна
    12. Пістун Христина Михайлівна
    13. Подлипінський Володимир Орестович
    14. Рожко Ілона Андріївна
    15. Скоропада Христина Мирославівна
    16. Соколик Юлія Андріївна
    17. Сухаревич Віталій Ігорович
    18. Тхір Андріана Ігорівна
    19. Щуцький Тарас Миколайович
    20. Якубук Софія Олегівна
    21. Ярмух Андрій Андрійович
    7(11)-Б, куратор – Бондар Любов Деонізіївна
    1. Блистів Уляна Михайлівна
    2. Бондар Дана Богданівна
    3. Бондар Катерина Василівна
    4. Волинець Катерина Олегівна
    5. Дуган Анна Анатоліївна
    6. Дутко Юлія Степанівна
    7. Заяць Валерія Михайлівна
    8. Кобзар Назар Олександрович
    9. Лучинець Максим Олександрович
    10. Мечиташвілі Вікторія Вікторівна
    11. Остапів Олександр Володимирович
    12. Петришин Діана Олександрівна
    13. Пилипів Ірина Володимирівна
    14. Плаксін Андрій Євгенович
    15. Родіонов Володимир Олексійович
    16. Саідов Назар Русланович
    17. Смага Олег Ігорович
    18. Стеців Роман Степанович
    19. Фялковський Володимир Андрійович
    20. Яремчук Роман Богданович
     

  • 2015-2016 н.р.

    7(11)-А, куратор – Луцик Ольга Миколаївна

    1. Булах Лоліта Русланівна
    2. Бутрин Світлана Ігорівна
    3. Возняк Юлія Володимирівна
    4. Запісоцька Роксолана Іванівна
    5. Клуб Юлія Романівна
    6. Кундик Христина Михайлівна
    7. Маркопольський Олександр Ігорович
    8. Мусій Олег Ігорович
    9. Нечипор Степан Ростиславович
    10. Полішко Анастасія Олександрівна
    11. Савчук Анастасія Андріївна
    12. Станкевич Алла Юріївна
    13. Сторощук Андрій Васильович
    14. Татохін Владислав Юрійович
    15. Туркевич Анна Сергіївна
    16. Турчиновський Юрій Михайлович
    17. Чиж Любомир Михайлович

    7(11)-Б, куратор – Захарків Світлана Тимофіївна

    1. Богун Максим Вікторович
    2. Бойко Олесь Павлович
    3. Бучинський Богдан Олегович
    4. Гентош Роман Юрійович
    5. Гомонко Сергій Олександрович
    6. Гудко Данило Олегович
    7. Драбик Вірсавія Петрівна
    8. Дудкевич Вікторія Вікторівна
    9. Дудкевич Мар’яна Олегівна
    10. Зіньків Любомир Миколайович
    11. Клим’юк Діана Юріївна
    12. Король Орест Ігорович
    13. Маковська Анна Ігорівна
    14. Маланяк Павло Іванович
    15. Миронова Ілона Сергіївна
    16. Пастух Володимир Андрійович
    17. Пахолок Василина Ігорівна
    18. Пахолок Ірина Ігорівна
    19. Пелех Марія Володимирівна
    20. Польова Софія Михайлівна
    21. Процик Анна Богданівна
    22. Савенко Тетяна Володимирівна
    23. Савченко Світлана Володимирівна
    24. Солдат Сергій Ігорович
    25. Топорівська Юлія Іванівна
    26. Чорній Анна-Марія Євгенівна
    27. Шаршаков Богдан Олександрович
    28. Шокало Дмитро Миколайович
     

  • 2014-2015 н.р.

    7(11)-А, куратор – Скубаковська Наталія Ігорівна

    1. Бойко Владислав Іванович
    2. Бушко Максим Олегович
    3. Вакуленко Олена Володимирівна
    4. Величко Владислав Альбертович
    5. Вольницька Тетяна Василівна
    6. Грицаль Анастасія Богданівна
    7. Груба Юрій Богданович
    8. Заяць Сніжана Ігорівна
    9. Івашків Марія Ігорівна
    10. Казмірчук Олександр Олександрович
    11. Космина Назар-Андрій Русланович
    12. Кохан Олександр Сергійович
    13. Кріль Мар’ян Володимирович
    14. Кузьмич Іванна Іванівна
    15. Кулик Тетяна Анатоліївна
    16. Лемеха Роман Іванович
    17. Наливайко Анна Володимирівна
    18. Новіцька Тетяна Віталіївна
    19. Падіна Марія Денисівна
    20. Свердун Тетяна Іванівна
    21. Солдат Любов Ігорівна
    22. Солонько Галина Анатоліївна
    23. Стадник Богдан Андрійович
    24. Станасюк Марія Романівна
    25. Станкевич Лідія Ігорівна
    26. Ткачик Христина-Марія Романівна
    27. Турко Віта Володимирівна
    28. Яремчук Віктор Ігорович

    7(11)-Б, куратор – Гречук Марія Степанівна

    1. Авдійчук Святослав Володимирович
    2. Біліба Анастасія Миколаївна
    3. Витязь Аліна Андріївна
    4. Гай Софія Сергіївна
    5. Давидович Артем Володимирович
    6. Жеруха Ольга Юріївна
    7. Когут Ганна Іванівна
    8. Коренюгін Юрій Сергійович
    9. Костюк Ольга Романівна
    10. Мазур Олександр Миколайович
    11. Мазуркевич Назарій Вікторович
    12. Марців Ірина Володимирівна
    13. Мигаль Дмитро Степанович
    14. Пелип Христина Григорівна
    15. Поручинська Світлана Володимирівна
    16. Процак Марія Віталіївна
    17. Родіонов Василь Олексійович
    18. Сазонська Анастасія Олегівна
    19. Сорокіна Вікторія Олегівна
    20. Хахула Юлія Ярославівна
    21. Шажко Петро Валерійович
    22. Шпанко Крістіна Володимирівна
    23. Щуцький Андрій Миколайович
    24. Яцинич Тетяна Романівна
     

  • 2013-2014 н.р.

    7(11)-А, куратор – Левус Олександра Іванівна

    1. Бакаєва Тетяна Олексіївна
    2. Балко Анна Ігорівна
    3. Волочай Ольга Анатоліївна
    4. Горобцова Катерина Борисівна
    5. Гулич Надія Зіновіївна
    6. Драбич Василь Ігорович
    7. Дудик Ірина Романівна
    8. Дудкевич Христина Вікторівна
    9. Калимон Роман Іванович
    10. Макарук Лілія Олександрівна
    11. Марочканич Олександр Романович
    12. Наливайко Катерина Володимирівна
    13. Наумко Іван Степанович
    14. Пинка Катерина Володимирівна
    15. Пянило Олександр Вадимович
    16. Самчук Катерина Костянтинівна
    17. Семен Ігор Васильович
    18. Семенець Микола Павлович
    19. Сенишин Мирослава Ярославівна
    20. Смалюк Віталій Вікторович
    21. Стеців Надія Степанівна
    22. Швець Анна Борисівна
    23. Яструб Віталій Михайлович

    7(11)-Б, куратор – Гловацька Людмила Василівна

    1. Антосів Назарій Васильович
    2. Берегуля Юрій Русланович
    3. Бойко Тетяна Григорівна
    4. Брухаль Богдан Андрійович
    5. Гремента Олена Євгенівна
    6. Гузюк Лілія Володимирівна
    7. Мазурака Роман Богданович
    8. Савуляк Галина Романівна
    9. Семканич Андрій Вікторович
    10. Суля Вальмір Ганійович
    11. Сухорука Євгенія Ярославівна
    12. Тарнавський Андрій Олегович
    13. Улицька Ірина Богданівна
    14. Якубович Віталій Петрович
     

  • 2012-2013 н.р.

    7(11)-А, куратор – Онишкевич Лора Петрівна
    1. Бойко Вадим Павлович
    2. Бойко Віталій Павлович
    3. Ващук Михайло Олександрович
    4. Вус Наталія Ігорівна
    5. Гануляк Володимир Романович
    6. Гулавська Юлія Вікторівна
    7. Жеруха Петро Юрійович
    8. Канівець Анна Григорівна
    9. Карпишин Михайло Васильович
    10. Кречківський Олексій Іванович
    11. Кукоба Катерина Юріївна
    12. Кухта Ольга Ігорівна
    13. Левко Любов Ігорівна
    14. Лучко Іван Романович
    15. Максимець Богдан Андрійович
    16. Макутра Василь Петрович
    17. Матюх Зоряна Володимирівна
    18. Меда Віталій Юрійович
    19. Микита Ольга Ігорівна
    20. Налесник Дмитро Васильович
    21. Пахолок Володимир Ігорович
    22. Пеленьо Уляна Сергіївна
    23. Побяржин Богдан Васильович
    24. Роїк Поліна Анатоліївна
    25. Санін Юрій Сергійович
    26. Сенюк Юрій Романович
    27. Скробач Роман Любомирович
    28. Таран Дмитро Йосипович
    29. Хомик Михайло Володимирович
    7(11)-Б, куратор – Войтків Олена Романівна
    1. Абрамчук Ганна Олегівна
    2. Бабенко Тарас Ігорович
    3. Березовська Анна Олексіївна
    4. Войтків Роман Ігорович
    5. Грева Роман Ігорович
    6. Заєць Микола Миколайович
    7. Костюк Аліна Володимирівна
    8. Мельник Микола Іванович
    9. Наконечний Василь Ярославович
    10. Ярмола Тетяна Володимирівна
    7(11)-В, куратор – Холонівська Ірина Леонтіївна
    1. Антосів Христина Василівна
    2. Буй Наталія Ігорівна
    3. Головенко Павло Миколайович
    4. Голузінець Анастасія Ігорівна
    5. Гончарук Яна Олегівна
    6. Гричанник Ігор Романович
    7. Дрізд Анжеліка Миколаївна
    8. Дячук Анастасія Сергіївна
    9. Качоровський Максим Борисович
    10. Крук Василь Володимирович
    11. Лазар Олена Олегівна
    12. Лещишин Андрій Романович
    13. Маланчук Марія Володимирівна
    14. Марчук Руслан Михайлович
    15. Матлах Мар'яна Олександрівна
    16. Мойко Віталій Олегович
    17. Пертак Юлія Володимирівна
    18. Пончка Ольга Ігорівна
    19. Пташник Максим Олегович
    20. Ребець Роман Ярославович
    21. Савенко Олександр Володимирович
    22. Сенишин Соломія Ярославівна
    23. Сіренко Юлія Юріївна
    24. Сталовєров Олександр Віталійович
    25. Торопова Наталія Володимирівна
    26. Шмакова Марія Володимирівна
    27. Ярема Назарій Петрович
    28. Ярицький Тарас Ігорович
     

  • 2011-2012 н.р.

    7(11)-А, куратор – Кузьма Леся Богданівна
    1. Бутрин Тетяна Ігорівна
    2. Васькевич Лілія Андріївна
    3. Волянюк Яків В'ячеславович
    4. Гриб Мар'яна Вікторівна
    5. Дудик Павло Романович
    6. Казібрід Тетяна Олегівна
    7. Кіт Андрій Миколайович
    8. Кравчук Тетяна Русланівна
    9. Мазур Всеволод Олегович
    10. Павліш Олена Ігорівна
    11. Палагнюк Ольга Ігорівна
    12. Пилип Руслан Володимирович
    13. Родіонова Ірина Олексіївна
    14. Романів Юрій Романович
    15. Серватяк Ольга Олександрівна
    16. Троць Анна Володимирівна
    17. Холонівський Роман Богданович
    18. Чікало Ігор Володимирович
    19. Чорна Надія Юріївна
    20. Яремкович Степан Володимирович
    21. Яремчук Галина Іванівна
     
    7(11)-Б, куратор – Наконечна Галина Степанівна
    1. Буркало Ірина Андріївна
    2. Бурцева Анастасія Вадимівна
    3. Вознюк Анастасія Андріївна
    4. Гулай Вікторія Ігорівна
    5. Задолинний Роман Михайлович
    6. Кравець Софія Ярославівна
    7. Лесьо Лілія Дмитрівна
    8. Мойсак Надія Богданівна
    9. Перепелиця Тетяна Вадимівна
    10. Романчук Павло Вадимович
    11. Росаловський Станіслав Миколайович
    12. Сичак Оксана Олександрівна
    13. Сітка Роман Романович
    14. Слободенюк Єлизавета Віталіївна
    15. Суханов Максим Олександрович
    16. Тарасюк Микола Миколайович
    17. Тимосевич Софія Вікторівна
    7(11)-В, куратор – Півчук Тетяна Петрівна
    1. Барановська Софія Василівна
    2. Береза Ольга Володимирівна
    3. Бойко Марта Борисівна
    4. Будзан Володимир Іванович
    5. Булавка Анастасія Олександрівна
    6. Василевич Лілія Євгенівна
    7. Ващук Анастасія Олександрівна
    8. Гейда Соломія В'ячеславівна
    9. Глушко Роман Іванович
    10. Гоголь Владислав Володимирович
    11. Горобцов Олександр Борисович
    12. Зубачик Оксана Михайлівна
    13. Качкусь Володимир Володимирович
    14. Кочайдовський Віталій Петрович
    15. Красько Наталія Юріївна
    16. Лесик Володимир Ярославович
    17. Лівада Неля Павлівна
    18. Луговий Володимир Тарасович
    19. Мазур Віра Миколаївна
    20. Миронова Ірина Сергіївна
    21. Музика Мар'яна Олегівна
    22. Петришин Наталія Андріївна
    23. Романчук Володимир Ігорович
    24. Сірко Олег Олександрович
    25. Сопівник Роман Богданович
    26. Турчин Юрій Олегович
    27. Шарагова Віта Русланівна
    28. Яцюх Анна Віталіївна
     

  • 2010-2011 н.р.

    7(11) клас, куратор – Дудар Ірина Йосипівна

    1. Андрущак Алла Володимирівна
    2. Батир Ольга Василівна
    3. Безніско Ярема Яремович
    4. Васильків Андрій Володимирович
    5. Вацло Віталій Віталійович
    6. Войнаровська Ірина Вікторівна
    7. Гайдюк Марія Петрівна
    8. Голота Тарас Сергійович
    9. Заблоцький Михайло Миронович
    10. Залозний Іван Олегович
    11. Капінос Марія Вікторівна
    12. Кузьма Ольга Володимирівна
    13. Лень Юрій Сергійович
    14. Личак Олег Васильович
    15. Манчур Назар Михайлович
    16. Налесник Юлія Василівна
    17. Панасюк Анна Юріївна
    18. Пахолок Роман Ігорович
    19. Поляк Тарас Миколайович
    20. Поремський Олег Володимирович
    21. Савуляк Роман Романович
    22. Скробач Соломія Любомирівна
    23. Сухарь Роман Вікторович
    24. Сухорука Наталія Ярославівна
    25. Турко Анастасія Василівна
    26. Чиж Роман Михайлович

  • 2009-2010 н.р.

    7(11)-А, куратор – Бондар Любов Деонізіївна
    1. Багнюк Світлана Богданівна
    2. Барановська Христина Василівна
    3. Білик Ігор Володимирович
    4. Бойко Анатолій Павлович
    5. Ваврук Юрій Юрійович
    6. Гільжинська Іванна Володимирівна
    7. Гут Ігор Миколайович
    8. Дікальчук Олена Володимирівна
    9. Дмитрук Софія Романівна
    10. Закала Христина Василівна
    11. Збежховська Уляна Романівна
    12. Зіньків Олесь Миколайович
    13. Кузьма Святослав Володимирович
    14. Кушнір Мар'ян Вікторович
    15. Мигаль Уляна Степанівна
    16. Наконечний Андрій Михайлович
    17. Орищак Ірина Михайлівна
    18. Пелех Андрій Володимирович
    19. Саніна Анна Сергіївна
    20. Солган Наталія Олександрівна
    21. Стельмах Олег Романович
    22. Турун Наталія Віталіївна
    23. Харук Володимир Ярославович
    24. Ходченко Ганна Вікторівна
    25. Шевчук Соломія Зіновіївна
    26. Яремчук Роман Іванович
    7(11)-Б, куратор – Горошко Марія Богданівна
    1. Бендзяк Анастасія Андріївна
    2. Бідун Василь Михайлович
    3. Блистів Мар'яна Михайлівна
    4. Борейко Юрій Васильович
    5. Войтович Андрій Ігорович
    6. Доліновська Мирослава Богданівна
    7. Жигайло Наталія Вікторівна
    8. Заяць Ольга Ігорівна
    9. Карабін Вікторія Володимирівна
    10. Коваль Назарій Васильович
    11. Костюк Юрій Романович
    12. Марущак Катерина Олександрівна
    13. Марцінковська Соломія Олегівна
    14. Павліш Богдан Ігорович
    15. Салань Наталія Володимирівна
    16. Сидор Мар'ян Степанович
    17. Станасюк Ольга Романівна
    18. Сторощук Олеся Андріївна
    19. Суплікевич Володимир Богданович
    20. Сухаревич Андрій Ігорович
    21. Татохін Олександр Юрійович
    22. Тиха Анастасія Анатоліївна
    23. Торопова Анастасія Володимирівна
    24. Турчин Олександр Олегович
    25. Фарина Оксана Вікторівна
    26. Шиба Іван Іванович
    27. Югач Олена Сергіївна
    28. Ярмушинська Оксана
     

  • 2008-2009 н.р.

    7(11)-А куратор – Лотоцька Марія Олександрівна
    1. Алєксєєв Олександр Вікторович
    2. Вацло Христина Віталіївна
    3. Гмерницька Оксана Іванівна
    4. Гнатів Христина Романівна
    5. Гукалюк Христина Богданівна
    6. Данилів Оксана Ігорівна
    7. Дячок Юлія Юріївна
    8. Захарук Ірина Іванівна
    9. Ільницький Іван Володимирович
    10. Ковальовська Ірина Ігорівна
    11. Косюта Микола Володимирович
    12. Лозова Катерина Миронівна
    13. Лопушанський Дмитро Вікторович
    14. Мазурака Ольга Богданівна
    15. Маркевич Мар'яна Ярославівна
    16. Маркович Марія Володимирівна
    17. Муж Павло Олегович
    18. Наконечний Василь Михайлович
    19. Наливайко Анна Романівна
    20. Нечипорук Олексій Олександрович
    21. Пігура Оксана Миколаївна
    22. Поліщук Мар'яна Олександрівна
    23. Птушечкіна Єлизавета Михайлівна
    24. Різник Наталія Богданівна
    25. Самарчук Сергій Олександрович
    26. Турко Андрій Васильович
    27. Чорна Олена Юріївна
    7(11)-Б  куратор – Луцик Ольга Миколаївна
    1. Березяк Андрій Володимирович
    2. Бродюк Наталія Павлівна
    3. Василенко Юрій Миколайович
    4. Васильків Роман Володимирович
    5. Воронцова Катерина Олексіївна
    6. Доскоч Ольга Петрівна
    7. Колівашко Святослав Ярославович
    8. Кулик Вероніка Віталіївна
    9. Лапотко Христина Леонідіївна
    10. Литвинчук Богдан Іванович
    11. Онишко Андрій Дмитрович
    12. Піньковська Христина Ігорівна
    13. Савчук Марія Ярославівна
    14. Сиділо Любомир Романович
    15. Синяк Роман Іванович
    16. Суля Наіля Гані
    17. Тюкіна Тетяна Олександрівна
    18. Цабан Володимир Ярославович
    7(11)-В куратор – Сторощук Любов Григорівна
    1. Берегуля Андрій Русланович
    2. Більчук Наталія Олегівна
    3. Вітик Тетяна Володимирівна
    4. Гелетчак Галина Ярославівна
    5. Горошко Ірина Ігорівна
    6. Гупало Ганна Андріївна
    7. Доліновська Наталія Богданівна
    8. Жеруха Віталій Сергійович
    9. Зілінська Інна Ігорівна
    10. Івашків Софія Михайлівна
    11. Корнатовський Ігор Михайлович
    12. Коцечко Тарас Олександрович
    13. Кузьменко Андрій Олександрович
    14. Марців Юрій Володимирович
    15. Мигаль Марія Володимирівна
    16. Наумко Ярослав Степанович
    17. Семак Павло Миколайович
    18. Спільник Вероніка Анатоліївна
    19. Терефельська Ольга Олександрівна
     

  • 2007-2008 н.р.

    7(11)-А куратор – Гречук Марія Степанівна
    1. Андріанова Тетяна Юріївна
    2. Білань Ярослав Юрійович
    3. Войнаровський Тарас Вікторович
    4. Гіль Назар Вікторович
    5. Гладкий Віталій Віталійович
    6. Голуб Ірина Василівна
    7. Данилів Юрій Ігорович
    8. Ігнатьєв Віктор Сергійович
    9. Канюка Ірина Володимирівна
    10. Колодій Ігор Миколайович
    11. Корольов Олександр Рувимович
    12. Кочайдовський Мар'ян Петрович
    13. Кравець Андрій Володимирович
    14. Кушпіт Тарас Володимирович
    15. Левус Назар Мар'янович
    16. Матвійчук Ольга Богданівна
    17. Писанчин Тарас Васильович
    18. Сава Ярослав Ярославович
    19. Смолярчук Мар'яна Олександрівна
    20. Сопівник Уляна Богданівна
    21. Федунець Юлія Ігорівна
    22. Шевчук Василь Вікторович
    23. Ярцев Віктор Андрійович
    7(11)-Б куратор – Шаршакова Маріанна Олександрівна
    1. Барчук Андрій Богданович
    2. Більський Віктор Романович
    3. Будкова Тамара Олексіївна
    4. Власюк Олексій Миколайович
    5. Гук Володимир Олександрович
    6. Дяків Галина Володимирівна
    7. Зубачик Тарас Михайлович
    8. Камінський Роман Михайлович
    9. Кравець Оксана Миколаївна
    10. Леськів Оксана Олегівна
    11. Луцик Максим Володимирович
    12. Луцюк Марія Вікторівна
    13. Печера Віктор Вікторович
    14. Тхір Тарас Ігорович
    15. Федів Вікторія Олександрівна
    16. Штай Юлія Ігорівна
    7(11)-В куратор – Захарків Світлана Тимофіївна
    1. Бондар Тарас Васильович
    2. Бруцяк Вікторія Степанівна
    3. Верхозіна Христина Сергіївна
    4. Волошин Юлія Василівна
    5. Гульгун Юрій Олегович
    6. Данилів Станіслав Юрійович
    7. Дишкант Василь Степанович
    8. Жигайло Христина Вікторівна
    9. Калимон Юрій Іванович
    10. Карчевський Іван Григорович
    11. Король Олег Ігорович
    12. Лакизюк Юлія Олегівна
    13. Марцинюк Леся Петрівна
    14. Матронін Юрій Олександрович
    15. Мороз Маріанна Петрівна
    16. Прибула Христина Ігорівна
    17. Пудерак Олександр Богданович
    18. Шостак Лілія Ігорівна
     

  • 2006-2007 н.р.

    7(11)-А куратор - Цицик Любов Євгенівна
    1. Антоніщак Ольга Василівна
    2. Балацька Ірина Романівна
    3. Бомко Кристина Володимирівна
    4. Василько Тарас Васильович
    5. Волох Юрій Андрійович
    6. Гаврилюк Аліна Анатоліївна
    7. Голінчак Ірина Володимирівна
    8. Гоневич Мар’яна Степанівна
    9. Горин Оксана Іванівна
    10. Горошко Богдан Ігорович
    11. Гудко Юрій олегович
    12. Демчишин Андрій Володимирович
    13. Захзарук Христина Іванівна
    14. Кващишин Сергій Мколайович
    15. Кокуть Ірина Богданівна
    16. Лещишин Тарас Романович
    17. Минченко Ірина Анатоліївна
    18. Палаш Євгенія Олександрівна
    19. Перевізник Юлія Романівна
    20. Різник Віталій Богданович
    21. Середницький Богдан Анатолійович
    22. Хомик Катерина Володимирівна
    23. Царик Ірина Ігорівна
    24. Чуба Микала Вікторович
    7(11)-Б куратор - Нечипорук Людмила Василівна
    1. Атаманюк Аліса олегівна
    2. Бойко Юлія Павлівна
    3. Бас Алла Леонідівна
    4. Гриньків Іван Михайлович
    5. Кожемяко Сергій Анатольович
    6. Кравчук Оксана Петрівна
    7. Льода Мар’яна Петрівна
    8. Макарчук Алла Олександрівна
    9. Маркевич Мар’яна Іванівна
    10. Мигаль Ірина Петрівна
    11. Моденко Сергій Анатолійович
    12. Наконечний Ярослав Іванович
    13. Наумко Ольга Степанівна
    14. Николаюк Наталія Миколаївна
    15. Тарасюк Оля Миколаївна
    16. Ткаченко Максим Геннадійович
    7(11)-В куратор - Левус Олександра Іванівна
    1. Бабій Валентина Іванівна
    2. Бабіцька Вікторія Сергіївна
    3. Горбань Ганна Ярославівна
    4. Грицюк Надія Миколаївна
    5. Дорош Андрій Андрійович
    6. Єфімчук Валерій Васильович
    7. Жеребецька Мар’яна Степанівна
    8. Земницька Надія Миколаївна
    9. Іванців Юлія Тарасівна
    10. Кантор Христина Юріївна
    11. Карабін Емілія Володимирівна
    12. Комарчин Світлана Володимирівна
    13. Кривецький Ігор Олегович
    14. Кудик Ольга Андріївна
    15. Кущенко Галина Вікторівна
    16. Левочко Тетяна Василівна
    17. Лесик Ольга Ярославівна
    18. Луцишин Марина Іванівна
    19. Малиш Ольга Петрівна
    20. Марченко Юлія Євгенівна
    21. Медведенко Ірина Сергіївна
    22. Медулич Уляна Василівна
    23. Петренко Олег Михайлович
    24. Романик Зоряна Романівна
    25. Свистільник Володимир Андрійович
    26. Сидоренко Дмитро Валерійович
    27. Сольська Ганна Василівна
    28. Швайківський Андрій Володимирович
    29. Якубович Юрій Петрович
     

  • 2005-2006 н.р.

    7(11)-А, куратор - Онишкевич Лора Петрівна
    1. Белуха Владислав Павлович
    2. Васильків Віра Володимирівна
    3. Васильків Надія Володимирівна
    4. Войнаровський Ян Вікторович
    5. Грицько Назар Тарасович
    6. Гукалюк Роман Богданович
    7. Гутик Віталій Сергійович
    8. Дзіндзілевич Андрій Михайлович
    9. Дзюба Галина Миколаївна
    10. Дорош Оксана Андріївна
    11. Канюка Андрій Володимирович
    12. Колосовський Олександр Сергійович
    13. Коцечко Євгеній Олександрович
    14. Кушпіт Роман Володимирович
    15. Лакизюк Вікторія Олегівна
    16. Луцик Надія Степанівна
    17. Мальцев Сергій Володимирович
    18. Мельник Богдан Андрійович
    19. Нога Галина Василівна
    20. Осередчук Тарас Миронович
    21. Павлова Анна Миколаївна
    22. Радкевич Світлана Анатоліївна
    23. Солощенко КатеринаЄвгенівна
    24. Стасюк Наталія Ігорівна
    25. Стельмах Наталія Романівна
    26. Філатов Федір Олександрович
    27. Чепіль Юлія Романівна
    28. Чоп Галина Зіновіївна
    29. Шийка Микола Андрійович
    7(11)-Б, куратор Кривцун (Владика) Галина Богданівна
    1. Анісімова Орина Юріївна
    2. Беспалько Максим Миколайович
    3. Гнатів тетяна романівна
    4. Головенко Валентин Миколайович
    5. Горбай Оксана Олегівна
    6. Грещук Оксана Петрівна
    7. Гура Тарас Богданович
    8. Запісоцька Оксана Іванівна
    9. Клемба Діана Сергіївна
    10. Клибус Ірина Володимирівна
    11. Парфенюк Марія Вікторівна
    12. Порада оксана Василівна
    13. Савіцький Назарій Богданович
    14. Сіоьвестр Ірина Миколаївна
    15. Третихліб Людмила Степанівна
    16. Ярема Василь Петрович
    17. Яриш Оксана Ігорівна
    7(11)-В, куратор - Холонівська Ірина Леонтіївна
    1. Балахонова Ірина Вікторівна
    2. Войценко Костянтин Іванович
    3. Ворощук Олександр Миколайович
    4. Гаврилюк Христина Богданівна
    5. Дашкевич Тарас Васильович
    6. Дружицька Катерина Володимирівна
    7. Дудак Людмила Сергіївна
    8. Жуковський Роман Володимирович
    9. Іщак Іван Ігорович
    10. Комарчин Ольга Володимирівна
    11. Макух Христина Іванівна
    12. Москальов Володимир Олегович
    13. Паньків Оксана Михайлівна
    14. Родін Оксана Михайлівна
    15. Романчук Андрій Ігорович
    16. Сак Юрій Петрович
    17. Смалюк Тетяна Вікторівна
    18. Сторощук Світлана Андріївна
    19. Ткачук Олександр Олександрович
    20. Фарина Ігор Петрович
    21. Шевченко Ірина Юріївна
    22. Щегель Наталія Володимирівна
    23. Яремко Ольга Анатоліївна
     

  • 2004-2005 н.р.

    7(11)-А, куратор - Півчук Тетяна Петрівна
    1. Антоніщак Людмила Василівна
    2. Бродюк Тарас Павлович
    3. Вітик Олена Миколаївна
    4. Голод Наталія Олександрівна
    5. Дроздовський Ігор Андрійович
    6. Дружицький Андрій Володимирович
    7. Заєць Оксана Миколаївна
    8. Ільчина Ірина Володимирівна
    9. Карачун Андрій Олегович
    10. Кравець Назар Ярославович
    11. Кудик Тетяна Андріївна
    12. Курівчак Володимир Петрович
    13. Маланяк Надія Іванівна
    14. Олійник Ігор Петрович
    15. Самчук Павло Олександрович
    16. Сидорчук Василь Олександрович
    17. Сольський Іван Васильович
    18. Сташкевич Тарас Орестович
    19. Стрілецька Юлія Ігорівна
    20. Трачук Сергій Володимирович
    21. Чернобай Юрій Станіславович
    22. Шиманова Юлія Володимирівна
    23. Янкович Сергій Ігорович
    7(11)-Б, куратор - Ващук Ольга Іванівна
    1. Ананчик Сергій Віталійович
    2. Антонова Олена Валеріївна
    3. Боковець Артем Васильович
    4. Белянкін Роман Сергійович
    5. Вишумірський Юрій Володимирович
    6. Вітюк Наталія Петрівна
    7. Галатюк Вікторія Вікторівна
    8. Грабовська Наталія Андріївна
    9. Данилюк Володимир Романович
    10. Зінько Оксана Богданівна
    11. Левицька Мар’яна Ярославівна
    12. Матлах Ольга Олександрівна
    13. Меда Ірина Василівна
    14. Медулич Вікторія Василівна
    15. Мельник Петро Степанович
    16. Моравець Ганна Михайлівна
    17. Обремська Олена Віталіївна
    18. Притула Владислав Володимирович
    19. Романик Наталія Михайлівна
    20. Салань Марта Юріївна
    21. Сковрон Христина Іванівна
    22. Турко Андрій Григорович
    23. Шипот Олександр Володимирович
    24. Шпунтова Анна Сергіївна
    25. Щурко Марія Михайлівна
    7(11)-В, куратор - Плитяк Оксана Ярославівна
    1. Берсеньов Вадим Олександрович
    2. Богданов Рінат Ільдарович
    3. Буланенко Тетяна Володимирівна
    4. Василенко Ірина Миколаївна
    5. Ватагович Олена Володимирівна
    6. Власюк Олександр Валерійович
    7. Горбай Богдан Олегович
    8. Гут Вікторія Миколаївна
    9. Долинська Ірина Володимирівна
    10. Змій Наталія Олегівна
    11. Кожемяко Андрій Анатолійович
    12. Колівошка Алла Ярославівна
    13. Копилова Аліна Володимирівна
    14. Кравець Наталія Миколаївна
    15. Крат Микола Валерійович
    16. Ласкін Олександр Дмитрович
    17. Нечипорук Людмила Юріївна
    18. Тікот Ольга Валеріївна
    19. Товарницька Олена Олегівна
    20. Чорняк Микола Дмитрович
    21. Шаповал Володимир Сергійович
    22. Юськевич Валентина Володимирівна
     

  • 2003-2004 н.р.

    11-А, класний керівник - Дудар Ірина Йосипівна
     
    1. Алєксєєв Денис Вікторович
    2. Борова Ольга Степанівна
    3. Вадрус Андрій Ярославович
    4. Возняк Ірина Володимирівна
    5. Гаран Павло Ярославович
    6. Зинчак Ігор Ярославович
    7. Касій Ірина Володимирівна
    8. Катерина Ольга Володимирівна
    9. Гордієнко Захар Олександрович
    10. Когут Юлія Ігорівна
    11. Кормуш Юрій Ігорович
    12. Мазур Ігор Олегович
    13. Пелип Юлія Григорівна
    14. Поліха Руслан Володимирович
    15. Салюк Ігор Іванович
    16. Славич Аліна Мар’янівна
    17. Сливка Олександр Володимирович
    18. Слюзар Олександр Віталійович
    19. Харук Михайло Васильович
    20. Чигила Роман Ігорович
    21. Шабля Роман Володимирович
    22. Шевченко Тетяна Юріївна
    23. Куриляк Олексій Миколайович
    11-Б, класний керівник - Войценко Олена Анатоліївна
    1. Антоненко Андрій Валерійович
    2. Білецька Ольга Богданівна
    3. Блажко Тетяна Василівна
    4. Богдан Оксана Анатоліївна
    5. Бондар Павло Ярославович
    6. Будшмевський Олександр Володимирович
    7. Василишин Антоніна Романівна
    8. Головатий Сергій Ігорович
    9. Гриб Ірина Володимирівна
    10. Грицак Юлія Ігорівна
    11. Демчик Олександр Володимирович
    12. Заєць Мирослава Іванівна
    13. Заяць Надія Ігорівна
    14. Зінько Володимир Володимирович
    15. Козак Віктор Володимирович
    16. Колодій Христина Зіновіївна
    17. Королюк Андрій Миколайович
    18. Мальцев Олександр Сергійович
    19. Мельник Ольга Василівна
    20. Міловський Станіслав Олегович
    21. Новосад Віктор Миколайович
    22. Покоцький Ярослав Богданович
    23. Процик Андрій Миколайович
    24. Романик Юлія Михайлівна
    25. Смишляєва Лілія Олександрівна
    26. Солощенко Олена Євгеніївна
    27. Сторощук Ірина Ігорівна
    28. Токарєва Наталія Михайлівна
    29. Турко Володимир Ігорович
    30. Форлеївська Наталія Павлівна
    31. Шершень Наталія Сергіївна
     

  • 2002-2003 н.р.

    11-А, класний керівник - Бондар Любов Деонізіївна
    1. Ворона Володимир Зіновійович
    2. Гелетчак Володимир Ярославович
    3. Ільницький Андрій Володимирович
    4. Зубицька Ірина Василівна
    5. Калашніков Денис Степанович
    6. Канюка Олег Володимирович
    7. Кіщак Василь Іванович
    8. Козелко Михайло Андрійович
    9. Кокуть Юлія Богданівна
    10. Коляда Христина Петрівна
    11. Клуб Михайло Миронович
    12. Куксовський Андрій Юрійович
    13. Литвин Андрій Ярославович
    14. Луцик Вікторія Володимирівна
    15. Маник Наталія Йосипівна
    16. Москальова Ольга Олегівна
    17. Наквацька Наталія Ігорівна
    18. Нечипорук Софія Юріївна
    19. Панто Юлія Геннадіївна
    20. Пиріг Ірина Іванівна
    21. Притула Павло Володимирович
    22. Роль Андрій Семенович
    23. Солган Ігор Олександрович
    24. Слободенюк Михайло Анатолійович
    25. Стасюк Віктор Ігорович
    26. Третихліб Тетяна Степанівна
    27. Шарагов Дмитро Русланович
    11-Б, класний керівник - Скляренко Наталія Петрівна
     
    1. Білан Олена Володимирівна
    2. Білоус Володимир Ярославович
    3. Векленко Наталія Геннадіївна
    4. Волник Святослав Богданович
    5. Гнатів Ігор Миколайович
    6. Гупал Оксана Андріївна
    7. Жупко Олена Миколаївна
    8. Зубачик Лілія Михайлівна
    9. Каута Христина Ігорівна
    10. Кісіль Ірина Федорівна
    11. Кісіль Людмила Федорівна
    12. Коваль Христина Василівна
    13. Когут Галина Богданівна
    14. Лук’янчук Галина Володимирівна
    15. Луцик Володимир Степанович
    16. Панчишин Мар’яна Ярославівна
    17. Петришин Надія Іванівна
    18. Петрусь Галина Іванівна
    19. Поліщук Денис Олександрович
    20. Пясецька Ірина Сергіївна
    21. Сава Віктор Ярославович
    22. Смолярчук Ірина Олександрівна
    23. Середа Уляна Богданівна
    24. Теглівець Михайло Володимирович
    25. Теглівець Олеся Володимирівна
    26. Ходак Олександр Валерійович
    27. Шипот Юрій Володимирович
    28. Шкирінська Тетяна Федорівна
    29. Ялина Віктор Андрійович
    11-В, класний керівник - Бігун Світлана Євгеніївна
    1. Василишин Юлія Романівна
    2. Ігнатенко Олександр Валерійович
    3. Марич Любов Дмитрівна
    4. Мизюк Юрій Михайлович
    5. Мищишин Павло Ярославович
    6. Нурко Юрій Іванович
    7. Опульський Віталій Васильович
    8. Петречко Мирослава Ярославівна
    9. Рагеліс Павло Вікторович
    10. Різник Сергій Мирославович
    11. Савгар Роксолана Михайлівна
    12. Савгар Юлія Михайлівна
    13. Сатур Віталій Володимирович
    14. Смик Христина Ігорівна
    15. Троцько Світлана Богданівна
    16. Хвалібота Тетяна Вікторівна
    17. Шалай Віталій Миколайович
    18. Швайківська Світлана Володимирівна
     

  • 2001-2002 н.р.

    11-А, класний керівник - Папіж Марія Петрівна
    1. Аюпова Оксана Ільдусівна
    2. Балюк Ігор Петрович
    3. Бойчук Сергій Миколайович
    4. Бондар Наталія Ярославівна
    5. Браташ Галина Романівна
    6. Вітик Руслан Богданович
    7. Гулик Оксана Ігорівна
    8. Демченко Володимир Сергійович
    9. Захаров Роман Миколайович
    10. Кантор Ірина Юріївна
    11. Квірінг Олена Михайлівна
    12. Копетчак Андрій Зіновійович
    13. Крук Юрій Володимирович
    14. Легеза Ірина Сергіївна
    15. Ліщук Зоряна Олегівна
    16. Максимович Наталія Андріївна
    17. Мартиняк Віктор Андрійович
    18. Осередчук Андрій Миронович
    19. Павлівська Ольга Володимирівна
    20. Савка Ігор Васильович
    21. Стахів Андрій Тарасович
    22. Ференц Юлія Василівна
    23. Харук Олена Василівна
    24. Шнайдер Олександр Вікторович
    25. Якимчук Віталій Вікторович
    26. Ярема Максим Ярославович
    27. Шопяк Віталій Євгенович
    11-Б, класний керівник - Луцик Ольга Миколаївна
    1. Адамчук Павло Володимирович
    2. Бабич Олег Богданович
    3. Бойко Сергій Вікторович
    4. Борис Сергій Васильович
    5. Волянська Тетяна Павлівна
    6. Горощук Ірина Михайлівна
    7. Геворкян В’ячеслав Андрійович
    8. Гриців Ірина Дмитрівна
    9. Гутівський Богдан Миколайович
    10. Дах Ольга Василівна
    11. Демчук Тетяна Василівна
    12. Калітовський Тарас Володимирович
    13. Клим Ольга Володимирівна
    14. Когут Ольга Ярославівна
    15. Козюк Ірина Петрівна
    16. Кус Леся Іванівна
    17. Лісієнко Леся Іванівна
    18. Мельник Віталій Володимирович
    19. Пелипишин Світлана Михайлівна
    20. Плішко Тетяна Володимирівна
    21. Равлик Юрій Богданович
    22. Семененко Світлана Вікторівна
    23. Сидор Наталія Богданівна
    24. Скалецька Марія Ігорівна
    25. Стасюк Ольга Олександрійвна
    26. Степаник Ольга Зіновіївна
    27. Стех Ірина Василівна
    28. Труш Андрій Іванович
    29. Хірук В’ячеслав Анатолійович
    30. Цариковська Уляна Олександрівна
    31. Чапала Вікторія Георгіївна
    32. Шатохіна Олена Анатоліївна
    33. Шевчук Оксана Несторівна
    34. Юрків Ігор Романович
    11-В, класний керівник - Горошко Марія Богданівна
    1. Ваврович Оксана Василівна
    2. Вацяк Сергій Миколайович
    3. Войнаровський Павло Володимирович
    4. Гаврилюк Галина Богданівна
    5. Гайдучок Тетяна Степанівна
    6. Гільдова Ірина Олександрівна
    7. Данилюк Віталій Йосафатович
    8. Дзядик Роман Романович
    9. Заблоцький Іван Миронович
    10. Клебан Іван Іванович
    11. Криштоф Оксана Анатоліївна
    12. Кузів Сергій Михайлович
    13. Кулинич Світлана Михайлівна
    14. Лащівська Світлана Богданівна
    15. Лем Андрій Миколайович
    16. Лебідь Любов Василівна
    17. Лисак Ярослав Ігорович
    18. Лола Оксана Дмитрівна
    19. Моравель Зоряна Михайлівна
    20. Музика Сергій Ігорович
    21. Процик Галина Миколаївна
    22. Прочан Анжела Ігорівна
    23. Пура Наталія Іванівна
    24. Рагеліс Віктор Вікторович
    25. Рубаха Олександр Євгенович
    26. Світлик Яна Богданівна
    27. Степанків Назар Романович
    28. Цифір Мар’яна
    29. Чепа Юлія Ярославівна
    30. Чорна Оксана Іванівна
    31. Яцик Андрій Іванович
     

  • 2000-2001 н.р.

    11-А, класний керівник- Гречук Марія Степанівна
    1. Бакум Богдан Ігорович
    2. Богдан Олексій Петрович
    3. Штай Ірина Ігорівна
    4. Брановський Андрій Романович
    5. Василишин Віталій Іванович
    6. Войценко Анатолій Іванович
    7. Демчук Ілля Володимирович
    8. Дмитрук Оксана Василівна
    9. Долайчук Галина Іванівна
    10. Жовнірович Олександр Валерійович
    11. Касій Андрій Володимирович
    12. Копетчак Володимир Зіновійович
    13. Кулинич Оксана Ігорівна
    14. Левус Олег Мар’янович
    15. Савченко Ольга Юріївна
    16. Славич Ірина Мар’янівна
    17. Столярчук Тетяна Миколаївна
    18. Сторожук Віктор Володимирович
    19. Тимань Юрій Ігорович
    20. Шаповал Ярослав Володимирович
    21. Шиманова Ольга Володимирівна
    11-Б, класний керівник - Титерка Марія Михайлівна
    1. Белей Любов Василівна
    2. Блажко Надія Василівна
    3. Вітик Ірина Миколаївна
    4. Власюк Андрій Володимирович
    5. Голузинець Юрій Юрійович
    6. Григоренко Наталія Анатоліївна
    7. Грицюк Сергій Миколайович
    8. Длугош Ірина Петрівна
    9. Єфанова Світлана Валеріївна
    10. Козюка Ганна Олександрівна
    11. Кокуть Андрій Богданович
    12. Ліщук Вікторія Олегівна
    13. Липка Олег Володимирович
    14. Литвин Ірина Ярославівна
    15. Лотоцький Микола Миколайович
    16. Михайлишин Божена Геннадіївна
    17. Мудрик Ігор Петрович
    18. Наконечний Ігор Васильович
    19. Нурко Надія Іванівна
    20. Павлишин Іван Володимирович
    21. Ройко Ольга Ігорівна
    22. Сидоренко Наталія Валеріївна
    23. Сольська Мар’яна Михайлівна
    24. Федоренко Денис Віталійович
    25. Чернобай Андрій Станіславович
    26. Чорнобрива Маріанна Ярківна
    27. Юськевич Катерина Володимирівна
    28. Яник Олександр Михайлович
    11-В, класний керівник - Захарків Світлана Тимофіївна
    1. Ананьєва Світлана Юріївна
    2. Грухаль Мар’яна Любомирівна
    3. Демчик Євгеній Володимирович
    4. Демчук Василь Васильович
    5. Ковівчак Юлія Василівна
    6. Когут Ірина Ігорівна
    7. Кузьмик Світлана Зіновіївна
    8. Луцків Надія Григорівна
    9. Майкут Оксана Володимирівна
    10. Матвійчук Ольга Михайлівна
    11. Нагірний Андрій Ярославович
    12. Петришин Ірина Іванівна
    13. Романюк Роман Сергійович
    14. Скупка Мирослава Романівна
    15. Терешко Ірина Володимирівна
    16. Цибрій Олена Олександрівна
    17. Шкоропад Оксана Борисівна
    18. Щадило Андрій Васильович
     

  • 1999-2000 н.р.

    11-А, Левус Олександра Іванівна - куратор
    1. Гайдучик Валерій анатолійович
    2. Гончаров Андрій Петрович
    3. Гусар Уляна Ігорівна
    4. Даниленко Сергій Вікторович
    5. Дяченко Володимир Володимирович
    6. Заблоцький Тарас Миронович
    7. Захарків Андрій Михайлович
    8. Корпало Андрій Ігорович
    9. Коцюбка Наталія Ігорівна
    10. Кулинич Володимир Ігорович
    11. Наваловська Вікторія Валеріївна
    12. Пелех Любомир Павлович
    13. Плішко Юрій Володимирович
    14. Процик Роман Миколайович
    15. Рикмас Михайло Володимирович
    16. Степанюк Іван Володимирович
    17. Тетерко Тарас Володимирович
    18. Тимків Василь Михайлович
    19. Тиха Леся Дмитрівна
    20. Усачевський Василь Олександрович
    11-Б, Садова (Цвик) Олена Миколаївна - куратор
    1. Антонів Ігор Богданович
    2. Антонова Віта Валеріївна
    3. Бабич Тарас Богданович
    4. Беген Ірина Ярославівна
    5. Василишин Наталія Іванівна
    6. Вишумірський Олександр Володимирович
    7. Герман Катерина Іванівна
    8. Гнатів Марія Петрівна
    9. Грабовська Оксана Андріївна
    10. Гречух віталій Михайлович
    11. Гриньків Володимир Михайлович
    12. Грицина Тетяна Іванівна
    13. Груцька Марія Василівна
    14. дідусь руслан Йосипович
    15. Ділай Павло Петрович
    16. Жигайло Галина Іванівна
    17. Івасько Тетяна Василівна
    18. Костюк Ірина Степанівна
    19. Косяк Сергій Вікторович
    20. Крохмаль Наталія Богданівна
    21. Марущак Тетяна Олександрівна
    22. Олійник Любомир Михайлович
    23. ПетрусьІрина Іванівна
    24. Семак Ярина Ярославівна
    25. Тисовець Ірина Михайлівна
    26. Чукас Олена Анатоліївна
    27. Юшков Андрій Володимирович
    28. Ярмола Роман Володимирович
    11-В, Вернигора (Кісик) Ганна Михайлівна
     
    1. Білецька Наталія Володимирівна
    2. Гільдова Тетяна Олександрівна
    3. Заболотний Іван Володимирович
    4. Заморило Оксана Ігорівна
    5. Кісіль Андрій Федорович
    6. Клімак Ольга Володимирівна
    7. Ковальчук Антоніна Олександрівна
    8. Козюк Мар’ян Петрович
    9. Кулинич Марія Василівна
    10. Кутенкова Ірина Сергіївна
    11. Кучма Оксана Романівна
    12. Малиш Роман Петрович
    13. Мизюк Наталія Михайлівна
    14. Пацула Андрій Вікторович
    15. Полєтуха Роман Олександрович
    16. Потанич Олеся Василівна
    17. Сташкевич Ірина Орестівна
    18. Сухар роман Сергійович
    19. Тимань Галина Ігорівна
    20. Товарницька Мар’яна Зіновіївна
    21. Троцько марія Богданівна
    22. Федоренко Катерина Віталіївна
    23. Шабля Оксана Володимирівна
    24. Шевчук Світлана Вікторівна
    25. Ярема Тетяна Петрівна
     

  • 1998-1999 н.р.

    11-А, Титерка Марія Михайлівна – класний керівник
    1. Горбатюк Артур Сергійович
    2. Гречук Богдан Ігорович
    3. Гривко Віталій Юрійович
    4. Григулич Микола Михайлович
    5. Гусар Роман Ігорович
    6. дідусь Галина Йосипівна
    7. Зузак Наталія Вірославівна
    8. Кокуть Вадим Богданович
    9. Коретчук галина Богданівна
    10. Котула Любов Ярославівна
    11. Котула Надія Ярославівна
    12. Мицька Оксана Євгенівна
    13. Ніколаєва Оксана Валеріївна
    14. П’ятничко Дмитро Володимирович
    15. Пилипів Уляна Ярославівна
    16. Пістонова Ольга Олександрівна
    17. Пожар Оксана Лонгінівна
    18. Покоцька Оксана Богданівна
    19. Римар Ірина Ярославівна
    20. Різник Василь Мирославович
    21. Ролюк Сергій Леонідович
    22. Сливка Світлана Володимирівна
    23. Стойко Ельвіра Степанівна
    24. Уліцький Юрій Степанович
    25. Федюра Ірина Михайлівна
    26. Чудійович Уляна Ігорівна
    27. Шевчик Тетяна Володимирівна
    28. Ярема Віталій Ярославович
    11-Б, Шпакевич Світлана Броніславівна – класний керівник
    1. Бонтар Денис Володимирович
    2. Вашків Наталія Григорівна
    3. Вишневська Вікторія Володимирівна
    4. Вітряк Олександр Володимирович
    5. Воденніков Віталій Олександрович
    6. Гриб Наталія Володимирівна
    7. Демчук Ярослав Васильович
    8. Дячук Андрій Миколайович
    9. Заєць Володимир Миколайович
    10. Квастіані Марія Валеріївна
    11. Кисіль Ольга Михайлівна
    12. Коляда Андрій Степанович
    13. Лахман Тарас Володимирович
    14. Легенюк Юлія Степанівна
    15. Липянський Віктор Валерійович
    16. Маланяк Роман Іванович
    17. Опульська Ольга Василівна
    18. Пастух Ольга Романівна
    19. Петрів Петро Ярославович
    20. Протопопов Віктор Михайлович
    21. Свистун Олена Василівна
    22. Сербенська Олена Володимирівна
    23. Середюк Ірина Михайлівна
    24. Скалецька Ольга Ігорівна
    25. Слимак Ольга Павлівна
    26. Усенко Ганна Олександрівна
    27. Федоришин Степан Богданович
    28. Худик Мар’ян Володимирович
    29. Швайка Наталія Володимирівна
     

  • 1997-1998 н.р.

    11-А, Богдан Марія Іванівна – класний керівник
    1. Васьків Геннадій Володимирович
    2. Возняк Петро Васильович
    3. Волобуєв Сергій Анатолійович
    4. Гейко Андрій Олегович
    5. Грабовський Василь Ярославович
    6. Дрозд Юрій Олександрович
    7. Коваль Ольга Богданівна
    8. Кожемяко Любов Володимирівна
    9. Крук Віталій Володимирович
    10. Матвійчук Андрій Богданович
    11. Медведюк Леся Анатоліївна
    12. Пелик Наталія Михайлівна
    13. Прокопик Микола Антонович
    14. Роль Ольга Семенівна
    15. Романів Ірина Михайлівна
    16. Романчук Василь Іванович
    17. Самчук Інна Олександрівна
    18. Солоха Павло Григорович
    19. Харук Леонід Васильович
    11-Б, Півчук Тетяна Петрівна – класний керівник
    1. Авер’янов Артем Володимирович
    2. Ананьєв Ярслав Юрійович
    3. Бриль Марія Богданівна
    4. Воротньов Ігор Іванович
    5. Глодна Оксана Миколаївна
    6. Гуменюк Ігор Васильович
    7. Збишко Андрій Ярославович
    8. Ковальська Надія Володимирівна
    9. Ковальчук Віталій Вікторович
    10. Лакомська Юлія Володимирівна
    11. Люшик Володимир Вікторович
    12. Марченко Людмила Віталіївна
    13. Мельник Ольга Михайлівна
    14. Михайлевська Ірина Ігорівна
    15. Монченко Олександр Сергійович
    16. Мудрик Орест Володимирович
    17. Одрежівська Ірина Степанівна
    18. Панчишин Марта Ярославівна
    19. Свирид Андрій Петрович
    20. Соколова Ірина Володимрівна
    21. Сольська Ольга Михайлівна
    22. Стадник Ольга Петрівна
    23. Степанків Тарас Романович
    24. Стецьків Володимир Ігорович
    25. Холодняк Наталія Миколаївна
    26. Чайковська Людмила Василівна
    27. Шульган Наталія Павлівна
    28. Шульган Світлана Павлівна
    29. Шутовська Людмила Олександрівна
     

  • 1996-1997 н.р.

    11-А, Киричук Надія Іванівна – класний керівник
    1. Білан Олег Володимирович
    2. Бутинець Лариса Михайлівна
    3. Гаврилюк Юрій Зіновійович
    4. Гамаль Олена Михайлівна
    5. Гордейчук Оксана Володимирівна
    6. Готюк Сергій Віталійович
    7. Зузак Сергій Вірославович
    8. Киричук анна Олександрівна
    9. Кондратюк Сергій Ігорович
    10. Кузнєцова Наталія Володимирівна
    11. Лола Орися Дмитрівна
    12. Маслюк Наталія Петрівна
    13. Мельник Юрій Михайлович
    14. Покоцька Ганна Богданівна
    15. Редька Юрій Євгенович
    16. Сковрон Ігор Володимирович
    17. Тишко Ірина Василівна
    18. Фулітка Юлія Василівна
    19. Цьоша Олександр Богданович
    11-Б, Гойдало Галина Михайлівна – класний керівник
    1. Антоненко Петро Павлович
    2. Гойдало Олексій Євгенович
    3. Гук Михайло Михайлович
    4. Дацюк Віктор Васильович
    5. Дзюба Оксана Іванівна
    6. Довгайчук Надія Миколаївна
    7. Зінько Віталій Володимирович
    8. Ілечко Наталія Іванівна
    9. Кірик Тетяна Степанівна
    10. Крисько Іван Ярославович
    11. Макара Ірина Вікторівна
    12. Матвіїв Лілія Іванівна
    13. Мудрик Галина Петрівна
    14. Політило Андрій Васильович
    15. Просецька Ірина Романівна
    16. Радюк Михайло Михайлович
    17. Свистун Ірина Андріївна
    18. Скороход Сергій Володимирович
    19. Слюбоденюк Віктор Анатолійович
    20. Усенко Павло Олександрович
    21. Хмара Віталій Григорович
    22. Худик Оксана Володимирівна
    23. Шевчук Наталія Євгенівна
     

  • 1995-1996 н.р.

    11-А, Заманягре Феофана Нікандрівна – класний керівник
    1. Балко Олександр Богданович
    2. Біда Костянтин Михайлович
    3. Гончаров Василь Петрович
    4. Демендьєва Тетяна Юріївна
    5. Дуда Андрій Степанович
    6. Задолинний Михайло Ярославович
    7. Корпало Василь Ігорович
    8. Курило Юлія Ярославівна
    9. Мандрика Неля Володимирівна
    10. Мизюк Марія Миронівна
    11. Олійник Зоряна Василівна
    12. Пількевич Лариса Мечиславівна
    13. Савка Роман Васильович
    14. Сало Олеся Дем’янівна
    15. Свистун Людмила Василівна
    16. Смаль Світлана Миколаївна
    17. Ступницька Марія Орестівна
    18. Фаїк Михайло Павлович
    19. Харламова Людмила Георгіївна
    20. Ципаренко Володимир Миколайович
    21. Шиш Світлана Павлівна
    11-Б, Скляренко Наталія Петрівна – класний керівник
    1. Борис Олег Васильович
    2. Гаврада Ігор Іванович
    3. Камінський Олександр Богданович
    4. Качан Наталія Юріївна
    5. Косяк Андрій Вікторович
    6. Кошла Тетяна Богданівна
    7. Криштоф Ростислав Степанович
    8. М’яновський Ігор Петрович
    9. Масюк Оксана Ярославівна
    10. Михайлишин Ігор Васильович
    11. Мокрій Богдан Петрович
    12. Мудрак Леся Богданівна
    13. Парійчук Петро Михайлович
    14. Попова Марина Анатоліївна
    15. Рудзінський Андрій Богданович
    16. Саноцька Ольга Іванівна
    17. Турко Оксана Григорівна
    18. Юшина Ольга Олександрівна
    19. Яник Юрій Михайлович
     

  • 1994-1995 н.р.

    11-А, Вернигора (Кісик) Ганна Михайлівна – класний керівник

    1. Акулова Олена В’ячеславівна
    2. Анісімова Тамара Юріївна
    3. Атаманчук Максим Ігорович
    4. Бурко Світлана Зеновіївна
    5. Гойдало Остап Євгенович
    6. Гречук Оксана Ігорівна
    7. Климчук Ірина Петрівна
    8. Криван Роман Михайлович
    9. Купецька Лілія Юріївна
    10. Кучма Тарас Степанович
    11. Литвин Тетяна Василівна
    12. Лістунова Ольга Олегівна
    13. Люшик Тетяна Вікторівна
    14. Маковська Людмила Михайлівна
    15. Пенцак Зоряна Петрівна
    16. Проць Оксана Федорівна
    17. Ричак Сергій Вікторович
    18. Руденко Ольга Станіславівна
    19. Сідельнік Оксана Степанівна
    20. Слимак Світлана Павлівна
    21. Слівінська Занаїда Валеріївна
    22. Степована Ірина Богданівна
    23. Тиліщак Наталія Володимирівна
    24. Федюк Наталія Миколаївна
    25. Щуцький Андрій Степанович

  • 1993-1994 н.р.

    11-А, Богдан Марія Іванівна – класний керівник

    1. Богдан Ірина Петрівна
    2. Бриль Олег Богданович
    3. Василюк Оксана Петрівна
    4. Єнджієвська Ольга Броніславівна
    5. Ільчиняк Юрій Євгенович
    6. Кіржока Віталій Вікторович
    7. Кравець Роман Іванович
    8. Лис Лілія Теодозіївна
    9. Лінинська Ірина Дмитрівна
    10. Марченко Руслан Віталійович
    11. Мовшук Оксана Петрівна
    12. Мороз Володимир Іванович
    13. Мужичук Максим Євгенович

  • 1992-1993 н.р.

    11-А, Скляренко Наталія Петрівна – класний керівник
    1. Балабон Людмила Василівна
    2. Биць Тетяна Йосипівна
    3. Виноградська Наталія Вікторівна
    4. Вугернічек Олександр Вікентійович
    5. Горбач Юрій Володимирович
    6. Демчина Роман Олександрович
    7. Збишко Ярослав Ярославович
    8. Кащак Ірина Миколаївна
    9. Киричук Павло Олександрович
    10. Кіщак Світлана Григорівна
    11. Когут Ліда Володимирівна
    12. Куць Андрій Васильович
    13. Лавренчук Вікторія В’ячеславівна
    14. Лагодич Микола Миколайович
    15. Лістунов Юрій Олегович
    16. П’явка Ірина Володимирівна
    17. Поліщак Володимир Михайлович
    18. Пшенай Тетяна Володимирівна
    19. Саноцький Іван Іванович
    20. Смаль Сергій Миколайович
    21. Стець Руслан Степанович
    22. Тисовська Олеся Миколаївна
    23. Топорівська Оксана Василівна
    24. Шульган Володимир Васильович
    25. Ярмолюк Лілія Романівна
    11-Б, Киричук Надія Іванівна – класний керівник
    1. Арямін Олександр Анатолійович
    2. Вовк Богдан Петрович
    3. Воденніков Роман Олександрович
    4. Десятник Ірина Григорівна
    5. Задолинний Олег Ярославович
    6. Зюбровський Андрій Петрович
    7. Іваневич Світлана Степанівна
    8. Канівець Тетяна Федорівна
    9. Карабін Руслан Омелянович
    10. Кашуба Володимир Вікторович
    11. Корнова Світлана Ярославівна
    12. Кузнецова Ірина Володимирівна
    13. Кур’ян Світлана Віталіївна
    14. Лесик Галина Михайлівна
    15. Марук Людмила Михайлівна
    16. Михалюк Мирослава Ярославівна
    17. Породко Надія Богданівна
    18. Русин Олеся Ярославівна
    19. Симчишин Надія Петрівна
    20. Скажена Світлана Жанівна
    21. Тарганин Ігор Васильович
    22. Турко Любов Василівна
    23. Шутовський Ігор Володимирович
     

  • 1991-1992 н.р.

    11-А, Касьян Надія Купріянівна - класний керівник 11-Б, Дзюба Володимир Іванович - класний керівник

    1. Водоніс Світлана Ярославівна
    2. Давидович Ольга Степанівна
    3. Зівер Наталія Степанівна
    4. Канинець Оксана Федорівна
    5. Климочко Наталія Яківна
    6. Ковальчук Сергій Михайлович
    7. Кортечук Світлана Богданівна
    8. Котенко Руслана Олександрівна
    9. Крук Зоряна Григорівна
    10. Макух Іванна Іванівна
    11. Мацько Оксана Петрівна
    12. Мусікевич Роман Зіновійович
    13. Ніколайчук Людмила Миколаївна
    14. Пасічник Максим Васильович
    15. Рабдонська Галина Степанівна
    16. Савка Руслан Ярославович
    17. Савко Олена Теодорівна
    18. Сенчина Світлана Ярославівна
    19. Стара Наталія Василівна
    20. Стець Ігор Васильович
    21. Чавс Андрій Федорович
    22. Черногор Тетяна Олексіївна
    23. Ярига Світлана Петрівна
    24. Ярига Наталія Петрівна
    25. Якимишин Мирослава Мрославівна
    26. Бабійчук Анатолій Броніславович
    27. Білик Ніна Володимирівна
    28. Васько Олена Петрівна
    29. Жук Наталія Даріївна
    30. Іванів Віталій Святославович
    31. Ілепко Ольга Іванівна
    32. Колянко Ярослав Іванович
    33. Костюк Марія Богданівна
    34. Кріль Людмила Євгенівна
    35. Кудішина Ірина Вікторівна
    36. Кузьмів Андрій Іванович
    37. Кундик Марія Йосипівна
    38. Кухар Василь Ярославович
    39. Михайлишин Василь Володимирович
    40. Потапчук Оксана Миколаївна
    41. Періг Оксана Ярославівна
    42. Староста Олена Ярославівна
    43. Сироїжко Галина Василівна
    44. Трушин Віталій Ігорович
    45. Іліцький Богдан Степанович
    46. Цапко Ігор Миколайович
    47. Янчук Оксана Георгіївна
    48. Баганецький Андрій

  • 1990-1991 н.р.

    11-А, Півчук Тетяна Петрівна – класний керівник
    1. Абрахманов Сергій Валерійович
    2. Бенько Наталія Іванівна
    3. Бойко Оксана Петрівна
    4. Гавришко Наталія Миронівна
    5. Галань Леся Теодорівна
    6. Гузь Анатолій Ананійович
    7. Гуменюк Богдан Євгенович
    8. Заманягре Ганна Федорівна
    9. Зебург Тетяна Владиславівна
    10. Климчук Андрій Петрович
    11. Малюх Андрій Тарасович
    12. Мегес Олена Йосипівна
    13. Миколюк Світлана Дмитрівна
    14. Мусаковська Ірина Юріївна
    15. Оленюк Оксана Андріївна
    16. Петрик Людмила Ярославівна
    17. Притка Олег Васильович
    18. Сайкевич Галина Романівна
    19. Сидорко Любов Степанівна
    20. Троць Мар’ян Іванович
    21. Троць Наталія Василівна
    22. Федкевич Сергій Валерійович
    23. Федонюк Олег Васильович
    24. Хатько Світлана Віталіївна
    25. Чавс Роман Федорович

    11-Б, Гречук Марія Петрівна – класний керівник

    1. Дем’янюк Оксана Михайлівна
    2. Жеребецька Ольга Василівна
    3. Зюбровський Р-услан Петрович
    4. Івасів Людмила Ярославівна
    5. Івашина Руслан Андрійович
    6. Курило Орися Богданівна
    7. Лоза Ірина Василівна
    8. Лоза Юрій Іванович
    9. Казибрід Леся Михайлівна
    10. Коник Ірина Богданівна
    11. Медюк Світлана Йосипівна
    12. Мочульський Володимир Ярославович
    13. Музика Галина Богданівна
    14. Найда Зоряна Євгенівна
    15. Терлецька Оксана Йосипівна
    16. Титерка Василь Васильович
    17. Фарина Роман Якимович
    18. Федишин Галина Орестівна
    19. Хир Андрій Григорович
    20. Цвик Наталія Олександрівна
    21. Шелемей Олег Ярославович
    22. Шульська Любов Володимирівна

     

     

  • 1989-1990 н.р.

    10-А, Гейко Олександра Олександрівна – класний керівник
    1. Булавка Віра Дем’янівна
    2. Гарасим Василь Михайлович
    3. Гей Микола Олексійович
    4. Гринчук Володимир Ярославович
    5. Дичковська Ольга Генадівна
    6. Забалова Наталія Миколаївна
    7. Зарівний Юрій Іванович
    8. Збишко Ігор Ярославович
    9. Зіньків Надія Ярославівна
    10. Конкін Олександр Альбертович
    11. Кот Наталія Наталія Михайлівна
    12. Левандівський Остап Богданович
    13. Левицька Ірина Іванівна
    14. Мачевська Ольга Володимирівна
    15. Милимук Олена Ярославівна
    16. Мицак лілія Василівна
    17. Мусаковська Галина Юріївна
    18. Ногаль Галина Зеонівна
    19. Павлик Руслан Богданович
    20. Панькович Тетяна Мирославівна
    21. Пісоцький Роман Васильович
    22. Притула Віра Анатоліївна
    23. Притула Любов Анатоліївна
    24. Романьчук Олег Степанович
    25. Скіпчак Віталій Васильович
    26. Сташишин Любов Володимирівна
    27. Сура Леся Михайлівна
    28. Тібель Едуард Сергійович
    29. Федун Віталій Анатолійович
    30. Хоманець Віталій Романович
    31. Ярмола Володимир Іванович
    32. Ярох Наталія Володимирівна
    10-Б, Папіж Марія Петрівна – класний керівник
    1. Андрушків Оксана Богданівна
    2. Барицька Зоряна Василівна
    3. Білинець Олена Василівна
    4. Бушуєва Оксана Валеріївна
    5. Винник Іван Миколайович
    6. Ганіткевич Оксана Богданівна
    7. Герасим Оксана Михайлівна
    8. Гринюк Ірина Євгенівна
    9. Гулик Наталія Андріївна
    10. Ковальчук Юрій Євстахійович
    11. Кратко Роман Романович
    12. Кулинич Марія Петрівна
    13. Марчак Оксана Богданівна
    14. Матвіїв Віктор Васильович
    15. Мельник Надія Олександрівна
    16. Мицька Володимир Євгенович
    17. Орищин Іванна Степанівна
    18. Остапчук Станіслав Васильович
    19. Панасюк Тарас Богданович
    20. Сіомук Тетяна Анатоліївна
    21. Смулка Наталія Іванівна
    22. Сніжинський Олександр Васильович
    23. Токарєва Ірина Анатоліївна
    24. Холодняк Олег Миколайович
    25. Цілінський Анатолій Миколайович
    26. Чайка Галина Іванівна
    27. Шворак Юрій Володимирович
     

  • 1988-1989 н.р.

    10-А, Гойдало Галина Михайлівна – класний керівник
    1. Башан Лілія Мирославівна
    2. Білик Володимир Володимирович
    3. Бранець Іванна Мирославівна
    4. Булавка Богдан Дем’янович
    5. Васько Наталія Любомирівна
    6. Дуб Світлана Іванівна
    7. Збишко Світлана Ярославівна
    8. Котик Ольга Андріївна
    9. Котурбас Віта Іванівна
    10. Кравченко Наталія Валеріївна
    11. Лень Сергій Степанович
    12. Лесик Наталія Валентинівна
    13. Луцик Юрій Максимович
    14. Люта Оксана Богданівна
    15. Маленьчук Людмила Ростиславівна
    16. Матюх Влодимир Ярославович
    17. Мельничук Світлана Євгенівна
    18. Музика Олег Богданович
    19. Науменко Наталія Іллівна
    20. Недільська Зоряна Федорівна
    21. Новосядла Світлана Богданівна
    22. Офіцинська Лариса Іванівна
    23. Скляренко Людмила Володимирівна
    24. Тарнавська Наталія Олегівна
    25. Титерка Любомир Васильович
    26. Томашевська Олена Олегівна
    27. Шаварський Ярослав Теодозійович
    10-Б, Дзюба Володимир Іванович – класний керівник
    1. Барсуков Сергій Іванович
    2. Білаш Надія Андріївна
    3. Глей Галина Миколаївна
    4. Грицук Олег Михайлович
    5. Гук Михайло Михайлович
    6. Гупало Оксана Петрівна
    7. Держанівська Оксана Володимирівна
    8. Деркач Ірина Богданівна
    9. Дзьобан Андрій Ярославович
    10. Заборовська Ольга Романівна
    11. Зінченко Ірина Михайлівна
    12. Кучма Анжела Степанівна
    13. Лучин Наталія Василівна
    14. Михайлишин Галина Богданівна
    15. Мончур Надія Петрівна
    16. Мочульська Ольга Володимирівна
    17. Муж Ольга Василівна
    18. Найда Сергій Романович
    19. Нуценя Юлія Василівна
    20. Озеренський Володимир Романович
    21. Пелешок Олег Степанович
    22. Проскурницька Віра Володимирівна
    23. Романюк Олег Павлович
    24. Федишак Наталія Василівна
    25. Чепіль Юрій Богданович
    26. Чигур Світлана Михайлівна
    27. Ярова Любов Вікторівна
     

  • 1987-1988 н.р.

    10-А, Кубрак Остапа Олексіївна – класний керівник
    1. Андрущак Володимир Іванович
    2. Бренич Оксана Михайлівна
    3. Верета Ганна Василівна
    4. Витрикуш Галина Степанівна
    5. Галунка Оксана Михайлівна
    6. Гарасим Тетяна Михайлівна
    7. Голян Тарас Васильович
    8. Дерех Мар’яна Євгенівна
    9. Колянко Людмила Іванівна
    10. Коржан Тетяна Степанівна
    11. Корчак Юрій Григорович
    12. Левочко Наталія Петрівна
    13. Мазурок Олександра Юріївна
    14. Маслянко Юрій Євгенович
    15. Мороз Сергій Миколайович
    16. П’явка Юрій Володимирович
    17. Павлюк Ольга Луківна
    18. Самійло Наталія Василівна
    19. Семен Анатолій Анатолійович
    20. Семенюк Олег Степанович
    21. Стрельцова Тетяна Олександрівна
    22. Сюрим Світлана Зеновіївна
    23. Татара Наталія Дмитрівна
    24. Халупа Андрій Іванович
    25. Цімерман Галина Григорівна
    26. Чернявський Ігор Іванович
    10-Б, Вернигора Ганна Михайлівна – класний керівник
    1. Буць Ольга Федорівна
    2. Вдов’як Володимир Мар’янович
    3. Владика Віктор Михайлович
    4. Вороновський Володимир Миколайович
    5. Грей Галина Петрівна
    6. Гроніна Сніжана Володимирівна
    7. Гулик Оксана Володимирівна
    8. Жук Тарас Григорович
    9. Задорожній Володимир Богданович
    10. Засадна Наталія Михайлівна
    11. Качоровська Олена Романівна
    12. Коваль Віталій Володимирович
    13. Кочан Ірина Василівна
    14. Крак Тетяна Теодозіївна
    15. Курник Анатолій Ярославович
    16. Левандовський Володимир Михайлович
    17. Лис Тетяна Теодозіївна
    18. Офіцинський Ростислав Іванович
    19. Переходень Зоряна Іванівна
    20. Пістун Марія Володимирівна
    21. Плошняк Леся Йосипівна
    22. Салдат Зоряна Данилівна
    23. Сенчина Зоряна Григорівна
    24. Скоропада Мирослав Михайлович
    25. Сорока Микола Миколайович
    26. Старий Володимир Костянтинович
    27. Томищ Людмила Степанівна
    28. Федорів Анатолій Володимирович
    29. Хода Галина Степанівна
    30. Човага Світлана Йосипівна
    31. Шандра Наталія Михайлівна
    32. Шарко Оксана Йосипівна
    33. Шльомська Галина Романівна
     

  • 1986-1987 н.р.

    10-А, Богдан Марія Іванівна – класний керівник
    1. Амонс Людмила Анатоліївна
    2. Боймиструк Алла Олександрівна
    3. Братанов Віктор Миколайович
    4. Бутинець Жанна Володимирівна
    5. Ганіткевич Наталія Богданівна
    6. Гарасим Оксана Михайлівна
    7. Гнатів Ольга Степанівна
    8. Гулик Ігор Андрійович
    9. Демчук Наталія Борисівна
    10. Жихович Світлана Володимирівна
    11. Іванець Людмила Євгенівна
    12. Кантор Ірина Павлівна
    13. Кирилюк Ірина Василівна
    14. Кочан Наталія Василівна
    15. Курівчак Ірина Миронівна
    16. Матлах Тетяна Миколаївна
    17. Медвєдєва Анжела Вячеславівна
    18. Наконечний Олег Теодозійович
    19. Недзельська Орися Станіславівна
    20. Панкевич Богдан Тадейович
    21. Паньків Руслан Богданович
    22. Папіж Ірина Василівна
    23. Пасєка Ростислав Петрович
    24. Пилипів Михайло Миколайович
    25. Полянецька Ірина Вікторівна
    26. Радомський Андрій Мирославович
    27. Рибакова Алла Миколаївна
    28. Сірко Ольга Володимирівна
    29. Стегура Наталія Степанівна
    30. Терлак Руслана Степанівна
    31. Тирко Галина Євгенівна
    32. Федишин Леся Арсентіївна
    33. Школяр Галина Ярославівна
    34. Ящишин Галина Миколаївна
    10-Б, Завадка Надія Михайлівна – класний керівник
    1. Адамовська Лілія Йосипівна
    2. Анічин Володимир Іванович
    3. Аряміна Світлана Анатоліївна
    4. Войтухів Анжела Владиславівна
    5. Береза Микола Михайлович
    6. Гапон Леся Василівна
    7. Гоголь Володимир Миколаєвич
    8. Довбиш Олександр Іванович
    9. Зузак Леся Ярославівна
    10. Іванечко Любов Петрівна
    11. Івасько Ольга Пилипівна
    12. Клапоущак Ірина Ярославівна
    13. Кулинич Галина Євгенівна
    14. Кулинич Надія Петрівна
    15. Лепкий Ярослав Григорович
    16. Мельник Наталія Йосипівна
    17. Менщиков Леонід Володимирович
    18. Мищишин Оксана Степанівна
    19. Олійник Володимир Миронович
    20. Пилипчук Павло Мар’янович
    21. Плитин Леся Олексіївна
    22. Рабчук Ірина Федорівна
    23. Романів Леся Володимирівна
    24. Солоха Сергій Григорович
    25. Франчук Надія Іванівна
    26. Цицик Павло Миколайович
    27. Черній Галина Богданівна
    28. Шелестюк Лариса Валентинівна
    29. Штай Ірина Степанівна
    30. Бесага Василь Васильович
    31. Клепак Галина Ярославівна
    32. Лагодич Любов Миколаївна
    33. Липницька Ірина Володимирівна
     

  • 1985-1986 н.р.

    10-А, Моторнюк Любов Опанасіївна – класний керівник
    1. Адамовський Ігор Йосипович
    2. Булавка Олександр Дем’янович
    3. Гаць Світлана Василівна
    4. Гентош Леся Богданівна
    5. Гунчак Оксана Григорівна
    6. Квасниця Любомир Ярославович
    7. Кічун Надія
    8. Клімук Валентина Анатоліївна
    9. Ковальчук Людмила Михайлівна
    10. Копровський Віктор Григорович
    11. Кузьмів Ірина Іванівна
    12. Кушпіт Галина Володимирівна
    13. Лаврів Наталія Іванівна
    14. Матвіїшин Олександра Степанівна
    15. Мовчан Ірина Вікторівна
    16. Новосядлий Роман Богданович
    17. Поляниця Світлана Федорівна
    18. Пущинський Андрій Михайлович
    19. Руденко Володимир Іванович
    20. Савчук Богдан Михайлович
    21. Семен Галина Петрівна
    22. Семенюк Людмила Леонідівна
    23. Сіомук Ірина Анатоліївна
    24. Скрипка Світлана Володимирівна
    25. Сметана Роман Богданович
    26. Федонюк Сергій Васильович
    27. Хомляк Надія Василівна
    28. Цяпич Ігор Миколайович
    29. Штагора Мар’ян Іванович
    30. Шутовська Алла Олександрівна
    31. Юрченко Олександр Юхимович
    32. Яремчук Василь Іванович
    10-Б, Новікова Тамара Данилівна – класний керівник
    1. Бадан Галина Миколаївна
    2. Бранець Ірина Мирославівна
    3. Бриль Ігор Володимирович
    4. Буць Руслана Федорівна
    5. Гаврилюк Наталія Йосипівна
    6. Гарванко Наталія Романівна
    7. Гловацька Віола Василівна
    8. Гнідець Олег Григорович
    9. Горбань Надія Василівна
    10. Гунько Петро Іванович
    11. Денисюк Олег Адольфович
    12. Дроцик Святослав Володимирович
    13. Закус Наталія Ігорівна
    14. Іващук Галина Григорівна
    15. Климаш Ірина Іванівна
    16. Коптій Володимир Іванович
    17. Коцур Тарас Тарасович
    18. Кріль Інна Ігорівна
    19. Ляшовська Ольга Олексіївна
    20. Мазур Наталія Йосипівна
    21. Мацько Любов Петрівна
    22. Мокрій Ігор Петрович
    23. Рибак Ігор Любомирович
    24. Смолій Тетяна Іванівна
    25. Сохацька Світлана Дмитрівна
    26. Стодольський Василь Дмитрович
    27. Суханов Олександр Олексійович
    28. Ткачишин Аркадій Миколайович
    29. Фарина Ярослав Якимович
    30. Чайка Світлана Іванівна
    31. Черній Тетяна Богданівна
    32. Шиш Галина Григорівна
    33. Шмигель Іван Іванович
     

  • 1984-1985 н.р.

    10-А, Касьян Надія Купріянівна – класний керівник
    1. Багрій Василь Миколайович
    2. Бандровська Наталія Йосипівна
    3. Герасим’юк Юрій Олександрович
    4. Гловацька Людмила Василівна
    5. Горошко Надія Федорівна
    6. Гришик Олександр Іванович
    7. Задолинний Михайло Іванович
    8. Коваль Віктор Іванович
    9. Коваль Ігор Васильович
    10. Ковальчук Людмила Дмитрівна
    11. Костенко Інна Василівна
    12. Лапіцька Людмила
    13. Лутчин Богдана Ігорівна
    14. Оладько Наталія Миколаївна
    15. Панчишин Любов Іванівна
    16. Пелех Ярослав Ярославович
    17. Сало Ірина Романівна
    18. Сенюта Ірина Андріївна
    19. Сіліванов Сергій Анатолійович
    20. Смотрич Надія Михайлівна
    21. Стефанів Галина Володимирівна
    22. Стефанів Надія Зеновіївна
    23. Сюсюкало Богдана Богданівна
    24. Турко Оксана Тарасівна
    25. Федуник Роман Михайлович
    26. Цяпич Надія Миколаївна
    27. Чаплик Оксана Орестівна
    28. Шевчук Ірина Михайлівна
    10-Б, Козярський Богдан Іванович – класний керівник
    1. Вітер Ірина Володимирівна
    2. Галась Тетяна Василівна
    3. Гулядик Надія Іллінічна
    4. Дикий Роман Іванович
    5. Диксан Віктор Ярославович
    6. Заяць Світлана Михайлівна
    7. Кабірова Сановбар Ватанівна
    8. Кісь Ольга Олексіївна
    9. Ключкович Анатолій Миколайович
    10. Ковальчук Ігор Михайлович
    11. Левченко Вікторія Олексіївна
    12. Лях Ігор Іванович
    13. Магдюк Олександр Арсенович
    14. Магомета Наталія Петрівна
    15. Макух Вікторія Вікторівна
    16. Ослаб Леся Ярославівна
    17. Очабрук Володимир Петрович
    18. Павлюк Тетяна Лук’янівна
    19. Пакушевська Руслана Михайлівна
    20. Райта Петро Григорович
    21. Сачан Оксана Афанасіївна
    22. Сенишин Ярослав Мирославович
    23. Сільвестер Микола Михайлович
    24. Сокіл Ігор Зіновійович
    25. Стахів Ігор Євстахійович
    26. Теліжина Галина Михайлівна
    27. Терлецький Михайло Йосипович
    28. Тхір Галина Томівна
    29. Швець Іван Йосипович
    10-В, Мазярська Лідія Леонідівна – класний керівник
    1. Бортничук Ганна Степанівна
    2. Галецька Оксана Дмитрівна
    3. Ган Тетяна Орестівна
    4. Гузь Руслана Ананіївна
    5. Гуменюк Василь Богданович
    6. Денисюк Сергій Васильович
    7. Дяк Володимир Петрович
    8. Жаркевич Валентин Вікторович
    9. Жовнір Людмила Петрівна
    10. Котович Ярослав Васильович
    11. Лагодич Тарас Миколайович
    12. Леюцька Надія Василівна
    13. Луценя Лариса Василівна
    14. Мазур Оксана Йосипівна
    15. Михайлинин Василь Богданович
    16. Мочульська Віра Ярославівна
    17. Музика Любов Йосипівна
    18. Олійник Валентина Володимирівна
    19. Писарик Наталія Едуардівна
    20. Плошняк Світлана Йосипівна
    21. Поцелуй Василь Петрович
    22. Радомський Ігор Мирославович
    23. Райх Анатолій Степанович
    24. Скібінський Віктор Михайлович
    25. Слісаренко Інна Володимирівна
    26. Сопільник Наталія Анатоліївна
    27. Стельмах Михайло Любомирович
    28. Стельмах Юрій Михайлович
    29. Федина Оксана Богданівна
    30. Федишак Оксана Василівна
    31. Хоманець Андрій Романович
    32. Чоп Любов Петрівна
    33. Шелемех Світлана Григорівна
    34. Шопяк Неля Іванівна
     

  • 1983-1984 н.р.

    10-А, Мартин Надія Олексіївна – класний керівник
    1. Вернигора Ірина Володимирівна
    2. Гей Володимир Олексійович
    3. Глива Ольга Володимирівна
    4. Годовська Світлана Володимирівна
    5. Голінчак Ольга Федорівна
    6. Гуменюк Оксана Ярославівна
    7. Зарівний Віталій Іванович
    8. Капустяк Оксана Ярославівна
    9. Кісь Світлана Степанівна
    10. Коник Оксана Богданівна
    11. Костун Надія Олексіївна
    12. Коцечко Наталія Тараасівна
    13. Коцун  Світлана Петрівна
    14. Кривейко Марія Степанівна
    15. Кузів Едуард Степанович
    16. Малюк Руслан Миколайович
    17. Панасюк Наталія Богданівна
    18. Плесак Валерій Ярославович
    19. Полюганич Микола Васильович
    20. Потій Віта Павлівна
    21. Пришляк Ірина Михайлівна
    22. Садовська Ганна Євгенівна
    23. Сирота Андрій Степанович
    24. Смотрич Віктор Михайлович
    25. Сорока Ольга Степанівна
    26. Стеців Ірина Василівна
    27. Сюсюкало Олег Богданович
    28. Тюрдьо Ігор Петрович
    29. Ципаренко Тетяна Миколаївна
    30. Шевчик Вікторія Андріївна
    31. Щур Євген Володимирович
     
    10-Б, Заманягре Феофана Никандрівна – класний керівник
    1. Баран Володимир Богданович
    2. Баран Олександра Василівна
    3. Бесага Олег Михайлович
    4. Боєчко Неля Іванівна
    5. Василевич Ігор Леонідович
    6. Гаманюк Володимир Григорович
    7. Гринюк Андрій Євгенійович
    8. Гулик Наталія Володимирівна
    9. Жемела Галина Іванівна
    10. Жолобович Руслан
    11. Іванечко Надія Петрівна
    12. Кадикало Марія Миронівна
    13. Кісіль Наталія Євгенівна
    14. Ковальчук Оксана Євстафївна
    15. Коновал Юрій Володимирович
    16. Ліщина Наталія Михайлівна
    17. Луцишин Світлана Романівна
    18. Ляшовська Мирослава Олексіївна
    19. Малюх Галина Тарасівна
    20. Марценюк Петро Васильович
    21. Озеренська Галина Романівна
    22. Пахольська ніна Андріївна
    23. Пилипів Мар’ян Миколайович
    24. Розлуцька Оксана Яківна
    25. Свинарик Тарас Іванович
    26. Стегура Сергій Степанович
    27. Строкун Орися Володимирівна
    28. Струж Леся Іванівна
    29. Червінський Петро Іванович
     

  • 1982-1983 н.р.

    10-А, Богова Євгенія Олександрівна – класний керівник
    1. Береза Василь Михайлович
    2. Бліхарський Володимир Юрійович
    3. Вересняк Алла Василівна
    4. Вовк Оксана Михайлівна
    5. Вражий Едуард Володимирович
    6. Грох Петро Степанович
    7. Довгаль Тетяна Леонідівна
    8. Драдрах Людмила Тадеївна
    9. Єнкало Ліана Богданівна
    10. Жук Леся Михайлівна
    11. Іванина Віктор Григорович
    12. Іліщук Людмила Ілінічна
    13. Калачник Роман Петрович
    14. Клемба Наталія Миколаївна
    15. Клепак Віктор Ярославович
    16. Кудрик Андрій Миколайович
    17. Курчаба Володимир Євгенович
    18. Лапець Роман Григорович
    19. Лошна Ольга Павлівна
    20. Михалюк Оксана Ярославівна
    21. Музика Мирослава Ігорівна
    22. Нагірняк Леся Ярославівна
    23. Орищин Світлана Степанівна
    24. Пшеничко Світлана Ярославівна
    25. Сабат Микола Васильович
    26. Сідельник Вікторія
    27. Сіомук Володимир Андрійович
    28. Слайчук Лариса Василівна
    29. Смулка Ярослав Орестович
    30. Стефанів Дмитро Володимирович
    31. Сюрим Василь Зіновійович
    32. Терефельський Олександр Петрович
    33. Тижник Богдан Петрович
    34. Хабаль Алла Миколаївна
    35. Чорний Мирослав Михайлович
    36. Яворська Ольга Іванівна
    37. Янчук Людмила Георгівна
    38. Ярмола Наталія Іванівна
    39. Ясинецька Оксана Михайлівна
    10-Б, Іванець Євгенія Володимирівна – класний керівник
    1. Абдула Галина Карімівна
    2. Водяний Сергій Дмитрович
    3. Гаврилюк Віктор Миколайович
    4. Голько Галина Іванівна
    5. Делечач Галина Василівна
    6. Дяків Ганна Богданівна
    7. Жихович Наталія Володимирівна
    8. Запісоцький Ігор Богданович
    9. Збитковська Любов Богданівна
    10. Ключка Ольга Василівна
    11. Костів Галина Володимирівна
    12. Коцюбинський Валентин Євгенович
    13. Кравець Віктор Степанович
    14. Криван Людмила Михайлівна
    15. Круглянко Валентина Іванівна
    16. Курівчак Наталія Миронівна
    17. Мисюра Любов Ярославівна
    18. Музичко Наталія Василівна
    19. Пащук Микола Михайлович
    20. Пилипів Володимир
    21. Покушевський Ігор Михайлович
    22. Полянецький Юрій Вікторович
    23. Пристанський Володимир Васильович
    24. Притулка Світлана Григорівна
    25. Салабай Богдан Володимирович
    26. Семенюк Ігор Степанвоич
    27. Тарнавська Тетяна Андріївна
    28. Терлак Ірина Степанівна
    29. Токай Неля Михайлівна
    30. Філіна Наталія Михайлівна
    31. Чаплик Оксана Миронівна
    32. Шарко Ірина Іванівна
    33. Швець Юрій Богданович
    34. Яремкович Іго Ярославович
     

  • 1981-1982 н.р.

    10-А, Титерка Марія Михайлівна – класний керівник
    1. Брунець Любов Михайлівна
    2. Василевич Юрій Леонідович
    3. Вихор Галина Іванівна
    4. Вольницька Віра Дмитрівна
    5. Врубель Наталія Яківна
    6. Гаврилюк Микола
    7. Гнідець Галина Іванівна
    8. Гоголь Володимир Іванович
    9. Голоюх Ірина Зеновіївна
    10. Гремента Лариса Ярославівна
    11. Давид Галина Антонівна
    12. Капустяк Людмила Ярославівна
    13. Качаровський Борис Романович
    14. Ковалик Галина Йосипівна
    15. Кулинич Оксана Богданівна
    16. Лехочинська Леся Едуардівна
    17. Максимик Мар’яна Богданівна
    18. Мельник Леся Йосипівна
    19. Онищук Віктор Петрович
    20. Пастух Людмила Степанівна
    21. Рогальська Лілія Леонтівна
    22. Романюк Юрій Григорович
    23. Сидорчук Олена Павлівна
    24. Сідельник Любов Степанівна
    25. Стапанів Олег Олександрович
    26. Сушко Галина Володимирівна
    27. Цейко Лілія Леонтіївна
    10-Б, Папіж Марія Петрівна – класний керівник
    1. Баглай Тетяна Іванівна
    2. Баран Ольга Богданівна
    3. Баран Роман Федорович
    4. Бей Надія Іванівна
    5. Булавка Віктор Дем’янович
    6. Ганилювич Ірина Богданівна
    7. Гладка Людмила Костянтинівна
    8. Гунчак Ольга Григорівна
    9. Ковалевич Валерій Михайлович
    10. Ковальовський Ігор Ярославович
    11. Конкіна Уляна Альбертівна
    12. Лещук Леся Павлівна
    13. Лобай Надія Євгенівна
    14. Мацько Наталія Петрівна
    15. Мисюра Галина Василівна
    16. Оліферович Раїса Володимирівна
    17. Омелько Неоніла Теодорівна
    18. Пашко Ярослав Григорович
    19. Переходень Олег Іванович
    20. Пивоварова Лариса Володимирівна
    21. Польтаєв Олег Миколайович
    22. Попович Володимир Богданович
    23. Рій Вікторія Іванівна
    24. Ромасевич Василь Васильович
    25. Самардак Любов Миколаївна
    26. Семенюк Світлана Леонтівна
    27. Ткач Віктор Романович
    28. Хава Олег Романович
    29. Холод Галина Миколаївна
    30. Чоботарьова Людмила Сергіївна
    31. Шльомська Світлана
     

  • 1980-1981 н.р.

    10-А, Гаврилюк Іван Григорович - класний керівник
    1. Абишева Світлана Іванівна
    2. Бабкіна Ірина Іванівна
    3. Барило Віра Бернардівна
    4. Бербелицький Анатолій Іванович
    5. Бойко Оксана Богданівна
    6. Василиха Ольга Миколаївна
    7. Годяк Світлана Михайлівна
    8. Городецький Тарас Йосипович
    9. Горошко світлана Федорівна
    10. Гук Наталія Іванівна
    11. Дацюк Світлана Аркадівна
    12. Дика Наталія Іванівна
    13. Іваницька Ольга Степанівна
    14. Капітан Ігор Іванович
    15. Ключка Світлана Дмитрівна
    16. Кондзьола Ірина Богданівна
    17. Котович Ігор Васильович
    18. Кошла Марія Василівна
    19. Левицька Надія Михайлівна
    20. Мельницька лілія Мирославівна
    21. Михалюк Ольга Мирославівна
    22. Мішок Світлана Миколаївна
    23. Палиця Леся Петрівна
    24. Сенишин Любов Мирославівна
    25. Сидор Світлана Михайлівна
    26. Скоропад Лариса Володимирівна
    27. Стара Надія Яківна
    28. Строкун Оксана Володимирівна
    29. Тарас Геннадій Васильович
    30. Цицик Оксана Миколаївна
    31. Цьонь Галина Ярославівна
    32. Чернянська Надія Степанівна
    33. Швайка Микола Дмитрович
    34. Шевчик Олена Степанівна
    35. Шелеп Олексій
    36. Шмігель Анатолій Іванович
    10-Б, Скляренко Наталія Петрівна - класний керівник
    1. Андрющенко Марина Петрівна
    2. Бондарчук Тетяна Афанасівна
    3. Вішка Олег Ілліч
    4. Горбаньов Олександр Васильович
    5. Домбровський Володимир Ярославович
    6. Жеребецька Оксана Петрівна
    7. Жига-Вольська Лілія Нестерівна
    8. Захарків Галина Степанівна
    9. Климко Тетяна Геннадіївна
    10. Коваль Валерій Іванович
    11. Кольченко Світлана Іванівна
    12. Корпало Ореста Григорівна
    13. Косміна Людмила Мар’янівна
    14. Кочан Лідія Володимирівна
    15. Кузеляк Ігор Миколайович
    16. Кузів Едуард Степанович
    17. Кузій Борис Іванович
    18. Мацько Галина Петрівна
    19. Меда Віра Євгенівна
    20. Мись Світлана Іванівна
    21. Прокуда Валентина Іванівна
    22. Пукач Надія Богданівна
    23. Пшенишна Тетяна Григорівна
    24. Радух Ярослав Васильович
    25. Семенюк Сергій Федорович
    26. Сироїд Катерина Ярославівна
    27. Супоровський Ігор Романович
    28. Тимків Ігор Дмитрович
    29. Фургало Олег Орестович
    30. Щибчик Надія Петрівна
    31. Щур Алла Володимирівна
     

  • 1979-1980 н.р.

    10-А, Титерка Марія Михайлівна – класний керівник
    1. Андрущак Іван Іванович
    2. Барановський Володимир Степанович
    3. Барчук Ірина Романівна
    4. Гаврилюк Богдан Григорович
    5. Гаврилюк Микола
    6. Грицюк Майя Василівна
    7. Денисюк Михайло Адольфович
    8. Довгаль Віктор Леонідович
    9. Задолинний Ігор Іванович
    10. Касіян Надія Федорівна
    11. Ковальчук Віктор Миколайович
    12. Ковальчук Леся Зінов’ївна
    13. Куса Ольга Михайлівна
    14. Лахолат Світлана Василівна
    15. Луцена Наталія Василівна
    16. Нагірняк Наталія Ярославівна
    17. Наконечний Петро Іванович
    18. Оліферович Ольга Володимирівна
    19. Павлівська Любов Іванівна
    20. Пахолюк Микола Йосипович
    21. Пекна Лариса Ігорівна
    22. Пелех Алла Ігорівна
    23. Попик Сергій Миколайович
    24. Ромасевич Наталія Василівна
    25. Руденко Ірина Павлівна
    26. Сімонік Віктор Федорович
    27. Смирнова Галина Олександрівна
    28. Стара Галина Яківна
    29. Стельмах Олександр Володимирович
    30. Тишків Світлана Дмитрівна
    31. Федун Олег Анатолійович
    32. Халан Марія Іванівна
    33. Цаплик Світлана Миронівна
    34. Цвей Лідія Василівна
    35. Шахневич Андрій Євгенович
    36. Яремкович Неля Іванівна
    10-Б, Кубрак Остапа Олексіївна – класний керівник
    1. Березюк Леся Антонівна
    2. Богайко Надія Романівна
    3. Гальзицька Наталія Анатоліївна
    4. Гапоненко Анатолій Анатолійович
    5. Голко Любов Ярославівна
    6. Грабовська Ольга Євгенівна
    7. Грабовський Володимир Євгенович
    8. Гуменюк Людмила Георгівна
    9. Дацько Володимир Григорович
    10. Дікальчук Богдан Іванович
    11. Долайчук Світлана Олександрівна
    12. Дробишева Світлана Іванівна
    13. Дудко Галина Ярославівна
    14. Корпало Іванна Григорівна
    15. Лисюк Павло Павлович
    16. Макух Олена Вікторівна
    17. Марців Володимир Михайлович
    18. Міщук Олександр В’ячеславович
    19. Нагірняк Галина Ігнатівна
    20. Остапик Надія Андріївна
    21. Парадюк Сергій Леонідович
    22. Пира Роман Мирославович
    23. Погорецька Анжела Віталіївна
    24. Прокоф’єва Наталія Борисівна
    25. Рудько Оксана Степанівна
    26. Рутар Іван Миронович
    27. Сергійчук Леся Михайлівна
    28. Скрипка Ігор Ярославович
    29. Ферендович Наталія Григорівна
    30. Цюник Світлана Йосипівна
    31. Чир Оксана Степанівна
    32. Ющук Володимир Михайлович
    33. Яремко Ольга Ярославівна
     

  • 1978-1979 н.р.

    10-А, Моторнюк Любов Афанасіївна – класний керівник
    1. Антоняк Лідія
    2. Білоус Галина
    3. Вавринчук Любов
    4. Гаврилюк Олександр
    5. Гуз Світлана Іванівна
    6. Дутко Любов Евстафєвна
    7. Дутко Любов Євгенівна
    8. Дяченко Валендин Федорович
    9. Іванечко Лариса
    10. Івануса Олена Михайлівна
    11. Івать Світлана Іванівна
    12. Касьян Сергій
    13. Кіщак Юрій Андрійович
    14. Кмита Ольга Іванівна
    15. Ковтун Віктор
    16. КожанОлена Василівна
    17. Костів Ірина
    18. Кульчицька Мирослава
    19. Ледвій Віктор Андрійович
    20. Матвіїв Світлана Йосипівна
    21. Мерза Лариса Володимирівна
    22. Мінько руслана Іванівна
    23. Мовчан Алла
    24. Музичук Володимир Іванович
    25. Очкусь Ярослав Степанович
    26. П’єх Олександр
    27. Пахолок Любов Богданівна
    28. Польняк Наталія
    29. Савічева Галина
    30. Сененько Марія Іванівна
    31. Сторожук Володимир
    32. Федорусь Марія Василівна
    33. Федюра Тетяна
    34. Швець Ігор Йосипович
    35. Шевчик Людмила
    36. Ямельницька Олена
    10-Б, Шевчук Надія Михайлівна – класний керівник
    1. Баковська Оксана
    2. Бауер Володимир Володимирович
    3. Возна Галина Петрівна
    4. Гарванко Галина Романівна
    5. Гель Леся Степанівна
    6. Гоголь Марія
    7. Гой Галина Богданівна
    8. Град Роман Іванович
    9. Довбиш Людмила Іванівна
    10. Дрозд Олександр Олексійович
    11. Жук Ірина Миколаївна
    12. Забєліна Лариса О.
    13. Климаш Валентина
    14. Крак Ольга Геодорівна
    15. Курило Надія Станіславівна
    16. Марко Ірина Степанівна
    17. Мізєв Віктор Володимирович
    18. Пастух Петро
    19. Савка Марія
    20. Семенюк Віктор Федорович
    21. Сидорович Ольга Адамівна
    22. Стеців Юлія Романівна
    23. Терефельський Сергій
    24. Тітко Ілля Михайлович
    25. Фрайт Михайло Йосипович
    26. Цюпка Олеся Теодорівна
    27. Шевчук Роман Михайлович
    28. Шкафаряк Ярослав Володимирович
     

  • 1977-1978 н.р.

    10-А, Дємонова Людмила Олександрівна – класний керівник
    1. Базарницька Любов Євгенівна
    2. Бей Наталія Іванівна
    3. Бербелицький Микола Іванович
    4. Білинець Галина Юріївна
    5. Боєчко Галина Петрівна
    6. Бутинець Надія Миколаївна
    7. Василишин Марія Степанівна
    8. Водяний Олег Дмитрович
    9. Воронцова Ірина Леонідівна
    10. Гаврилюк Сергій Євстахович
    11. Гель Людмила Степанівна
    12. Гимза Ігор Йосипович
    13. Грещук Лідія Михайлівна
    14. Грох Світлана Степанівна
    15. Гупало Андрій Миколайович
    16. Ґудзик Надія Василівна
    17. Дмитрів Володимир Теодорович
    18. Дудко Ніна Ярославівна
    19. Журавська Надія Степанівна
    20. Івать Ярослав Іванович
    21. Корицька Ольга Степанівна
    22. Лойко Любов Іванівна
    23. Маланчук Володимир Степанович
    24. Мельничук Тетяна Євгенівна
    25. Москалюк Ярослав
    26. Павленко Лариса Іванівна
    27. Пелех Юрій Васильович
    28. Підкуймуха Василь Дмитрович
    29. Савенкова Алла Володимирівна
    30. Скрипник Юрій Васильович
    31. Слайчук Олександр Васильович
    32. Сніданко Зіновій Тарасович
    33. Степований Микола Володимирович
    34. Тимчишин Ярослав Миколайович
    35. Шахневич Віталій Євгенович
    36. Юрченко Віктор Миколайович
    10-Б, Козярський Богдан Іванович – класний керівник
    1. Бабич Ольга Іванівна
    2. Богайко Галина Степанівна
    3. Верхола Орест Остапович
    4. Войтович Галина Федорівна
    5. Гладкий Василь Констянтинович
    6. Головатий Степан Богданович
    7. Деба Микола Степанович
    8. Іваницький Ігор Ярославович
    9. Івасів Любов Василівна
    10. Качкусь Галина Михайлівна
    11. Клемба Леся Дмитрівна
    12. Копач Валентина Володимирівна
    13. Костюк Ольга Миколаївна
    14. Кусий Володимир Михайлович
    15. Лопушанська Любов Михайлівна
    16. Марковська Ольга Григорівна
    17. Мельник Ганна Іванівна
    18. Мисак Ольга Василівна
    19. Михайлюк Надія Євгенівна
    20. Пилипчук Ігор Мар’янович
    21. Подзерей Анатолій Іванович
    22. Ратушняк Сергій Ярославович
    23. Ромасевич Ольга Василівна
    24. Рудько Олександр Євстахійович
    25. Руцька Ольга Іванівна
    26. Саган Михайло Афанасєвич
    27. Сенчук Галина Володимирівна
    28. Сироїд Марія Ярославівна
    29. Сухинюк Ольга Олексіївна
    30. Сушина Любов Деонізівна
    31. Тенетюк Світлана Михайлівна
    32. Хабель Світлана Михайлівна
    33. Шпак Марія Федорівна
    34. Ярицький Ігор Григорович
    10-В, Панасюк Зінаїда Іванівна – класний керівник
    1. Баран Ірина Михайлівна
    2. Батієвська Марія Степанівна
    3. Безносяк Олександр Васильович
    4. Бусель Раїса Романівна
    5. Василечко Леся Михайлівна
    6. Губко Любов Володимирівна
    7. Денис Віктор Миронович
    8. Дикий Ярослав Васильович
    9. Дубина Наталія Богданівна
    10. Дюмен Ольга Миколаївна
    11. Запотічний Павло Григорович
    12. Зінько Ярослава Василівна
    13. Качан Євген Борисович
    14. Ковалів Галина Миколаївна
    15. Коцун Анатолій Петрович
    16. Красневич Оксана Омелянівна
    17. Крохмальна Надія Володимирівна
    18. Кузейко Володимир Іванович
    19. Литвин Юрій Андрійович
    20. Лобаш Галина Євгенівна
    21. Матлах Володимир Миколайович
    22. Охендушко Володимир Володимирович
    23. Парфентьєв Володимир Анатолійович
    24. Пашко Анатолій Григорович
    25. Пришляк Ольга Григорівна
    26. Савина Валентина Юріївна
    27. Телегій Володимир Андрійович
    28. Тлучкевич Любов Василівна
    29. Федай Надія Яківна
    30. Чепіль Ольга Іванівна
    31. Чоп Надія Олександрівна
    32. Шалата Ольга Богданівна
    33. Шевчук Валентина Володимирівна
    34. Шурко Наталія Іванівна
     

  • 1976-1977 н.р.

    10-А, Репецький Михайло Петрович – класний керівник
    1. Барташ Ірина Миколаївна
    2. Ведиборенко Галина Борисівна
    3. Гайдачук Галина Василівна
    4. Герус Богдан Миколайович
    5. Гладчук Людмила Петрівна
    6. Головкевич Марія Василівна
    7. Грицай Ольга Володимирівна
    8. Драбик Михайло Васильович
    9. Іваник Михайло Іванович
    10. Коваленко Людмила Василівна
    11. Коцюба Володимир Федорович
    12. Кравець Марія Степанівна
    13. Курівчак Ольга Михайлівна
    14. Лисак Ярослава Петрівна
    15. Ляцька Ірина Михайлівна
    16. Мельничук Надія Іванівна
    17. Мігус Оксана Михайлівна
    18. Міщук Олександр Володимирович
    19. Назаренко Олександр Петрович
    20. Онанко Олена Федорівна
    21. Очкусь Ольга Степанівна
    22. Пастушина Марія Петрівна
    23. Пахольська Валентина Андріївна
    24. Пестрак Леся Іванівна
    25. Петрига Ольга Іванівна
    26. Пігура Ігор Йосипович
    27. Попик Валерій Мколайович
    28. Приймак Людмила Василівна
    29. Притула Галина Василівна
    30. Стахів Володимир Станіславович
    31. Шутко Олександр Олексійович
    10-Б, Скляренко Наталія Петрівна – класний керівник
    1. Бабер Андрій Йосипович
    2. Бахур Олексій Михайлович
    3. Гарванко Леся Степанівна
    4. Геруп Леонід Володимирович
    5. Гладиш Галина Григорівна
    6. Городецький Олег Іванович
    7. Грабовська Галина Євгенівна
    8. Дарчук Анатолій Миколайович
    9. Добко Надія Іванівна
    10. Заяць Богдан Борисович
    11. Злий Олег Степанович
    12. Іванчак Ірина Степанівна
    13. Коверко Ігор Михайлович
    14. Куць Микола Іванович
    15. Лобур Степан Федорович
    16. Марко Любов Степанівна
    17. Мельник Любов Миколаївна
    18. Найда Ірина Володимирівна
    19. Николаюк Василь Дмитрович
    20. Павлик Володимир Іванович
    21. Пастух Володимир Миколайович
    22. Пащук Ольга Михайлівна
    23. Ребець Володимир Степанович
    24. Романчук Валентина Йосипівна
    25. Савчук Олег Костянтинович
    26. Сазонський Ігор Йосипович
    27. Сохацька Людмила Олександрівна
    28. Станкевич Надія Григорівна
    29. Сущик Валентин Феодосович
    30. Фартушок Ігор Дем’янович
    31. Худий Михайло Петрович
    32. Чоп Ольга Олександрівна
    10-В, Касьян Надія Купріянівна – класний керівник
    1. Беднарський Євген Ярославович
    2. Богаченко Тамара Володимирівна
    3. Бурбела Галина Романівна
    4. Ворошик Валентина Трохимівна
    5. Галайко Євген Федорович
    6. Галунка Любов Михайлівна
    7. Гаманюк Валерій Григорович
    8. Гац Володимир Михайлович
    9. Гуш Світлана Іванівна
    10. Демонова Ольга Петрівна
    11. Дикун Ольга Романівна
    12. Дяченко Володимир Федорович
    13. Іванюк Галина Іванівна
    14. Княжнецька Наталія Олександрівна
    15. Ковальчук Ольга Богданівна
    16. Кулинич Богдан Миколайович
    17. Лещенко Наталія Євгенівна
    18. Магац Ганна Василівна
    19. Мітько Сергій Миколайович
    20. Несен Людмила Віталіївна
    21. Паньків Любов Петрівна
    22. Поліщук Людмила Василівна
    23. Попович Марія Володимирівна
    24. Рудько Леся Степанівна
    25. Свистун Любов Михайлівна
    26. Семос Лідія Іванівна
    27. Сенчук Ігор Володимирович
    28. Спільник Ігор Аксентійович
    29. Сподарик Василь Григорович
    30. Стухляк Ігор Ярославович
    31. Табачко Ольга Миколаївна
    32. Федюра Олександр Михайлович
    33. Шулім Тетяна Омельянівна
    34. Яремко Леся Ярославівна
    35. Яремчук Ольга Ярославівна
     

  • 1975-1976 н.р.

    10-А, Моторнюк Любов Афанасіївна – класний керівник
    1. Бандрівський Володимир Володимирович
    2. Бариш Андрій Володимирович
    3. Боярчук Василь Васильович
    4. Волчук Валентина Миколаївна
    5. Воляник Володимир Михайлович
    6. Глиницький Михайло Володимирович
    7. Гупало Ірина Степанівна
    8. Данилов Ігор Михайлович
    9. Заболотний Григорій Іванович
    10. Запотоцька Надія Петрівна
    11. Заяць Євген Павлович
    12. Ільків Ганна Іванівна
    13. Ковальський Володимир Богданович
    14. Куземко Ігор Дмитрович
    15. Куць Василь Іванович
    16. Кушнір Ольга Володимирівна
    17. Кушта Катерина Григорівна
    18. Левенцова Ірина Анатоліївна
    19. Нечипорук Володимир Васильович
    20. Олендій Галина Михайлівна
    21. Пашко Ольга Володимирівна
    22. Пекар Світлана Євгенівна
    23. Пекна Тетяна Євгенівна
    24. Прокуда Геннадій Іванович
    25. Рудинський Василь Ярославович
    26. Ружак Ганна Григорівна
    27. Самчук Світлана адамівна
    28. Слабецька Наталія В’ячеславівна
    29. Сокол Любов василівна
    30. Торган Ольга Львівна
    31. Філіпчук Володимир Володимирович
    32. Хоміцька Ольга Василівна
    33. Цибульський Анатолій Йосипович
    34. Черняк Світлана Іванівна
    35. Шкафаряк Василь Володимирович
    36. Шпак Богдана Мар’янівна
    37. Юристовська Ольга Василівна
    10-Б, Левків Софія Іванівна – класний керівник
    1. Бідун Світлана Євгенівна
    2. Бринь Йосип Антонович
    3. Василишин Іван Йосипович
    4. Вацяк Ганна Михайлівна
    5. Величко Василь Васильович
    6. Гаврилюк Валентина Єфстафєва
    7. Годовська Ірина Богданівна
    8. Грекова Жанна Анатоліївна
    9. Жук Леся Петрівна
    10. Зубрій Тамара Григорівна
    11. Канюка Ганна Степанівна
    12. Квасниця Ольга Василівна
    13. Кіт Ярослав Ярославович
    14. Копитко Ярослав Григорович
    15. Кузь Ігор Володимирович
    16. Кулинич Ігор Борисович
    17. Кушнір Віра Степанівна
    18. Лобаш Оксана Євгенівна
    19. Лоняк Марія Петрівна
    20. Марчук Світлана Миколаївна
    21. Матюнко Володимир Васильович
    22. Мука Ярослав Васильович
    23. Панько Любов Ярославівна
    24. Пелех Ольга Василівна
    25. Пустельник Наталія Іванівна
    26. Редько Леонтина Ігорівна
    27. Романина Ольга Богданівна
    28. Смаль Олександр Павлович
    29. Фещук Віктор Никифорович
    30. Червак Володимир Федорович
    31. Шевчук Ігор Миколайович
    32. Яремко Любов Ярославівна
     

  • 1974-1975 н.р.

    10-А, Гаврилюк Іван Григорович – класний керівник
    1. Біда Валентина Зіновіївна
    2. Біляєва Ольга Юріївна
    3. Боднар Леся Олегівна
    4. Бок Марія Володимирівна
    5. Вітяк Марія Йосипівна
    6. Гайдаєнко Сергій Дмитрович
    7. Гринчук Марія Михайлівна
    8. Грицай Іван Володимирович
    9. Дідух Микола Богданович
    10. Дорош Галина Володимирівна
    11. Дума Володимир Михайлович
    12. Дутко Зеновій Федорович
    13. Запотічний Петро Михайлович
    14. Коваль Світлана Володимирівна
    15. Когут Богдан Іванович
    16. Котович Лідія Іванівна
    17. Макара Ганна Петрівна
    18. Михальчук Галина Василівна
    19. Нечаєва Алла Альфредівна
    20. Панасенко Василь Іванов
    21. Покора Михайло Антонович
    22. Потічна Галина Михайлівна
    23. Ребець Марія Михайлівна
    24. Романів Галина Іванівна
    25. Синявська Марія Іванівна
    26. Стахів Богдан Григорович
    27. Товарницький Микола Михайлович
    28. Токай Наталія Михайлівна
    29. Фарина Віра Олексіївна
    30. Федина Любов Андріївна
    31. Хміль Ігор Іванович
    32. Хміль Ярослав Іванович
    33. Чередніченко Надія Миколаївна
    34. Чірікова Ірина Геннадіївна
    35. Ялова Галина Євгенівна
    10-Б, Данилюк Світлана Юхимівна – класний керівник
    1. Байцар Орися Степанівна
    2. Возний Михайло Іванович
    3. Гайда Надія Борисівна
    4. Горбач Володимир Іванович
    5. Грицик Іван Іванович
    6. Демчик Зеновій Ярославович
    7. Заєць Ганна Степанівна
    8. Ільницький Володимир Михайлович
    9. Іскоростенська Майя Павлівна
    10. Кіщак Ольга Дмитрівна
    11. Клепач Дарія Михайлівна
    12. Климчак Марія Володимирівна
    13. Когут Ганна Степанівна
    14. Кошицький Ярослав Іванович
    15. Лата Леся Петрівна
    16. Лах Степан Романович
    17. Левчук Володимир Михайлович
    18. Лучин Надія Каролівна
    19. Мельничук Аратолій Іванович
    20. Мороз Петро Степанович
    21. Нечай Олег Михайлович
    22. Никончук Світлана Федорівна
    23. Опеля Михайло Семенович
    24. Павлов Володимир Володимирович
    25. Петриненко Ірина Михайлівна
    26. Савка Михайло Андрійович
    27. Саламанчук Неля Михайлівна
    28. Умерова Тетяна Михайлівна
    29. Федець Іван Михайлович
    30. Чекан Михайло Андрійович
    31. Яцинич Марія Володимирівна
     
    10-В, Скляренко Наталія Петрівна – класний керівник
    1. Андрущакевич Анатолій Володимирович
    2. Бондар Яросла Іванович
    3. Бутук Галина Михайлівна
    4. Галечко Катерина Богданівна
    5. Гук Ганна Мар’янівна
    6. Дембіцька Ганна Іванівна
    7. Денисенко Тамара Василівна
    8. Дмитришина Ольга Львівна
    9. Дробот Микола Ярославович
    10. Дюмен Василь Миколайович
    11. Загринюк Володимир Степанович
    12. Качор Ніна Миколаївна
    13. Коваль Ганна Тарасівна
    14. Король Ольга Максимівна
    15. Кравчишина Любов Іванівна
    16. Лобур Леся Федорівна
    17. Манькут Степан Ярославович
    18. Мацюта Галина Михайлівна
    19. Ніраз Алла Лук’янівна
    20. Піпченко Наталія Вітаталіївна
    21. Проць Василь Петрович
    22. Романишин Євген Степанович
    23. Селючко Надія прокопівна
    24. Сподарик Ольга Григорівна
    25. Стасюк Ольга Михайлівна
    26. Сулим Павло Миколайович
    27. Чернеча Василь Іванович
    28. Чернишова Галина Іванівна
    10-Г, Подзізей Володимир Васильович – класний керівник
    1. Антошків Олександра Ярославівна
    2. Багрій Ольга Антонівна
    3. Базюк Алла Іванівна
    4. Бача Ігор Адамович
    5. Бербека Василь Євгенович
    6. Войнович Ганна Онуфріївна
    7. Гриців Степан Іванович
    8. Дворецький Віктор Леонідович
    9. Зазімко Петро Вікторович
    10. Канівська Ореста Ярославівна
    11. Кутернога Борис Ярославович
    12. Ліщинська Світлана Анатоліївна
    13. Лулах Ганна Ярославівна
    14. Матюнко Галина Василівна
    15. Мельник Володимир Іванович
    16. Мельник Тамара Володимирівна
    17. Найда Ігор Володимирович
    18. Никитюк Антоніна Йосипівна
    19. Ничай Марія Павлівна
    20. Паслась Ольга Миколаївна
    21. Пилипчик Галина Миколаївна
    22. Прокопчук Орест Ярославович
    23. Рябикіна Надія Дмитрівна
    24. Серба Любов Володимирівна
    25. Серчинська Марія Романівна
    26. Тоб’яш Любов Євгенівна
    27. Товстяк Ольга Григорівна
    28. Тритляк Ярослав Савович
    29. Холод Надія Йосипівна
    30. Шпик Володимир Володимирович
    31. Юрченко Ліда Василівна
     

  • 2016-2017 н.р.

    Золота медаль
    Кобзар Назар Олександрович
    Мечиташвілі Вікторія Вікторівна
    Срібна медаль
    Пістун Христина Михайлівна
    Скоропада Христина Мирославівна
    Стеців Роман Степанович
     

  • 2015-2016 н.р.

    Золота медаль
    Бойко Олесь Павлович
    Бучинський Богдан Олегович
    Миронова Ілона Сергіївна
    Срібна медаль
     
    Клуб Юлія Романівна
     

  • 2014-2015 н.р.

    Золота медаль

    Мигаль Дмитро Степанович

    Пелип Христина Григорівна

    Процак Марія Віталіївна

    Хахула Юлія Ярославівна

    Яцинич Тетяна Романівна

    Срібна медаль
     
    Івашків Марія Ігорівна
     
     

  • 2013-2014 н.р.

    Золота медаль

    Дудик Ірина Романівна

    Дудкевич Христина Вікторівна

    Марочканич Олександр Романович

    Наливайко Катерина Володимирівна

    Стеців Надія Степанівна

    Срібна медаль

    Бакаєва Тетяна Олексіївна

    Макарук Лілія Олександрівна

    Бойко Тетяна Григорівна

     

  • 2012-2013 н.р.

    Золота медаль
    Бойко Вадим Павлович

    Бойко Віталій Павлович

    Жеруха Петро Юрійович

    Карпишин Михайло Васильович

    Кукоба Катерина Юріївна

    Микита Ольга Ігорівна

    Побяржин Богдан Васильович

    Роїк Поліна Анатоліївна

    Скробач Роман Любомирович

    Шмакова Марія Володимирівна

    Срібна медаль

    Ващук Михайло Олександрович

    Буй Наталія Ігорівна

    Дячук Анастасія Сергіївна

     

  • 2011-2012 н.р.

    Золота медаль

    Васькевич Лілія Андріївна

    Кравчук Тетяна Русланівна

    Мазур Всеволод Олегович

    Павліш Олена Ігорівна

    Серватяк Ольга Олександрівна

    Чорна Надія Юріївна

    Палагнюк Ольга Ігорівна

    Яремкович Степан Володимирович

    Суханов Максим Олександрович

    Будзан Володимир Іванович

    Булавка Анастасія Олександрівна

    Василевич Лілія Євгеніївна

    Ващук Анастасія Олександрівна

    Лівада Неля Павлівна

     
     

  • 2010-2011 н.р.

    Золота медаль

    Батир Ольга Василівна

    Кузьма Ольга Володимирівна

    Скробач Соломія Любомирівна

     
     

  • 2009-2010 н.р.

    Золота медаль

    Білик Ігор Володимирович

    Бойко Анатолій Павлович

    Дікальчук Олена Володимирівна

    Наконечний Андрій Михайлович

    Павліш Богдан Ігорович

    Татохін Олександр Юрійович

    Харук Володимир Ярославович

     
     

  • 2008-2009 н.р.

    Золота медаль

    Алєксєєв Олександр Вікторович

    Гукалюк Христина Богданівна

    Маркович Марія Володимирівна

    Нечипорук Олексій Олександрович

    Різник Наталія Богданівна

    Самарчук Сергій Олександрович

    Турко Андрій Васильович

    Чорна Олена Юріївна

     
     

  • 2007-2008 н.р.

    Золота медаль

    Войнаровський Тарас Вікторович

    Левус Назар Мар’янович

    Матвійчук Ольга Богданівна

     
     

  • 2006-2007 н.р.

    Золота медаль

    Бойко Юлія Павлівна

    Демчишин Андрій Володимирович

    Іванців Юлія Тарасівна

    Кокуть Ірина Богданівна

    Кривецький Ігор Олегович

    Перевізник Юлія Романівна

    Хомик Катерина Володимирівна

    Срібна медаль
    Горошко Богдан Ігорович
     

  • 2005-2006 н.р.

    Золота медаль

    Войнаровський Ян Вікторович

    Грицько Назар Тарасович

    Гукалюк Роман Богданович

    Дорош Оксана Андріївна

    Павлова Анна Миколаївна

    Раткевич Світлана Анатоліївна

    Чоп Галина Зіновіївна

    Срібна медаль

    Порада Оксана Василівна

    Дружицька Катерина Володимирівна

     

  • 2004-2005 н.р.

    Золота медаль

    Заяць Оксана Миколаївна

    Савчук Павло Олександрович

    Кравець Назар Ярославович

    Крат Микола Валерійович

    Горбай Богдан Олегович

    Срібна медаль

    Василенко Ірина Миколаївна

    Чорняк Микола Дмитрович

     

  • 2003-2004 н.р.

    Золота медаль

    Гаран Павло Ярославович

    Чичила Роман Ігорович

    Катерина Ольга Володимирівна

    Куриляк Олексій Миколайович

    Возняк Ірина Володимирівна

    Новосад Віктор Миколайович

     
     

  • 2001-2002 н.р.

    Золота медаль

    Ярема Максим Ярославович

    Гулик Оксана Ігорівна

    Легеза Ірина Сергіївна

    Срібна медаль
    Квірінг Олена Михайлівна
     

  • 2000-2001 н.р.

    Золота медаль

    Бакум Богдан Ігорович

    Дмитрук Оксана Василівна

    Долайчук Галина Іванівна

    Касій Андрій Володимирович

    Копетчак Володимир Зіновійович

    Кулинич Оксана Ігорівна

    Левус Олег Мар’янович

    Савченко Ольга Юріївна

    Тимань Юрій Ігорович

    Шиманова Ольга Володимирівна

    Штай Ірина Ігорівна

    Сольська Мар’яна Михайлівна

    Сидоренко Наталія Валеріївна

     
     

  • 1999-2000 н.р.

    Золота медаль

    Корпало Андрій Ігорович

    Даниленко Сергій Вікторович

    Наваловська Вікторія Валеріївна

    Процик Роман Миколайович

    Дідусь Руслан Йосипович

    Тисовська Ірина Миколаївна

    Срібна медаль

    Тимків Василь Михайлович

    Усачевський Василь Олександрович

     

  • 1998-1999 н.р.

    Золота медаль

    Зузак Наталія Вірославівна

    Пожар Оксана Лонгвінівна

    Ярема Віталій Ярославович

    Пилипів Уляна Ярославівна

    Чудійович Уляна Ігорівна

    Покоцька Оксана Богданівна

    Кокуть Вадим Богданович

    Котула Надія Ярославівна

    Срібна медаль

    Сливка Світлана Володимирівна

    Стойко Ельвіра Степанівна

    Легенюк Юлія Степанівна

    Квастіані Марія Валеріївна

     

  • 1997-1998 н.р.

    Золота медаль

    Васьків Генадій Володимирович

    Крук Віталій Володимирович

    Романів Ірина Михайлівна

    Самчук Інна Олександрівна

    Солоха Павло Григорович

    Глодна Оксана Миколаївна

    Лакомська Юлія Володимирівна

    Соколова Ірина Володимирівна

    Чайковська Людмила Василівна

    Срібна медаль

    Марченко Людмила Віталіївна

    Панчишин Марта Ярославівна

    Сольська Ольга Михайлівна

    Шутовська Людмила Олександрівна

    Грабовський Василь Ярославович

    Кожем’яко Любов Володимирівна

    Матвійчук Андрій Богданович

    Харук Леонід Васильович

    Воротньов Ігор Іванович

     

  • 1995-1996 н.р.

    Золота медаль

    Готюк Сергій Віталійович

    Зузак Сергій Вірославович

    Киричук Анна Олександрівна

    Покоцька Ганна Богданівна

    Цьома Олександр Богнданович

    Срібна медаль

    Гамаль Олена Михайлівна

    Гордійчук Олександр Володимирович

     

  • 1994-1995 н.р.

    Золота медаль

    Гречук Оксана Ігорівна

    Люшик Тетяна Вікторівна

    Пенцак Зоряна Петрівна

    Сідельник Оксана Степанівна

    Срібна медаль
    Степована Ірина Богданівна
     

  • 1993-1994 н.р.

    Золота медаль

    Пожар Наталія Лонгвінівна

    Богдан Ірина Петрівна

     
     

  • 1992-1993 н.р.

    Золота медаль
    Балабан Людмила Василівна
     
     

  • 1991-1992 н.р.

    Золота медаль

    Білик Ніна Володимирівна

    Кудішина Ірина Вікторівна

    Потапчук Оксана Миколаївна

    Срібна медаль

    Давидович Ольга Степанівна

    Якимишин Мирослава Мирославівна

    Бабійчук Анатолій Броніславович

     

  • 1990-1991 н.р.

    Золота медаль

    Титерка Василь Васильович

    Цвик Наталія Олександрівна

    Заманягре Ганна Федорівна

    Срібна медаль

    Лоза Ірина Василівна

    Лоза Юрій Іванович

    Музика Галина Богданівна

    Жеребецька Ольга Василівна

    Миколюк Світлана Дмитрівна

     

  • 1989-1990 н.р.

    Золота медаль

    Бушуєва Оксана Валеріївна

    Забалова Наталія Миколаївна

    Ногаль Галина Зеновіївна

    Срібна медаль

    Білинець Олена Василівна

    Герасим Оксана Михайлівна

    Орищин Іванна Степанівна

    Сіомук Тетяна Анатоліївна

    Чайка Галина Іванівна

     

  • 1988-1989 н.р.

    Золота медаль

    Лесик Наталія Валентинівна

    Білик Володимир Володимирович

    Скляренко Людмила Володимирівна

    Срібна медаль

    Луцик Юрій Максимович

    Титерка Любомир Васильович

     

  • 1987-1988 н.р.

     
    Срібна медаль 
    Самійло Наталія Василівна
     

  • 1986-1987 н.р.

     
    Срібна медаль

    Клепак Галина Ярославівна

    Бесага Василь Васильович

    Лагодич Любов Михайлівна

    Липницька Ірина Володимирівна

    Цицик Павло Миколайович

    Матлах Тетяна Миколаївна

     

  • 1985-1986 н.р.

    Золота медаль

    Горванко Наталія Романівна

    Гловацька Віола Василівна

    Черній Тетяна Богданівна

    Срібна медаль

    Климук Валентина Анатоліївна

    Кушпіт Галина Володимирівна

    Мовчак Ірина Вікторівна

     

  • 1984-1985 н.р.

    Золота медаль

    Федина Оксана Богданівна

    Жовнір Людмила Петрівна

    Писарик Наталія Едуардівна

    Федишак Оксана Василівна

    Плошняк Світлана Йосипівна

     

  • 1983-1984 н.р.

    Золота медаль

    Шевчик Вікторія Андріївна

    Панасюк Наталія Богданівна

    Гуменюк Оксана Ярославівна

     
     

  • 1982-1983 н.р.

    Золота медаль

    Сідельник Вікторія

    Притулка Світлана Григорівна

    Гаврилюк Віктор Миколайович

     
     

  • 1981-1982 н.р.

    Золота медаль

    Врубель Наталія Яківна

    Гладка Людмила Костянтинівна

    Цейко Лілія Леонтіївна

    Шльомська Світлана

     
     

  • 1980-1981 н.р.

    Золота медаль
    Городецький Тарас Йосипович
     

  • 1979-1980 н.р.

    Золота медаль

    Дікальчук Богдан Іванович

    Міщук Олександр Вячеславович

     
     

  • 1978-1979 н.р.

    Золота медаль

    Мерза Лариса Володимирівна

    Шевчик Людмила

     
     

  •  

0
0
0
s2smodern

Net-ШКОЛА

 
Електронний журнал успішності та відвідування гімназистів

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 
Найяскравіші моменти гімназійного життя

YouTube - КАНАЛ

 
Відеоматеріал для гімназистів, вчителів та батьків

Наші контакти

вул. С.Бандери, 17-а
м. Червоноград
Львівська область
Україна, 80106
 
0 (3249) 3-12-70 приймальня
0 (3249) 3-82-57 директор